Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek olyan lánnyal/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan lánnyal/nővel, aki az alábbit válaszolja email-es ismerkedés során, arra a kérdésedre, hogy egy kicsit mutassa be magát, főként a belső tulajdonságaira fókuszálva?

Figyelt kérdés
"Pont a minap született az a gondolatom, hogy egy erdei őzikére hasonlítok. Külsőre, mert hosszú, vékony lábaim vannak, barna szemem. A seszínű hajam is hasonlít az őzek szőrszínére. A törzsük nem idomos, hát az én törzsem se idomos. Belsőre is hasonlítok. Biztos előtted van a kép, ahogy az őzike az erdőben bujkál, az emberektől távol. Az erdő az otthona, és csak néha pillantják meg az emberek. Én is így szeretek az otthonom biztonságában és kényelmében lenni. És ahogy az emberek egy erdei őzikére tekintenek, hozzám úgy viszonyulnak a férfiak. Örülnek, ha megpillantanak, különlegesnek tartják, ha sikerül velem találkozniuk. Persze az őzek kárt is okoznak, kiugranak a kocsi elé, megeszik a termést. Velem is felmerülhetnek gondok hosszú távon."
2021. máj. 6. 21:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem kamu, ilyet az ir, aki nem dugott tiz eve, de az is egy konyvtarossal tortent.
2021. máj. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Wow, ez elég cringe szöveg. Nem tudnám komolyan venni és nem is érdekelne.


(Mondjuk, nekem az is cringe, hogy egy "mutasd be magad" szöveg hány válaszoló szerint gáz.)

2021. máj. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az az e-mailos ismerkedés? :)
2021. máj. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%

Hát kezdjük ott, hogy az ilyen “mutasd be magad, írj magadról”-pasikat offoltam rögtön.

Mondtam, ha nagyon érdekli valami, kérdezze meg, de ne nekem kelljen már regényt írni. Utàltam az ilyet mindig, aki ismerkedni akar, aztán átpasszolja a labdát, hogy én írogassak.

Tegyen ő erőfeszítést, ha ismerkedne.

2021. máj. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem írj inkább egy regényt, ott pontosan azt mondja majd minden nő, amit te szeretnél, a való élet nem így működik.
2021. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Qrva gáz szöveg, erre küldenék egy ikszdét és hagynám a csajt :D milyen nyomi, nagyképű, idióta duma, pont az ilyen csajokat szoktam kigúnyolni a suliban annó.
2021. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező ez egyedi, nem sablonos úgyhogy a megfelelö férfinak tetszeni fog, de az ilyet nagitóval kell keresni.

26N

2021. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, mint az előző, hogy a megfelelő romantikus férfi ezt értékelni fogja, de ahhoz, hogy ilyet találj, esélyt kell adni a félénkebb, viszahúzódó férfiaknak is, tapasztalataim szerint ezek annyira nemközlékenyek, mint az átlagos értelemben vett férfiak. Viszont ha segítesz nekik feloldódni, ők is hamar megnyílnak. Egy ismerősöm ilyen, tök ügyes srác, lehet rá számítani mindenben, de nem az a folyamatosan beszlős pasi, hanem csak akkor szól, amikor szükség van rá. Ne add fel te se, próbálj egy ilyet találni, és nyugodtan nyomulj, nem szégyen az emancipált világban nként kezdemenyezni, én is ezt teszem és nem érdekelnek a pasik véleményei. Ha nekem kell egy férfi akkor kell és kész.
2021. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
52%
#17: He? Valoban egyedi, valoban nem sablonos. Ettol meg nem lesz jo vagy ertelmes. Persze, hogy nagyitoval kell keresni azt, akinek egy ilyen gagyi szoveg tetszik. Szerencsere.
2021. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Őzike? Szóval a szürkület homályában távolról jól belelőnek? :D
2021. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!