Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda nőnek jobban meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda nőnek jobban meg kéne értenie egy hasonló pasit mint egy átlagos nőnek vagy jó nőnek vagy rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

megértem hogy mindenki másra vágyik,az is hogy a nőknek több lehetőségük van de ettől még lehetne barátkozni ,ismerkedni.

és igen ki merem mondani hogy kényeztetni egymást miért ne.

Jó ha egyik félnek sem jön be a másik de jól kijönnek akkor kapcsolat is lehetne de ha nem mert mondjuk mind ketten jobbra vágynak addig is miért ne lehetne jól ellenni.



2021. máj. 6. 14:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
leginkább kapcsolatra vágynák de ettől függetlenül sem értem
2021. máj. 6. 14:28
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A megértem és az összejövök vele nem ugyanaz a dolog. Megértem, hogy rossz neki, tudom, mert nekem is az, de ha egyszer nem vonzódom hozzá, akkor csak szenvednék egy ilyen kapcsolatban, és nem, nekem nem lenne jó. Nem mindenki annyira dugásmániás, hogy "a szex olyan, mint a pizza, akkor is jó, ha szar".
2021. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Jó ha egyik félnek sem jön be a másik de jól kijönnek akkor kapcsolat is lehetne"


Milyen jó kapcsolat is az, ahol a felek nem jönnek be egymásnak xd lehetnek barátok, vagy kétségbeesett kapcsolatfüggő szerencsétlenek, akik addig vannak kínjukban együtt, amíg nem jön egy jobb. De szerintem a nem olyan dekoratív emberek sem arra vágynak, hogy egy másik rusnya tartalékai legyenek...

2021. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem :D De hát ha nem vonzódik hozzád, mint FÉRFI, akkor miért szopjon le, miért tegye szét a lábát neked bárki is? Nem kefél az ember mindenkivel, akit kedvel, vagy szimpi neki.
2021. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
Ezt mindenkinek meg kéne érteni,annyi hogy akik szerencsésebb kondíciókkal születtek jobban vissza tudnak élni az adottságaikkal.
2021. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Leforditva amit a kérdező szépen korbeirt: ő ronda és szeretne egy másik ronda nőt akivel dughat ameg nem találnak maguknak szebbet. Mert jó nő kell neki de a ronda nő is jobb a semminél.
2021. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy nő ronda még lehet önbecsülése. Ahhoz meg, hogy valaki ne akarjon egy kiéhezett nyomorék ürítője lenni, tényleg csak egy csöpp önbecsülés kell.
2021. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már magát a kérdést nem értem.
2021. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Megerteni megertenek, de kezdeni akkor sem fognak veled. Az ismerkedes nem mukodik kommunikacio nelkul. Aki nem tud kommunikalni, az ismerkedni sem fog tudni. Aki nem tud ismerkedni, annak kapcsolata sem lesz. Regen ezt megkerultek es a ferjhez adtak a lanyokat, atugorva ezeket a szakaszokat. Ennek vege, letunt kor. Csak a csokevenyek maradtak velunk. Aki nem tud kommunikalni annak nem a parkapcsolatokban kell keresnie a kiteljesedest. Aki tud kommunikalni, az meg nem kerdezget a gyk-n, es kinezettol fuggetlenul is megtalalja a magahoz valot. Rengeteg pelda maszkeral a varosban kezenfogva a baratnojet, akiknek finoman fogalmazva sincs tokeletes kulsejuk.
2021. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

-6 os egyáltalán nem a dugás a célom.

csak arra akartam kitérni ha kapcsolatra nem akarna egy nő mert ő jobbra vágyik legalább együtt lehetnénk de úgy hogy egyébként jól kijövünk barátok vagyunk(mondjuk nekem elég szar lenne mert tuti beleszeretnék akivel jól ki jövök és le is fekszem abba tuti bele esnék,akivel meg nem jövök ki jól nem szexelnék).


nagyon igazad van 9-es

2021. máj. 6. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!