Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettem, hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem, hogy manapság a kedves fiúk akik nem helyesek azoknak semmi esélyük lányt szerezni. Miért kell a lányoknak ilyenek nem lenniük?

Figyelt kérdés
Köztudott hogy az elvárás mindig az, hogy a fiu magasabb legyen. Ez így oké, de fiú létemre 165 cm-rel esélytelen, mert a nálam 10 cm-rel alacsonyabb lányok is a 180 centis nagy állatokat akarják. Mellesleg kedves is vagyok, és a farkam se haladta meg a 20 centit a lányok viszont azt utalják ha kisebb. De most komolyan mi a sz*rt tudják így csinálni a későbbiekben???

2021. máj. 12. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
69%
Igen, szerinte a 180+-os emberek "nagy állatok", de tudjuk, mivel ő csúnya incel, ezért bármit mond, neki csodálatos a személyisége.
2021. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
69%

"Te nem érvelni akarsz, hanem az igazadért harcolsz. Nem érvekkel, hanem meggyőződéssel."


Nem, tényleg nem érvelni szeretnék de az igazamért se harcolok, csak a tapasztalataimat írtam le. Az meg hogy elhiszed e vagy sem, teljesen hidegen hagy. Illetve, szerintem kettőnk közül nem én vagyok az, aki mindenképp azt akarja, hogy neki legyen igaza, de ahogy érzed :) Szép estét

2021. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
43%

39.


Azt egy szóval nem mondtam, hogy a kérdező jobb vagy egyáltalán jó lenne - mert nem az.


Csak ezt is meglehetne fogalmazni szebben és nem úgy, hogy "te törpe, höhö, te semmire nem vagy ám jó. Haha, selejt vagy haha!"


A bősz lepontozás ellenére sem.

2021. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
24%

41.


Viszont sokan már ennek a fordítottját kezdik gondolni, tehát ha valaki ronda az automatikusan rossz is és fordítva, aki szép az automatikusan jó is.


Igaz ez is csak ebben az elvont gyakoris világban "érvényesül" - szerencsére a valóség messze van ettől.

2021. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
Senki nem állított ilyet.
2021. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
53%
#43: te kezdtel torpezni. amugy meg csak tenyleket irtam, nem fogok hazudozni meg finomkodni, hogy valami random mimozalelku kisfiu ne sirja el magat a sarokban. ennel sokkal nyersebb velemenyeket olvasni itt.
2021. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
21%

46.


"igen, ha csunya vagy es torpe"


Ezt te írtad, nem én.

2021. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
86%

miert, mi? orias?

ha valaki 180 centisen ‘nagy allat’ akkor jogos, hogy 165 centisen meg ‘torpe’.

2021. máj. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
77%
Akkor igen, de általánosságában egyik sem helyes. Én is "nagy állat" vagyok a kérdező hülyesége szerint - és sértő is! - de pont ezt érezhetik az alacsony emberek is amikor törpézzük őket. Sőt nekik rosszabb, mert a legtöbb ember általában megmosolyogja őket. Nem irigylem őket :(
2021. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
87%

igazabol a lenyeg az, hogy a kerdezonek van valsmi problemaja, amiert (szerinte) nem vonzo a nok szamara. erre a reakcioja:


1. rohadjon meg az osszes olyan ferfi, aki nrm kuld az o problemajaval (viragynyelven).


2. es rohadjon meg az osszes olyan no, aki az 1. pontban felsorolt ferfiakhoz vonzodik inkabb.


ezek utan bennem biztosan nem fog szimpatiat es egyutterzest kivaltani.

2021. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!