Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki manapság nincs fent közösségi oldalakon, annak halott dolog a párkeresés?

Figyelt kérdés
Magamból kiindulva... Nem vagyok fent sem Facebook-on (nincs kikkel tartsam a kapcsolatot), Instagram-om sincs vagy mi, meg ez a tiktok sem. Nem is értem ezeknek a lényegét. Mire jók ezek a magamutogatáson kívül?

2021. máj. 14. 23:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Társat nem könnyű találni,de bárhol lehet ismerkedni. Nem kell hozzá feltétlenül Facebook.
2021. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem. Tarskerin minden masodikkal randizhatnék ugyis hogy semmit nem adok ki magamrol szinte ami szemelyes lenne.
2021. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én célzottan olyan nőt keresek, aki távol tartja magát az instától, folytonos megosztásoktól stb.

Persze, nekem is van fb-om, amit kapcsolattartásra használok, nem felvágásra.

Nehéz dolgom van tudom, de biztos vagyok benne, hogy nem lehetetlen.

2021. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Alone26 válasza:
100%
Hagyjuk már aki azt írja hogy visszataszító mások facebook utálata, vagy nem használata. Semmire való, agykárosúltaknak való, mindenki próbálja magának bemesélni hogy milyen hasznos funkciót tölt be az életében. Dehogy tölt be, csak önmagadat csapod be. Persze hogy felsőbbrendű érzés mikor meghallják hogy nekem sincs semmilyen buta közösségi profilom. Mindenki egy kitalált karaktert formáz meg magáról az online térben, a követőket, a like-okat, a figyelmet hajhásszák, az utcán meg elfordítja a fejét ha meglátja az ismerősét. Nagyon jó kimaradni ezekből, nekem nem hiányzik egyáltalán. Bármit meglehet tudni a világról, egy eseményről ezeken kívűl is.
jan. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!