Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen tényleg reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen tényleg reménytelen edzőterembe járó, izmos pasit találni, aki nem egyéjszakásat, hanem komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Eddig 9 ilyen pasival beszélgettem, mind egyéjszakásat vagy barátság extrákkal kapcsolatot keresett. Én is edzem, jó alakom van, nem vagyok kiállhatatlan természetű, így nem értem végképp mi a baj.

2021. máj. 13. 13:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
86%

#20 “Ha kapcsolatot szeretnél, talán nem a Tinderen lévő kigyúrt csávókra kellene pályáznod.”


Miért, manapság hol ismerkedjen az ember? És miért ismerkedjen ne kigyúrtakkal, ha neki a kigyúrtak az esetei?


Nehezebb kigyúrt pasit találni kapcsolatra, de az utcán sétálva sincs ez másképp, tökmindegy, hol ismerkedsz. Amúgy azon még nem gondolkoztál el, hogy lehet nem nézel ki olyan jól, mint amennyire gondolod? Mert akkor ezek a pasik nem utasítanák el élből egy kapcsolat lehetőségét. Tudod, legtöbbször, ha jó pasik csak megdugni akarnak egy nőt, az azért van, mert felvállalni nem szeretnék. Az edzőtermi haverjaimnak(lány vagyok) mindig van barátnője.

2021. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%

Ez azért összetettebb. Én nem vagyok egy rossz bőr és sokan is kezdeményeznek, de mind pl szexre van kielezve, meg ha kicsit húzom az agyukat, nincs rögtön tali, tuti, hogy eltűnnek! Tinderen ez tipikus.

Viszont van pár ismerősöm, akik ott jöttek össze és házasság lett belőle. Van remény...

2021. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
64%
Azok a férfiak, akik állandóan gyúrnak, jellemzően azért teszik, mert vonzóak akarnak lenni a nőknek (vagy épp más férfiaknak). Érthető, hogy ők a gyúrás mellett a hódításból és a szexből is sportot űznek. Tinderre egy jó alakú férfi akkor megy, ha dughatnékja van. Akinek komoly kapcsolat kell, és ehhez sportos, megnyerő a külseje, azt jellemzően nagyon hamar elkapja egy nő, onnantól miért tinderezne? F38
2021. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
50%
16: John sonmez, meg sokan mások heti 3x mennek edzeni teljes testet. Nem azért, mert lusták lennének többre, hanem azért, mert szerintük ez működik a legjobban.
2021. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Pont az előző párom volt olyan, amilyet most te keresel. Nem tinderen, de egy randioldalon írt rám. Nem is volt képe, de nagyon szimpatikus volt amit bemutatkozásként írt. Aztán küldött magáról képet (a felsőtestéről is). Őszintén szólva a félmeztelen kép nem jött be, nekem ez sosem volt mérvadó. Nem leszek álszent, a szemnek szép ez kisportolt férfi test (amolyan esztétikai szempontból), de nem ezen múlik, hogy ki tetszik meg. Ezért az exem arca fogott meg amellett, hogy milyen üzenetet kaptam tőle. Én nem kerestem a gyúrós pasit, mégis megtalált és kitartóan próbálkozott is. A figyelmességébe és a szép szemeibe szerettem bele, nem az izmaiba. Persze miután érzések is kialakultak, nagyon vonzódtam a külsejéhez is, imádtam simogatni a kockás hasát, a széles mellkasát és az erős karját.. De ez akkor is így lett volna, ha átlagos testalkata van. Nálam legalábbis a vonzalmat és a "szívecskés tekintetet" a szerelem táplálja. Az első barátom egyébként egy vékony, magad srác volt és őt is ugyanúgy imádtam.


Na és akkor most jön a fekete leves. Túl szép is volt, hogy igaz legyen.


A kapcsolat elején minden rendben volt, azt éreztem, hogy kölcsönösen csodáljuk a másikat. Kb 1-2 hónapja voltunk együtt, amikor az első hazugságán kaptam. Aztán hetente jött a többi. Velem pedig elhitette, hogy megőrültem, hogy paranoiás vagyok. A randik alatt teljesen beetetett, teljesen a vonzása alá kerített, pedig egyáltalán nem vagyok egy buta vagy naiv kislány. Egyszerűen csak képes volt profin manipulálni. Tudtam, hogy ez az egész nem stimmel, de minden alkalommal elhitette, hogy rémeket látok, és minden rendben. Végül 1 év után szabadultam ki, annyira még sosem fájt semmi. Depressziós lettem mellette, elvesztettem önmagam és a fényem. Azóta szerencsére ez mind visszajött :)


Ja és hogy csak egy sztorit (számos ehhez hasonló történt) említsek: közeledett a születésnapom (én az ő születésnapjára meglepetés bulit szerveztem az összes barátjával egy csúszdaparkban), és minden egyes nap elmondta, hogy micsoda edzőtermi cuccokat vett, meg hogy folyamatosan gondolkodik, mivel kéne még felszerelnie az otthoni termet. Ezt hallgattam tőle, non-stop, a születésnapomat egy szóval sem említette. Gondoltam, biztos úgy tesz mintha, aztán majd meglep. Aha.. A születésem napján jutott eszébe, hogy nem vett ajándékot. Úgy tett, mintha valami sürgős dolog miatt kellene távoznia, és elment aznap venni egy nyakláncot a legközelebbi ékszerésznél. Senki ne értsen félre, gyönyörű nyaklánc volt, nagyon tetszett és nagyon örültem is neki. Viszont... Jobban örültem volna, ha pl egy szerelmes levelet kapok, de azt mondjuk nem aznap kaparja össze. Főleg, hogy előtte hetekig hallgattam, milyen fasza edzőterme lesz.


Na, ez az én történetem. Amikor már megkapott, kijött az edzés függősége. Lásd előző példa, illetve volt hogy a munkája miatt 2 hétig nem talalkoztunk és 3 mondatot váltottunk naponta (annyi munkája volt), és egyik nap hamarabb végzett. Ahelyett, hogy megírta volna, hogy most van ideje beszélni, lement az edzőterembe és hazudott is róla. Amikor kiderült, én pedig kifejeztem, hogy mennyire rosszul esik, akkor neki állt feljebb. Hogy én kontrollálom őt, eltiltom a barátaitól, és hogy értsem meg, 2 hete nem volt edzeni.

Akkor összetört, utólag kiábrándító.


Nárcisztikus idióta. :)

2021. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Miért tenné, ha 2 évre előre teli van az előjegyzési naptára?
2021. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
24, épp ez az , ráadásul más is van a világon,mint az edzés!
2021. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!