Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl vagyok az első puncs-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vagyok az első puncs-os kapcsolaton.Ha nem akarom hogy ennyire a pénzre menjenek a nők társkeresésénél, hogy tudnám ezt befolyásolni?

Figyelt kérdés

sokat nem akarok írni az anyagi helyzetemről, annyi hogy eléggé jó,olyan dolgokat is megengedhetek, ami sokszor másnak luxusnak számít.Majdnem mindegyik társkeresőn voltam már, a puncsos oldalt is kiakartam próbálni.

Jelöltek voltak, a talik után szimpatikus lett egyikük, megbeszéltük hogyan tovább.Pár nap múlva már nálam lakott.Előtte sose nem csináltam ilyen, és őszintén leírom, piszok fura érzés volt.Éreztem az első pillanattól, hogy minden megjátszott,mű, és csak a nőnek a pénz volt a gondolataiban.Ezért cserébe házias is volt.Két hónap után mikor mindne hó elején elkérte az előre kialkudott összeget, arra jutottam minek keljek fel egy ilyen nő mellett.Mondtam neki csomagoljon és mehet.Utána még írogatott pár hétig, neki már nem fontos a pénz se, csak velem akarna lenni.

Ez igaz lehet, ha nőként belegondoltok, vagy megjátszás volt?

Azzal tisztában vagyok hogy hatalmas előny az anyagi helyzetem, de nem akarom hogy az ismerkedés után is ez domináljon.Szóval inkább nők válaszát várom, ha társkereső oldalon fenn vagyok(csak normál oldalak),miként lehet hosszútávon elérni hogy a kiszemelt hölgyemény ne csak a pénzre fordítsa a figyelmét?

Végére leírom, mert nem akarok a kérdéseim tárgyától eltérni a hölgy havi 4-5 kilót kért.Remélem a kérdésekre tudtok válaszolni, mellőzve azt hogy miért adtam ezt neki.

Köszönöm!


2021. máj. 8. 14:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de a 4-5 kiló az 40-50 000, vagy 400-500 000? Valaki válaszoljon!
2021. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
#11 4-500ezer
2021. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%

“ csak a nőnek a pénz volt a gondolataiban.”


A puncs erről szól, te idióta😂De ezt te is nagyon jól tudod, csak idejöttél nyekeregni, hogy “jaj a nők milyen anyagiasak”. Mit vártál mégis? Ez olyan, mint bemenni a bordélyba feleséget keresni.

2021. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Az életben keresel nőt, nem a puncson.
2021. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

mivan? felszedsz valakit egy hivatalosan is anyagiakon alapulo platformon, aztan meg huzod a szadat, hogy anyagias? miert is lenne veled ingyen, ha o ezert van fent az oldalon, hogy anyagi juttatasokert cserebe legyen pasikkal? ez olyan, mintha elmennel egy prostihoz, aztan meg ki lennel akadva, hogy penzt ker a szexert.


talan nem az anyagi javaidat villogtatva kene kene ismerkedni es talan az uresfeju plasztik macakon kivul massal is kene randizgatnod. es nem penzzel lenyugozni a jelolteket.


mar ha egy szo is igaz ebbol az egeszbol.

2021. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, mikor valaki a penzevel kérkedik, és csodálkozik, hogy erre mennek utána.


Te gazdag vagy ennyi ésszel?

🤣🤣🤣🤣🤣


A puncsra regisztrál és csodálkozik 😅😅😅

2021. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%
#11: szerinted ki az a barom, aki havi 40-50 ezerért kiszolgálja és még szexel is vele? Vicces vagy
2021. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

#11 a kiló ezret jelent, a kérdező elírta

(4 kiló az konkrétan 4000ft, ami biztos nem reális :D )



Amúgy nőként tényleg nem értem a kérdezőt. A puncs tudtommal kimondottan ilyen célra van kitalálva, hogy fizetős nőt keress magadnak érdekkapcsolatra. Neki is haszon meg neked is. Ha érzelmeket akarsz, akkor az ilyen weboldalakat hagyjad.

2021. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ő a penzed miatt még veled is járt volna. Gondolta, ha nem havi bérként kapja majd, ugy is jo, ha befészkel csak az eletedbe.
2021. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%

En hulye meg ingyen kiszolgalom a pasimat, míg meg nem un.

Kezdem nem is erteni az egesz életet meg kapcsolatokat.

2021. máj. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!