Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ismeretségi körötökben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismeretségi körötökben mennyi az olyan egyedülálló aki alig vagy még soha nem került kapcsolatba a másik nemmel?

Figyelt kérdés
Én pl 26 éves vagyok és soha nem volt barátnőm de nagyon sok ilyen isnerős/haver van még aki szintén ebben szenved! Nálatok is ilyen rossz a helyzet? Nők véleménye is érdekel!

2021. máj. 10. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%

Egyik jóbarátom. Mindjárt 30, saját kocsi, saját lakás, semmi káros szenvedély. Kinézetre átlagos, egész jó dumája is van.

De nővel még sose láttuk. Talán 1-2 próbálkozásról tudunk.

Nem értjük, mi akadályozza őt a dologban, szerintem csak nem mer kezdeményezni.

2021. máj. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

Egyetlen 30 feletti srácot ismerek, aki valószínű sosem volt semmilyen nővel.

Az a szép, hogy egy nagyonis előnyös külsejű férfiról van szó, simán az a típus akinél akár a nők próbálkoznak, szóval még az se lehet magyarázat, hogy nagyon nagyon zárkózott.

Talán meleg, de fogalmam sincs.

2021. máj. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem ismerek ilyet.
2021. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%

Sokan úgy vannak ezzel (köztük én is) hogy egyszerűen belefáradnak ebbe az egészbe. Túl sok csalódással, szenvedéssel jár és jobban megéri egyedül maradni. Én pl. nem érzem hogy meg tudnék bízni egy nőben párkapcsolat terén, enélkül meg értelmetlen egyáltalán belekezdeni (folytatni) a párkeresést.

Szerintem sokan így vannak ezzel, ismerkedés, szerelem, kapcsolat, szakítás, felépülés, ismerkedés, kapcsolat... véget nem érő körforgása az egész. Főleg hogy a legtöbben soha nem találják meg az igazit, ha egyáltalán létezik ilyen.

2021. máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem ma volt. volt egy nőgyülölő haverom, aki az én unszolásomra reggelt társkeresőre, mert állandóan nyafogott a lányok után..hisztizett. Első csajjal randi is lett, amire nem akart elmenni, mert szokás szerint nyávogott és simét én unszoltam, hogy 1 randi legyen már, majd meglátja. Kapcsolat lett belőle.


kb nekem köszönheti az első szeximexijét XD

2021. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, ő nemsokára 32 éves lesz, nem volt még senkije, szűz még. Régen nagyon kövér volt, fogyókúrázott, fogyott is szépen, de aztán vissza szedett sokat. Mikor lefogyott, akkor is nagydarab volt, de nem hiszem hogy ezért nem volt senkije, hisz sokan szeretik a nagydarabokat. Jófej, kedves, tud beszélgetni is, úgyhogy nem értem.

Egyik volt csoporttársam, ő 29 éves nő, extrém kövér, de mellé igénytelen, slampos.

Van egy férfi ismerősöm, 31 éves, ő csúnya is, buta is, ilyen tipikus hülyegyerek, aki azt hiszi vicces, közben nem.

2021. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!