Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! A külsőn kívül van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A külsőn kívül van bármi, ami miatt valakit barátzónába tesztek?

Figyelt kérdés

A kémia tulajdonképpen egyenlő a külsővel. Aranyásóknál talán a vagyonnal és a jövedelemmel.


Hiszen ha valaki barátként (nem távoli haverként, munkatársként) szimpatikus és még közös dolgokban is passzoltok (ha nem is mindenben, de sokkal több dologban, mint az éppen aktuális pasitokkal, akikkel aztán szétmentek, aztán jön egy újabb, aztán azzal is és így tovább), akkor pont ez lenne a legjobb alap egy komoly kapcsolatra.


Csak a külső közbe ne szólna... Ez pedig lehet bármilyen apró arcvonás, amiről esetleg neked fogalmad sincs, genetikailag mégis ahhoz vonzódsz. A másikat meg visszautasítod valami olyan indokkal, ami nem is valós, de nem szándékosan, csak magad sem tudod.


Például azt mondod, hogy a magasabb pasik tetszenek, mert eddig azok tetszettek, aztán eszedbe jut, hogy Tom Cruise vagy Zac Efron is alacsony.


Vagy kijelented, hogy a kopasz pasik nem jönnek be, aztán eszedbe jut, hogy Dobrády Ákos meg Bruce Willis bejön úgy is.


Vagy amúgy sose kéne olyan pasi, aki nem keres ugyanannyit, mint te, aztán összejössz egy mamahoteles munkanélkülivel és te szerelemnek hívod, a tudomány viszont genetikának, mert vannak a másikon olyan antropológiai jellegek, amikbe beleszeretsz.



2021. máj. 7. 10:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

A nők senkit nem tesznek barátzónába (okádok ettől a kifejezéstől), ezzel csak egyes férfiak szivatják saját magukat. Ha egy férfinak tetszik egy nő, akkor be kell nála próbálkozni. Ha nem viszonozza, akkor soha többet vissza sem kell rá nézni.


Az, aki a barátság álcája alatt próbál közelebb csúszkálni valakihez, az alapból gusztustalan és szánalmas viselkedés, az ilyenek meg is érdemlik a sorsukat. Csak ők a hibásak ebben.

2021. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy ezt olyan helyre írtad ki, ahol 10-ből 9 nőnek semmi önkritikája nincs és minden válaszuk abból áll, hogy magukat fényezik tartalom nélkül.

Ismerek egy alacsony srácot, aki nagyon helyes. Simán befűzött olyan csajokat, akiknek nem kellett alacsony srác. Ismerek olyat, aki jól néz ki és egy nagy paraszt. Itt senkinek sem kéne, a valóságban meg simán megkap mindenféle csajt.

Szóval, na. Itt soha a büdös életben nem fogsz őszinte női válaszokat kapni. Ezen az oldalon nem igen vannak őszinte nők.

2021. máj. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

#22

Miért ne lenne őszinte válasz? A kérdező saját véleményeket kért, én azt írtam. Nyilván mindenkinek más a kizáró ok egy kapcsolatnál. Én pl. írtam, hogy ha egy pasi szeretne gyereket, nekem az kizáró ok, mert én nem akarok. Más nőnek meg a többgyerekes család az álma, nála meg nyilván az a kizáró ok, ha egy férfi elzárkózik a gyerekektől. Ettől még senki nem hazudik....

2021. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

#23: Mert itt teljesen más válaszok érkeznek, mint a valóságban. Az a vicces, hogy a két nem mindig a saját válaszait tekinti őszintének, mások válaszait meg nem.

Szerinted, a "mindent megtettem, hogy legyen csajom" pasik őszinte válaszokat írnak? A "kedves srácok", tényleg kedves srácok?

2021. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
92%

#24

Honnan tudjam? Én leírom ami rám igaz, és kész, nem értem miért ne lenne őszinte válasz...

2021. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

#20 ez csak a te véleményed. Nekem a barátaim is olyanok akik hasonló ertekrenddel rendelkeznek mint én. Ezért is értjük meg egymást. És a legtöbb ember így gondolkozik. Nem véletlen van az embert baratjarol mondás..

Lehet hogy nekem nem árt azzal ha egy barátom a kapcsolataiban vagy a munkájában egy link alak de attól függetlenül nem akarok ilyen barátot.

2021. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
#25: Honnét tudjad, hogy mi a véleményed? Öhm... Hú, ez a kérdés fájt.
2021. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

#27

Miről beszélsz?


- Szerinted, a "mindent megtettem, hogy legyen csajom" pasik őszinte válaszokat írnak? A "kedves srácok", tényleg kedves srácok?

- Honnan tudjam?


Milyen saját véleményem? Vagy mi fájt? :D

2021. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#26

Igen, és? Akinek reagáltam, általános igazságként jelentett ki valamit. Én leírtam a saját ellenpéldámat. Hol írtam mindenkiről általánosságban a 20-as válaszomban, idéznéd?

2021. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#29 én írtam azt is. De azt nem írtam hogy ez mindenkire igaz. Csak azt hogy nem kell, nincs más ok. Te meg hulyesegnek tartod más véleményét. Hagy legyen már az én dolgom ki kell barátnak és ki nem.
2021. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!