Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl vagyok az első puncs-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vagyok az első puncs-os kapcsolaton.Ha nem akarom hogy ennyire a pénzre menjenek a nők társkeresésénél, hogy tudnám ezt befolyásolni?

Figyelt kérdés

sokat nem akarok írni az anyagi helyzetemről, annyi hogy eléggé jó,olyan dolgokat is megengedhetek, ami sokszor másnak luxusnak számít.Majdnem mindegyik társkeresőn voltam már, a puncsos oldalt is kiakartam próbálni.

Jelöltek voltak, a talik után szimpatikus lett egyikük, megbeszéltük hogyan tovább.Pár nap múlva már nálam lakott.Előtte sose nem csináltam ilyen, és őszintén leírom, piszok fura érzés volt.Éreztem az első pillanattól, hogy minden megjátszott,mű, és csak a nőnek a pénz volt a gondolataiban.Ezért cserébe házias is volt.Két hónap után mikor mindne hó elején elkérte az előre kialkudott összeget, arra jutottam minek keljek fel egy ilyen nő mellett.Mondtam neki csomagoljon és mehet.Utána még írogatott pár hétig, neki már nem fontos a pénz se, csak velem akarna lenni.

Ez igaz lehet, ha nőként belegondoltok, vagy megjátszás volt?

Azzal tisztában vagyok hogy hatalmas előny az anyagi helyzetem, de nem akarom hogy az ismerkedés után is ez domináljon.Szóval inkább nők válaszát várom, ha társkereső oldalon fenn vagyok(csak normál oldalak),miként lehet hosszútávon elérni hogy a kiszemelt hölgyemény ne csak a pénzre fordítsa a figyelmét?

Végére leírom, mert nem akarok a kérdéseim tárgyától eltérni a hölgy havi 4-5 kilót kért.Remélem a kérdésekre tudtok válaszolni, mellőzve azt hogy miért adtam ezt neki.

Köszönöm!


2021. máj. 8. 14:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A puncson a nők azért vannak fent, hogy pénzért árulják magukat. Mégis mi a szöszre számítottál?


Nőként én így látom, hogy ha prostival akarsz járni (igen, a sugarbaby/anyagias lady/stb a prostituált cukimuki új neve) akkor csak a penzedert fognak járni veled.

2021. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan színvonal, mint amikor a prostihoz mászkáló csávók azt várják el, hogy viselkedjen úgy a csaj, mintha a barátnője volna.
2021. máj. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Talán próbálj meg a pénzed nélkül ismerkedni!


Ahogy te kinézel és amennyi a korod, az alapján keress magadhoz illőt! Szóval ha 35 éves vagy és pocakos, akkor ne 20 evest és modell típusra vàgyj. Mert ott nem lesz kölcsönös a vonzalom ea csak a pénz miatt foglalkozna veled,

2021. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!