Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20-30 év közötti lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-30 év közötti lányok mennyire nyitottak a szexapcsolatra?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy jó lenne néha együtt lenni valakivel, időnként akár közös program is jó lenne, de egyelőre nem szeretnék sem elköteleződni, sem pedig átverni bárkit is, hogy komoly szándékokat színleljek.

2021. máj. 14. 12:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy gyakoribb ez. Azt gondoltam a nők között is van olyan, hogy nem kíván kapcsolatba sok energiát befektetni, viszont időnként szívesen lenne együtt valakivel.


#1: Az őszinteség alap, ha valaki félrevezeti a másikat és úgy viszi ágyba, az olyan, mintha megerőszakolta volna, hiszen látszólag adott a kölcsönös beleegyezés, viszont ha az egyik fél félre van vezetve a másik fél szándékai által, akkor nem abba egyezett bele, ami történt...

2021. máj. 14. 20:51
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosan?

99% ellenzi


Tudat alatt, amit ők hiszekenységnek neveznek?

olyan 40%.

2021. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
28 vagyok és nem. Bár, én soha nem is voltam nyitott erre. A környezetemben élő, hasonló korú nők szintén nem.
2021. máj. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, veled nagy bajok vannak! Ne csajozzál!
2021. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon, csak nem veled.
2021. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez eléggé fura kérdés... volt már neked rendes kapcsolatod? Senki nem ítéli el, hogy jól akarod érezni magad, de közben mégsem akarsz elköteleződni, de a szex is akkor a legjobb (hidd el, évek és rutin :)), amikor valamennyire azért kötődsz is a másikhoz. A legnagyobb dolog, amit még édesapámtól tanultam, hogy az emberi kapcsolatok változnak. Semmit nem szabad kőbe vésni előre, hogy "márpedig én nem akarom ezt/ vagy akarom azt..". Tök jó, hogy van egy elképzelés, de ehhez nem szabad, és nem lehet foggal körömmel ragaszkodni. És ha adódik egy ilyen leányzó, és teszem azt... megkedveled? Na akkor mivan? :D Örülnél neki, ha ő is más pasikkal találkozgatna? Mert nem hinném. :))
2021. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
31%

Én elég sok "nőt" ismerek. Főleg a sinosz egyesület környékén van sok.

Orrba-szájba.

(A k. anyjukat.)

Na most adtam egy tippet.

2021. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%

De ott van még pl a diána nevezetű némber, aki gondnok Győrben, a Szabolcska úti munkásszállón. Minden jobban kinéző betévedő munkással...


Pfejjj...

2021. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Benne vannak. F 42
2021. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19


Attól függetlenül játsszák az ártatlant közben fű alatt meg megy a kufirc.


Ismerem a fajtát.

2021. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!