Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettem, hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem, hogy manapság a kedves fiúk akik nem helyesek azoknak semmi esélyük lányt szerezni. Miért kell a lányoknak ilyenek nem lenniük?

Figyelt kérdés
Köztudott hogy az elvárás mindig az, hogy a fiu magasabb legyen. Ez így oké, de fiú létemre 165 cm-rel esélytelen, mert a nálam 10 cm-rel alacsonyabb lányok is a 180 centis nagy állatokat akarják. Mellesleg kedves is vagyok, és a farkam se haladta meg a 20 centit a lányok viszont azt utalják ha kisebb. De most komolyan mi a sz*rt tudják így csinálni a későbbiekben???

2021. máj. 12. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
8%

Érdekes egyébként, hogy állnak itt sokan a két nemhez.

Jött egy kérdés, hogy a magyar férfiak vagy nők néznek ki jobban. Oda egy csomó nő simán bedobta, hogy a férfiak mennyire igénytelenek, ergó, férfiakról simán lehet negatívat írni.

Most itt egy kérdés, ahol a nőkről kérdez negatívat a kérdező. Hirtelen a nők betámadják, hogy ő milyen rossz, hogy ugyanazt meri csinálni mint ők: Kritikával illetni a másik nemet.


Az itteni nők tényleg azt hiszik, ha egy férfi normális, akkor majd tuti, hogy kell a csajoknak? Tényleg azt hiszitek, hogy csak a béna srácok találják ki ezeket a szövegeket? Tényleg ennyire nem vagytok képben a környezetetekben élő férfiakkal kapcsolatban? Vagy egyszerűen ennyire nem érdekel titeket semmi, csak gondolkodás nélkül besértődtök és véditek a nemetek minden tagját?

2021. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
84%
Önkritikás, szerintem ez megérne egy külön kérdést!!!
2021. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
12%
A #11-es hozzászólásomban feltett kérdésekre 0 választ kaptam. Lepontozást viszont igen. Ez mindent elmond az itteni szintről nők terén. Tényleg nem is beszélnek férfiakkal és nem is érdeklik őket, csak feljönnek és elszidják őket.
2021. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
96%

Én szoktam beszélgetni férfiakkal, olyannyira, hogy legfőbbképp csak férfi barátaim vannak. (nő vagyok)


De érdekes, egyik se szídja a nőket, mert egy az, hogy felfogták, hogy nem minden nő ugyanolyan, kettő, vannak már azon a szinten, hogy megértsék, a farokméreten csak ti stresszeltek.


"Jött egy kérdés, hogy a magyar férfiak vagy nők néznek ki jobban. Oda egy csomó nő simán bedobta, hogy a férfiak mennyire igénytelenek, ergó, férfiakról simán lehet negatívat írni.


Most itt egy kérdés, ahol a nőkről kérdez negatívat a kérdező. Hirtelen a nők betámadják, hogy ő milyen rossz, hogy ugyanazt meri csinálni mint ők: Kritikával illetni a másik nemet."


Nem, nem lehet általánosítani egyik nemnél sem, mert se a férfiak se a nők nem egy közös massza. Tehát. Ha azt írták, hogy igénytelenek a férfiak stb. , azt még mindig nem az összes nő nevében írták, illetve ugyanúgy káros mint amit ti műveltek.


Lehet írni negatívat, de azért mert volt pár rossz tapasztalat, nem kéne ilyen messzemenő következtetéseket levonni. Vagyishát ti dolgotok, de ezzel a mentalitással sose lesz barátnőtök.

2021. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
68%
Önkritikásnak ma sincs jó napja aohgy elnézem :S
2021. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
15%

14.


Mondjuk azon inkább azok stresszelnek akiket már ért csalódás emiatt. Feltételezem ezt nehéz lehet feldolgozni, főleg mivel "tabu téma".

2021. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
96%

Megértem és elhiszem, hogy nem könnyű. De ugyanígy történnek a nőkkel is olyan dolgok, amiket nem könnyű feldolgozni. Pl az se sokkal kellemesebb ha a testünket kritizálják vagy bármi.


Illetve az, hogy tabu téma, arról meg aztán nem mi tehetünk. Sok más tabu téma is létezik, pl a menstruáció egy olyan dolog aminek csak a szó hallatán kivan 1-2 férfi, pedig egy természetes folyamat.


Arra szeretnék csak kilyukadni, hogy mindenkinek megvan a maga problémája.

2021. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
90%
186cm vagyok és 18cm kolbászom van és eddig majdnem mindegyik barátnőm jajgatott, mert túl nagy! Ne foglalkozz az olyan lányokkal akik leszolnak mert lesz majd olyan is aki majd kedvelni fog!
2021. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
18%
Az a baj, hogy kb egy férfit se érdekelne a farka mérete, ha a nőknek nem lenne fontos. A magasságról meg annyit, hogy hiába más minden nő, ebben megegyeznek, mert minden nő a magas férfiakat szereti. (Első kommentem)
2021. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos nem csak a férfiak között, de a lányok között is nagyon átlag alatti a magasságod. A 13 éves lányom is 168 cm, és nem kiugróan magas. Alig akad 160 cm alatti lány, akikre veled egyetemben pályáznak a magasabb fiúk is, így neked nehezebb nyilván, sajnos...

A kedvességet sosem értettem, mikor írják, ezt nem kellene így kiemelni, ez kb alap. Valahogy szexuálisan vonzónak kell lenni az ellenkező nem számára, ehhez meg a kedvesség édes kevés. Az alacsonyságot lehet kompenzálni jó szöveggel, humorérzékkel, magabiztossággal, műveltséggel. Ha jóképű vagy, akkor szintén nem akkora hátrány, ha alacsony vagy.

2021. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!