Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! A külsőn kívül van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A külsőn kívül van bármi, ami miatt valakit barátzónába tesztek?

Figyelt kérdés

A kémia tulajdonképpen egyenlő a külsővel. Aranyásóknál talán a vagyonnal és a jövedelemmel.


Hiszen ha valaki barátként (nem távoli haverként, munkatársként) szimpatikus és még közös dolgokban is passzoltok (ha nem is mindenben, de sokkal több dologban, mint az éppen aktuális pasitokkal, akikkel aztán szétmentek, aztán jön egy újabb, aztán azzal is és így tovább), akkor pont ez lenne a legjobb alap egy komoly kapcsolatra.


Csak a külső közbe ne szólna... Ez pedig lehet bármilyen apró arcvonás, amiről esetleg neked fogalmad sincs, genetikailag mégis ahhoz vonzódsz. A másikat meg visszautasítod valami olyan indokkal, ami nem is valós, de nem szándékosan, csak magad sem tudod.


Például azt mondod, hogy a magasabb pasik tetszenek, mert eddig azok tetszettek, aztán eszedbe jut, hogy Tom Cruise vagy Zac Efron is alacsony.


Vagy kijelented, hogy a kopasz pasik nem jönnek be, aztán eszedbe jut, hogy Dobrády Ákos meg Bruce Willis bejön úgy is.


Vagy amúgy sose kéne olyan pasi, aki nem keres ugyanannyit, mint te, aztán összejössz egy mamahoteles munkanélkülivel és te szerelemnek hívod, a tudomány viszont genetikának, mert vannak a másikon olyan antropológiai jellegek, amikbe beleszeretsz.



2021. máj. 7. 10:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

10. "Eddig úgy tudtam, az itteni vélemények alapján IS, hogy akinek taszító a viselkedése, az barátnak se kell."


A friendzone-ba az én fogalmaim szerint nem csak a szó szerinti férfi barátaim tartoznak, hanem az ismerősi körömben lévő férfiak is. Minden férfi, aki a környezetemben van, de nem akarok tőle semmi romantikusat/szexuálisat.

2021. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon beteges, hogy csak végletekben tudsz gondolkozni. Rengeteg olyan ember van, akinek a viselkedése simán elmegy haverként vagy barátként, egyszerűen csak kevés lenne a szerelemhez. Van olyan haverom, aki okos, vicces és jóképű, de közben anyucipicifia és virágról virágra száll, minden hónapban más csajt szed fel. Haverként simán lóghatunk együtt, hiszen kellemes társaság, de vonzódni már nem tudnék hozzá, mert olyan jellem, amilyen. Ezen mit nem értesz?
2021. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%
#8-as vagyok. A srác nincs fent Tinderen. És tudna változtatni a külsején, viselkedésén, ha férfi társaságba is járna, nem csak non-stop nőkkel lenne, mert így teljesen elnőiesedik, és ezt ő is beismerte már.
2021. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy csak feketében és fehérben gondolkodsz. Van olyan, hogy jó a személyisége, mégsem illünk össze.
2021. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%

Barátzóna nem létezik csak olyan ember aki az után is keresi a kapcsolatot miután elutasították.


Vagy el se jut az elutasításig mert nem meri randizni hívni a másikat.

2021. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
89%

"Jó személyiség ÉS a külsőd is bejön = komoly kapcsolat."


Nem. Attól, hogy valakit kedvelek, még nem feltétlenül akarok tőle komoly kapcsolatot. Én pl. az exemet is kedvelem, haverok maradtunk, dumálunk olykor, de soha többé nem akarnék tőle semmit, ami akár csak emlékeztetne egy kapcsolatra, inkább a vonat elé ugranék.

2021. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

#11: "A friendzone-ba az én fogalmaim szerint nem csak a szó szerinti férfi barátaim tartoznak, hanem az ismerősi körömben lévő férfiak is. Minden férfi, aki a környezetemben van, de nem akarok tőle semmi romantikusat/szexuálisat."


Azért önbizalmad van, látom.


Bár tény, hogy vannak túlérzékeny férfiak is, akik már azt friendzone-nak veszik, ha a nő néha rájuk köszön, mert ugyanabban a házban laknak. De normál esetben arról szól, akinek a társaságát kedveled, meghívod magadhoz házibuliba is esetleg, néha ráírsz, ha csak annyit is, hogy mizu...


#13: Próbáltál te már férfitársasággal lógni? Szerinted egy ilyen srác, még ha elméletben feltételezzük is, hogy nem szívnák szét a vérét és befogadnák, szerinted mennyire érezné jól magát olyan helyen, ahol az megy, hogy kit dugnának meg, kit dugtak meg, kit fognak megdugni, ki milyen kocsit, motort vett, stb.


Egy gamer kocka társasággal meg sokkal előrébb nem lenne. Talán még annyira sem. Tudom, mert én ilyenben voltam és én próbáltam kirángatni őket, hogy ismerkedjünk már lányokkal és az lett a vége, hogy én egyedül szerencsétlenkedhettem, ők meg nézték a háttérből és még röhögtek is, megerősítésnek véve, hogy felesleges lányoknál próbálkozni.


#16: És olyannal, akivel valaha szexeltél, hogyan tudsz úgy barát lenni, hogy nem szexeltek újra néha? Nem arról beszélek, amikor van más, akivel kilégítő a szexuális életed, hanem amikor éppen te is szingli vagy. Azt ne próbáld bemesélni, hogy olyankor nem jársz össze szexelni is vele.

2021. máj. 7. 11:41
 18/30 anonim ***** válasza:
Őszintén nincs más ok. Mert a külsőn kívül még a személyiséggel lehet gond. Ha azzal gond van akkor meg barátnak sem kell? Miért is kellene? Az ugyanúgy gond baratsagnal is mint kapcsolatban.
2021. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

"És olyannal, akivel valaha szexeltél, hogyan tudsz úgy barát lenni, hogy nem szexeltek újra néha?"

Nem értem a kérdést. Leírtam: kedvelem, pár témáról továbbra is dumálunk, de nem volt jó párkapcsolat.


"Nem arról beszélek, amikor van más, akivel kilégítő a szexuális életed, hanem amikor éppen te is szingli vagy. Azt ne próbáld bemesélni, hogy olyankor nem jársz össze szexelni is vele."

Miért járnék? Nem vagyunk állatok.

Nem mindenkinek a mindennapos kényszeres dugás körül forog az élete.

2021. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

#18

Ez butaság. Barátságban nekem nem gond, ha a másik fél szeretne 4 gyereket, elszórja a pénzét (szerintem) fölösleges dolgokra, minden este sörözni jár a haverokkal, stb. Párkapcsolatban ezeket nem tudnám elviselni.

2021. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!