Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen tényleg reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen tényleg reménytelen edzőterembe járó, izmos pasit találni, aki nem egyéjszakásat, hanem komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Eddig 9 ilyen pasival beszélgettem, mind egyéjszakásat vagy barátság extrákkal kapcsolatot keresett. Én is edzem, jó alakom van, nem vagyok kiállhatatlan természetű, így nem értem végképp mi a baj.

2021. máj. 13. 13:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Manapság a korombeliek beszélnek angolul. Politikát ne keverd ide a kérdésemhez. Az, hogy valakivel találkozom, azért van, hogy beszélgessek vele, személyesen is megismerjem, nem jelenti azt, hogy elmegyek vele randizni=szexelni akarok vele.
2021. máj. 13. 14:21
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen kaliberű pasi csak azért gyúrta ki magát és jár terembe, hogy alkalmira nagyobb esélye legyen
2021. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Én járok edzőterembe, de töröltem magam mert úgy vettem észre hogy normális csajt se nagyon lehet ott találni. Főként arányások vannak meg olyanok, akiket még bottal se :/

29f

2021. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 12-esnek. Heti legalább 4-5 alkalommal ki a fene jár gyúrni? Aki testképzavaros elmebeteg, meg aki tucatjával akarja levarrni az olyan csajokat, mint te vagy, kérdező.


Persze a testképzavarosak között még találhatsz valakit, de azoknak meg idejük nincs a sok gyúrás mellett rendes barátnőre, úgyhogy ők is a szexkapcsolatot fogják előnyben részesíteni. (Már ha nem a szteroidos populációról beszélünk természetesen, és még feláll nekik.)

2021. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Dolgozom, diplomás vagyok, nem abból áll a napom, hogy csak edzeni megyek. Egy Ft-ot nem várok el a pasitól, amit akarok, arra megteremtem magamnak a rávalót.
2021. máj. 13. 15:02
 16/27 anonim ***** válasza:
30%
Attól ha valaki 4-5ször gyúr egy héten az miért testképzavaros? Inkább oda járjon az ember mint a zsírbüfékbe, meg amúgy a 4nél kevesebb gyúrás az kb pont arra elég hogy ne fejlődj semmit, napi 2 izomcsoportot edzve is jó ha legalább 4szer megy az ember bár én van hogy 6szor megyek, amíg volt barátnőm se csaltam meg, biztos sokan a csajok miatt csinálják de én például azért hogy magamnak tetszek majd idővel meg tetszik maga a sport is.
2021. máj. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
44%
Külföldön is ugyanez megy, hahó.
2021. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
57%

17.-re.


De mi menne? Ha valaki kisportolt, és egy SZEXPARTNERKERESŐ oldalon keres csajt, az szerintetek mit akar? Nem sírig tartó szerelmet.


És ez NEM a srácok hibája, hanem a buta nőké!

2021. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
Lemaradt... Hogy aki jóképű is nemcsak izmos
2021. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
50%
Ha kapcsolatot szeretnél, talán nem a Tinderen lévő kigyúrt csávókra kellene pályáznod. Azért valahol hihetetlen, hogy ezt a nőknek komolyan el kell magyarázni? Ennyire letiltja az eszeteket a punci?
2021. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!