Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda nőnek jobban meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda nőnek jobban meg kéne értenie egy hasonló pasit mint egy átlagos nőnek vagy jó nőnek vagy rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

megértem hogy mindenki másra vágyik,az is hogy a nőknek több lehetőségük van de ettől még lehetne barátkozni ,ismerkedni.

és igen ki merem mondani hogy kényeztetni egymást miért ne.

Jó ha egyik félnek sem jön be a másik de jól kijönnek akkor kapcsolat is lehetne de ha nem mert mondjuk mind ketten jobbra vágynak addig is miért ne lehetne jól ellenni.



2021. máj. 6. 14:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
10: de azt értsd meg, hogy a nők többsége nem olyan, mint pár férfi, hogy "kényeztetésre jó a középszar is". Én olyannal nem feküdnék le, aki nem vonz, az nekem nem lenne jó. Ettől függetlenül barátkoznék vele, de a barátság extrákkal alapvetően nem pálya nekem meg sokunknak sem. Ha ennyire hiányzik a "kényeztetés", mindenki jobban jár, ha felmész a rosszlanyok.hu-ra, ott még külsőre is tudsz válogatni.
2021. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolat terén nem csak kifejezetten a külsővel van a baj, hanem az önbizalom hiánnyal.

Másrészt szépnek a nőknek kell lenniük, egy férfinak nem muszáj totál jóképűnek lennie.

2021. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11-kifejeztem hogy nem elsődleges a szex


viszont így már érthetőbb hogy nem mindegy nektek.

már nem is nagyon tudom mit gondoltam.

talán magamból indultam ki hogy ronda ként én minek örülnék.


a szex nem érdekel annyira de lehet tényleg fel megyek a rosszlányok.hu-ra ha más nem az az barátságot,érzelmeket jó beszélgetést stb legalább szexet kapok. csak hogy nem hiszem hogy sokat érnék vele majd.

2021. máj. 6. 16:37
 14/18 anonim ***** válasza:

Persze. Voltam már ilyen kapcsolatban. De ilyet inkább a férfiak nem akarnak....

Vitt wellneselni, külföldi nyaralások, voltunk vitorlázni az Adrián stb. Kotottségek nélkül. Nyilván ez csak gazdag pasival működik. Másképp Nőként, mi hasznom/előnyöm származik egy ilyen kapcsolatból?

2021. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

ha meg kell kérdeznek

és csak gazdag pasi jó stb stb

akkor az ég világon semmi hasznod


úgy látszik nincs egy olyan lány aki szívesen beszélgetne ismerkedne most a szexet nem nézve

2021. máj. 6. 17:41
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#15

Na. Ebben egyezik a véleményünk. Egyikünknek sincs haszna a másikból. Normális Nő, ebben a formában, ingyen nem adja a tarsaságát

2021. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

olyan nőre gondoltam akinek szintén szeretet hiánya van társaságra vágyik

kéz kezet mos.


egyébként meg akkor már inkább egy prosti akiről tudom mit akar.

az ilyen nők miatt ítélkeznek.

te amolyan luxus prosti vagy ,vagy hasonló talán még rosszabb mert még dugni se lehetne.

az "ingyen" szó miatt mondom ezeket.

2021. máj. 6. 17:47
 18/18 anonim ***** válasza:

#17

Erre ott vannak a baratnőim...

2021. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!