Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettem, hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem, hogy manapság a kedves fiúk akik nem helyesek azoknak semmi esélyük lányt szerezni. Miért kell a lányoknak ilyenek nem lenniük?

Figyelt kérdés
Köztudott hogy az elvárás mindig az, hogy a fiu magasabb legyen. Ez így oké, de fiú létemre 165 cm-rel esélytelen, mert a nálam 10 cm-rel alacsonyabb lányok is a 180 centis nagy állatokat akarják. Mellesleg kedves is vagyok, és a farkam se haladta meg a 20 centit a lányok viszont azt utalják ha kisebb. De most komolyan mi a sz*rt tudják így csinálni a későbbiekben???

2021. máj. 12. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
13%

"A farokméret nem számít. Volt már többszörös orgazmusom kisebb farkú sráccal és volt már olyan, hogy nem volt egyáltalán orgazmusom(sőt, fájt) egy nagyfarkú sráccal. De tudom, hazudok most is."

Ez mondjuk rád vonatkozik, nem a legtöbb nőre.


"Akkor sem normális, ha pár nő vállon veregeti egymást emiatt."

Persze, hogy nem. Itt mégis az.



"Szánalmas, hogy mennyien a pontozásban élik ki magukat. (#19 voltam)"

Egyébként a pontozásból látszik, hogy sokkal több megkeseredett nő van az oldalon, mint férfi.

2021. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
5%

30.


A gyakoris szótár alapján igen, de itt sokszor változnak a régi definíciók függően attól hogy épp melyik szót járatták vagy járatják le éppen.

2021. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
84%

"Ez mondjuk rád vonatkozik, nem a legtöbb nőre."


Te honnan tudod? Csak mert aki nővel erről beszélgettem, egyet értett velem.


"Persze, hogy nem. Itt mégis az."


Szerencsére nem a gyakoriból a való világ:)

2021. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
*Szerencsére nem a gyakoriból áll a való világ
2021. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
82%

""Ez mondjuk rád vonatkozik, nem a legtöbb nőre."



Te honnan tudod? Csak mert aki nővel erről beszélgettem, egyet értett velem."


Onnan tudja, hogy ő az Önkritikás incel. Mindent is tud, és CSAK ÉS KIZÁRÓLAG neki van mindenben igaza.

2021. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
0%

"Te honnan tudod? Csak mert aki nővel erről beszélgettem, egyet értett velem."

Írtam már: Pont ez a szint az, ami nevetséges. Ilyen az, amikor egy válasz nem arról szól, hogy mi történt, mi a reális, hanem arról, hogy az illető mindenképp azt akarja, hogy neki legyen igaza és ezzel eddig MINDENKI egyetértett.

Nos, nem értett egyet veled sehol sem mindenki. Ugorj át a szex kategóriába, naponta leírják nők, hogy számít a méret. Nézd meg a kis farkú srácokat, akik panaszkodnak arról, hogy amikor elővették, lehangolódtak a csajok.

Te nem érvelni akarsz, hanem az igazadért harcolsz. Nem érvekkel, hanem meggyőződéssel.


"Szerencsére nem a gyakoriból a való világ:)"

Szerencsére. Viszont, most itt vagyunk. Itt elég durván a 2 szélsőség próbálja hangoztatni az igazát.


"Onnan tudja, hogy ő az Önkritikás incel. Mindent is tud, és CSAK ÉS KIZÁRÓLAG neki van mindenben igaza."

Mi? Ez mondjuk láthatóan rád igaz, csak a másik oldalról. Önkritikás? Incel az nem vagyok, de ez láthatóan téged nem érdekel.

2021. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
73%

igen, ha csunya vagy es torpe, akkor megszivtad. nem tudom, mit kell ezen rinyalni, gondolom, te se a rusnya, kover lanyokra gerjedsz. de elarulom, attol meg, hogy elonytelen a kulsod, nem leszel automatikusan kedves. a csunya emberek imadjak azt hinni, hogy ok belsore mennyire ertekesek, pedig ez az esetek tobbsegeben nem igy van.

persze igy sem eselytelen a parkereses, de nehogymar a noket hibaztasd, mert nem kellesz nekik, amikor kaphatnak jobbat is. ez olyan, mintha azert szidnal valakit, hogy nem a fonnyadt, nyomott gyumolcsot veszi meg a boltban, hanem a szep frissre van igenye. elbant veles az elet. nem a te hibad. de nem is a noke, akiknek nem jossz be.

na lehet leszavazgatni, incelkeim.

2021. máj. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
41%

37.


Itt nem azt szavazzák le amit mondasz, hanem a stílust amivel megfogalmaztad azt.


Meg ugye elég csúnya dolog még egyet belerúgni azokba akiknek az élete amúgy sem lehet vagy lehetett volna jobb, mert rányomja a bélyegét az életükre az, hogy úgy születtek, ahogy.


Egy alacsony embernek bemondani, "há' mé' nem nőtté' nagyobbra" - nem valami elegáns dolog.

2021. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
57%

#38: megis mit mondjak neki?! hogy ‘igen, 165 centivel is ferfias es jokiallasu vagy’? nem, nem az. ez egy anonim forum az oszinte velemenyed kifejtesere, nem pedig onbizalomnovelo leleksimogato segelyszolgalat.


amugy a kerdezo meg a 180 centiseket ‘nagyallatozza’ le, az mennyivel jobb?

2021. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
62%

"Te nem érvelni akarsz, hanem az igazadért harcolsz. Nem érvekkel, hanem meggyőződéssel."


Tessék, mondtam én, hogy ha nem olyat mondasz ami neki tetszik, akkor az nem érv:D

2021. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!