Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértetek velem, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek velem, hogy ez a 3 dolog kell egy jól működő kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

1. Intimitás, elementáris vonzalom, hogy a másik félnek a kislábujjától a feje tetejéig mindenét kívánd, mindkét félnek kielégítő szex.

2. Azonos értékrend, legyen szó vallási meggyőződésről, politikai nézetről, jövőbeli gyerekszámról, esküvőről, nyaralásról, bármilyen fontosabb kérdésről.

3. Kompromisszumra való képesség, megfelelő mennyiségű kommunikáció, nem a problémák szőnyeg alá söprése, vitarendezés ordibálás nélkül, mindent higgadtan átbeszélve, nem a másikat lenyomva.

27/N



2021. máj. 8. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Valahogy olyan steril ez a felsorolás. A másik kívánása nagyon fontos dolog, de ez ettől összetettebb, kicsit olyan, mintha a testi funkciók és a külvilágnak megfelelés lenne leírva és az, hogy én mitől érzem magam jól, mintha kimaradna. Én pl nagyon szeretnék egy olyan partnert, akivel együtt tudok délután sziesztázni:) Ez nem tudom melyik pont, de nem érzem, hogy benne lenne a listában:)
2021. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Igen, teljes mértékben egyetértek veled!


Különösen örülök neki, hogy nő vagy, mert ennyire józanul gondolkodó nő kevés van, ezen az oldalon meg különösen.


És sajnos pontosan ezért olyan kevés a JÓL MŰKÖDŐ kapcsolat. Mert sokan önigazolnak és keverik a pontokat. Kompromisszumnak hívják azt is, ha valaki kedvéért gyereket vállal a másik vagy éppen nem vállal, de szeretne. Ha valaki kedvéért vidéken vagy pezsgő belvárosban élnek, miközben a másik mást szeretne. De még azt is, ha valaki a második két pontban kiváló, csak éppen fizikai vonzalmat nem élünk át mellette.

2021. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%

Igen valahogy így van ahogy felsoroltad. Viszont érdemes határokat húzni bizonyos dolgokban, másikakban meg inkább egy "skálán" elhelyezni a dolgokat.

Pl.: a nő akar gyereket, a férfi nem. Itt nincs helye kompromisszumnak, ez egy feloldhatatlan ellentét.

Ha valaki inkább otthonülős a másik meg menne mindenfelé, akkor lehet megoldást találni. Pl. egyszer elmennek valahova másik alkalommal meg otthon maradnak és ezt beosztják, hogy éppen mikor milyen program lesz.

Az első ponthoz meg annyit tennék hozzá, hogy ez nem állandó. És nem is természetes, hogy egyformán, mindig ugyanúgyvonzúdunk a partnerünkhöz. Szóval ez is inkább hullámzó, függ a testi, lelki állapotunktól.

2021. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
Csatlakoznék a 11-eshez. Bár részemről azt nem látom a pontok között, hogy megtudok-e őrülni trance zenére 1v1-be a másikkal.
2021. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#1, tizenéves vagyok, és képzeld, érdekel a politika, és hasonló témák. Sőt, szerintem vonzó, ha valaki higgadtan tud véleményt formálni akár ezekről a megosztó dolgokról is🤷


Amúgy igen, szerintem is ezek a fontosak, ha ez a három pipa, annyira tragikus már nem lehet a helyzet

2021. máj. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!