Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettem, hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem, hogy manapság a kedves fiúk akik nem helyesek azoknak semmi esélyük lányt szerezni. Miért kell a lányoknak ilyenek nem lenniük?

Figyelt kérdés
Köztudott hogy az elvárás mindig az, hogy a fiu magasabb legyen. Ez így oké, de fiú létemre 165 cm-rel esélytelen, mert a nálam 10 cm-rel alacsonyabb lányok is a 180 centis nagy állatokat akarják. Mellesleg kedves is vagyok, és a farkam se haladta meg a 20 centit a lányok viszont azt utalják ha kisebb. De most komolyan mi a sz*rt tudják így csinálni a későbbiekben???

2021. máj. 12. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
33%

17.


Értelek, csak azt próbáld megérteni, hogy mivel mindenkinek megvan a maga baja, ezért mindenkinek az a legnagyobb probléma a "képzelt listán". Az alacsony férfinek az alacsonysága, a molett nőnek a molettsége, a kisfarkú férfinek ez a tényező, a bőrhibás nőnek a bőrhibája, a kopasz férfinek a kopaszsága, a szőrös nőnek a szőrössége... És a többi.


És ez olyan, mint a fóbia, nem tud ezzel mit tenni az adott egyén, még akkor sem, ha sejti-tudja azt, hogy ez nem feltétlen gáz, de ő annak érzi és úgy érzi, hogy mások is ezt látják rajta és ebből alakul ki a félelem. Én a nagy orrom miatt érzek így sokszor meg a kis szemeim miatt vagy épp azért, mert kövér vagyok, úgyhogy tudom milyen az amikor valamilyen testi tényező fóbiaszerű rettegést vált ki, főleg olyan téren hogy "mások vajon mennyire veszik észre, mennyire foglalkoznak ezzel"? És egy idő után eljutsz oda, hogy már nem is hiszel abban, hogy létezik bárki aki ezt ne tartaná rondának.


És nekik vörös posztó az, ha valaki ezen gúnyolódik vagy éppen érezteti velük, hogy mennyire "selejtesek". A gyakori pedig melegágya az ilyesminek - mindkét nem esetében, hála a sok-sok önjelölt tesitanárnak, eugenikusnak és trollnak akik meg is mondják ezt rögtön vagy adnak elő vélt vagy valós történeteket a saját és párjuk tökéletes külsejéről amiért semmit nem kellett tenniük, állítólag.

2021. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:

Én egy szóval nem szidtam a lányokat, figyeld meg! Csak megkérdeztem, hogy miért kell feltétlenül magas legyen a csávó.

#14: Nem csak mi stresszelunk a farok méret miatt, gyakorin megkérdeztem hogy elég e a 12, és csomó csaj mondta hogy "dE kIcSi"

2021. máj. 12. 17:15
 23/67 anonim ***** válasza:
6%

"De érdekes, egyik se szídja a nőket, mert egy az, hogy felfogták, hogy nem minden nő ugyanolyan, kettő, vannak már azon a szinten, hogy megértsék, a farokméreten csak ti stresszeltek."

Mondjuk, itt sem szidta a kérdező a nőket, hanem tanácsot kért és leírta a saját sikertelenségét. Nos, pont itt látszik a gyönyörű kettős mércétek: Egy csalódott kérdésnél is kihozzátok, hogy szidják a nőket, de amikor szó szerint leírják, hogy igénytelenek a férfiak, akkor az nem a férfiak szidása szerintetek.


"Én szoktam beszélgetni férfiakkal, olyannyira, hogy legfőbbképp csak férfi barátaim vannak. (nő vagyok)"

Ha ez valóban így lenne, akkor nem ezt írnád a válaszodban. Amikor valaki arról beszél, hogy a környezetében SENKI nem csinál valamit, akkor ott látni, hogy hazudik. A te környezetedben egy férfi sem beszél negatívan a nőkről? Soha, egyikük sem csalódott még és akadt ki? Csak mert, ez elég gyakori ám mindkét nemnél. Persze, szebben mutat, ha azt írod, hogy senki.

Továbbá, a farokméret számít. Sokat. Ezt férfiak ÉS NŐK is elismerik. Mármint, a valóságban. Nekem az átlagnál kicsit nagyobb és valamiért nem egy csaj mondta már, hogy sokkal jobb volt így. Volt, akinek nekem lett először orgazmusa. Nem, nincs csodatechnikám, simán jobban kitöltöttem és jobban érzett.


"Nem, nem lehet általánosítani egyik nemnél sem, mert se a férfiak se a nők nem egy közös massza. Tehát. Ha azt írták, hogy igénytelenek a férfiak stb. , azt még mindig nem az összes nő nevében írták, illetve ugyanúgy káros mint amit ti műveltek."

Ott mégsem akadtak ki a nők úgy, mint itt. Ott egymást vállon veregette a legtöbb nő, hogy jaa, így van.

Szóval, láthatóan ebben a közösségben más a 2 dolog megítélése.


"Lehet írni negatívat, de azért mert volt pár rossz tapasztalat, nem kéne ilyen messzemenő következtetéseket levonni. Vagyishát ti dolgotok, de ezzel a mentalitással sose lesz barátnőtök."

Nem, úgy tűnik itt a nőkről nem lehet negatív dolgot írni, mert a legtöbb nő egyből az illető nyakának esik és nevetségesen messzemenő következtetéseket vonnak le.

Pl. leírod, hogy sosem lesz barátnőnk. Hát, öhm. Nekem mondjuk van. Meg volt is néhány. Ettől még egyetértek az illetővel. Soha, egy nőt sem az érdekelt, amikor kapcsolatot akart velem, hogy mit gondolok a nőkről. Sőt, amilyen véleményeket itt a legtöbb nő támad, azzal meglepően sok nő egyetért a való életben.

2021. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
84%
Önkritikás, tudjuk, hogy van képzeletbeli barátnőd, nem kell mindig felhoznod.
2021. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
70%

Biztos így van, én is azt tapasztalom, hogy ha a külsőmben van vmi hiba, akkor emberileg lehetek jó, meg anyagilag, lehetek kedves, stb, türelmes, nem lesz nő, akinek kellek. Én sokat jártam discoba, szórakozni, de sosem volt semmi kapcsolatom. Igaz suliba 2 csajnak tetszettem, de ők nekem nem. 1 lány oszt. társam még suli elején megjegyezte úgy több társunk előtt a kezemről, hogy Tomi, mekkora farkad van, hohó. Akkor úgy 17 voltam, 9.-kes, mégsem akarta, hogy kipróbáljuk egymást. Igaz én akkoriban még elég szégyellős voltam.

Szóval érettebb koromban semmi nem jött össze, alkatom is sovány, nem vagyok az a macis, kicsit sportos alkat, amit a nők szeretnek, Így kb 27 évesen feladtam a csajozást.

2021. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
79%

23-as


Istenem...nem is írtam, hogy a kérdező szídja a nőket, azt egy komment miatt írtam.


A férfi BARÁTAIMról beszéltem, nem az összes férfiről, de egyébként nem, nem szokta senki szídni a nőket se a férfiakat a környezetemben, mert megválogatom kivel töltöm az időmet.


A farokméret nem számít. Volt már többszörös orgazmusom kisebb farkú sráccal és volt már olyan, hogy nem volt egyáltalán orgazmusom(sőt, fájt) egy nagyfarkú sráccal. De tudom, hazudok most is.


"Ott mégsem akadtak ki a nők úgy, mint itt. Ott egymást vállon veregette a legtöbb nő, hogy jaa, így van.


Szóval, láthatóan ebben a közösségben más a 2 dolog megítélése."


Akkor sem normális, ha pár nő vállon veregeti egymást emiatt.

2021. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:

#23: Ha rajtam múlna, nekem se szamitana, csak legtöbb csaj irtózik hogy nem huszonkétcentis a

fasz. Na ezt nézd meg: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. máj. 12. 17:25
 28/67 anonim ***** válasza:
87%
A 12 és a 22 cm között azért elég nagy az átmenet.
2021. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
12%
Szánalmas, hogy mennyien a pontozásban élik ki magukat. (#19 voltam)
2021. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
85%
A kedves a passzív agresszív szinonimája?
2021. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!