Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettem, hogy manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem, hogy manapság a kedves fiúk akik nem helyesek azoknak semmi esélyük lányt szerezni. Miért kell a lányoknak ilyenek nem lenniük?

Figyelt kérdés
Köztudott hogy az elvárás mindig az, hogy a fiu magasabb legyen. Ez így oké, de fiú létemre 165 cm-rel esélytelen, mert a nálam 10 cm-rel alacsonyabb lányok is a 180 centis nagy állatokat akarják. Mellesleg kedves is vagyok, és a farkam se haladta meg a 20 centit a lányok viszont azt utalják ha kisebb. De most komolyan mi a sz*rt tudják így csinálni a későbbiekben???

2021. máj. 12. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
86%
Hát sajnálom így van. Mi lányok csak a magas jóképű fiúkat szeretjük. Az se baj ha egy bunkó g*eci, csak a phasza legyen nagy xD. Nagyon jól eltaláltad xDDD.
2021. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
20%

Erre itt nem nagyon fogsz normális választ kapni. A nők majd elmondják, hogy ne rinyálj, ha akarsz, akkor találsz csajt és kész. A férfiak meg elmondják, hogy legyél incel.


Amit látsz, az jogos. Tényleg egyre több az ilyen csaj és nem véletlen, hogy egyre több csaj panaszkodik 30 alatt, hogy ő örökre egyedül marad, nincs normális pasi. Egy részük meg már teljesen kiélt is.

(#1-es: Oké, irónia, de egyszer majd ülj le beszélgetni a környezetedben pár férfival és mondd el nekik ezt a szöveged irónia nélkül. Aztán lepődj meg, hogy mennyien tapasztalják ezt. Nem minden nő ilyen, de egyre több.)

2021. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
87%

#1-es: Kb naponta jönnek hasonló kérdések.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2021. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
43%

"Manapság"? Ez régen is így volt.


De ezzel nincs semmi gond, mivel az első alaptétel, hogy az élet szar. Minden más ehhez igazodik.

2021. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
82%
Balazska megint bedobott egy csontot.
2021. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
76%

"180 centis nagy állatokat akarják"


186 centisen nem én vagyok a nagy állat (milyen finoman fogalmazol), hanem te vagy a hobbit.

2021. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
56%

6.


Há' mé' nem nőtt nagyobbra? Ott volt a lehetőség...

2021. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
95%
Általában ez van most. A Facebookon is írogatnak emiatt a fiúk posztokban. Azt mondom ne add fel. Ha találsz olyan lányt, akinek nem a fent írtak számítanak azért nem fog érdeklődni, mert egy kesergő szánalmas srác nagyon lehangoló. Én mondjuk nagyon alacsony vagyok és sovány és az átlagos kinézetű srácok teljesen jók lennének kapcsolatra. De látom a Facen, hogy posztolja, hogy nem kell ő a nőknek, nincs semmi esélye, elege van más ebből, a nőkkel van a baj, stb. Ezek után hiába írogatnak ilyenek rám, nem válaszolok, nem kell nekem megkeseredett fiú. És persze engem hibáztat azért is. Túlzó a legtöbb lány elképzelése. De, ha a srácokban megmaradna a lelkesedés könnyebben lenne barátnőjük. Én is szívesebben válaszolnék a Facen olyannak, aki optimista, lelkes és nincs rágörcsölve, hogy csak a szex miatt keres, mert azt könnyen észreveszi egy lány.
2021. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
88%
A stílusodon is látszik, hogy mennyire "kedves" lehetsz
2021. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
60%

8.


A lelkesedés csak azokban marad fent úgy, hogy az életben csak kvázi szart kaptak addig akik teljesen immunisak az emberi érzelmekre. A kudarc, a fájdalom és a kilátástalanság hamar elveszi az ember lelkesedését. Sokakét. Nem véletlen "slágerek" egyre inkább az antidepresszánsok, altatók, az alkoholizmus, a drogozás vagy az egyéb szenvedélybetegségek.


A legtöbb ember egy idő után megtörik lelkileg. Te már csak annyit érzékelsz, hogy XY "mennyire nem lelkes" és gondolkodsz, hogy miért nem az. Ha csak "tudatosan" lehetne dönteni, akkor mindenki lelkes maradna, mert ezzel több eredményt ellehet elérni, csak ez inkább egy lelki folyamat. Az pedig nem logikus.


Egyedül még azok ússzák ezt meg akik olyan szinten "egyszerűek", hogy fel sem fogják, hogy mennyire szar a helyzetük. Ők azok akik még utcaseprőként is mindig vidámkodnak meg pörögnek. A tudatlanság áldása...?

2021. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!