Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Halott úgy az egész ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halott úgy az egész ismerkedés így?

Figyelt kérdés
Én egy csendesebb, visszahúzódóbb, nyugodtabb típusú lány vagyok. Jobban szeretem inkább a nyugisabb helyeket. Társkeresőn megismerkedtem egy fiúval, jól elbeszélgettünk, majd Facebook profilt cseréltünk. Viszont a fiúnak olyan képei vannak fent, amin bulizik, a haverjaival van, egy pár képen alkohollal van lefényképezve. Van olyan kép is amin csajokkal van lefényképezve, az egyiken még meg is puszilja. De egyedülállónak van beírva. Gyakran leráz azzal beszélgetés közben hogy a haverjaival megy találkozni. De volt már olyan is hogy meg se írta hogy kilép, én meg vártam a válaszát, erre 20 perc múlva írja, hogy csak a haverjával beszélt. De amikor én egyből nem írtam neki, azt megjegyezte, hogy biztos dolgom van, és nem érek rá. Mindketten 20 évesek vagyunk.
2017. jan. 10. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%

"...lány vagyok" :OOO


Ezen most rohadtul meglepődtem. Megütötted a főnyereményt! Nagyon könnyű helyzetben vagy lányként. Nem is olvastam tovább a kérdést, mert ez az eset, nem szorul orvoslásra, szerintem már most írtak vagy 10-en neked privit.

2017. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért egy csúnya pasi nem lehet ilyen?
2017. jan. 10. 17:44
 3/13 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha valaki értelmes választ írna.
2017. jan. 10. 18:02
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te is érzed, hogy tetszik neked a srác, viszont igazából nem illetek össze. Nekem is volt már olyan, h olyan csajjal bedzélgettem aki valamiért nagyon megfogott. Elképzeltem h milyen lehet... Viszont az amit mondott magáról és nem illett bele az elképzelésembe valahogy elengedtem a fülem mellett. Szval túlságosan beleéltem magam a dologba, és csak később jöttem rá, hogy nagyon nem illünk össze, csak túlságosan akartam a dolgot. Szerencsére még időben észbekaptam

Egyébkébt nekem is uez volt a gondom a lánnyal. Én inkább kettesbe mennék moziba, sportolni, filmezni... A lány pedig bulizni, inni szeretett...

Sztem jobb ha észbe kapsz te is és reálisan nézed a dolgokat!

2017. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

" majd Facebook profilt cseréltünk"

Szóval innetől te használod az övét, ő a tiédet.

Ez aztán a bizalmas kapcsolat. :-D

2017. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hiába szeretnék kapcsolatot, hogy ha a srác teljesen különböző mint én. Meg nekem már az sem szimpatikus hogy más lányokkal, annyira pózol. Már eggyel úgy ölelkezik egy képen, mint egy pár lennének, átkarolja teljesen a lányt.
2017. jan. 10. 18:06
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem használja senki a másik Facebookok profilját, csak bejelöltük egymást ismerősnek.
2017. jan. 10. 18:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már szegény lányt!! Kiforgatjátok a szavait, miközben most tényleg rossz neki. Inkább öntsetek bele egy kis lelket!

Biztosan találsz olyan srácot, aki olyan mint te. Elmondásod alapján én olyan lennék, csak már öreg hozzád! (28)

Az előző voltam, már nem tudom hanyas de aki a hosszú választ írta :)

2017. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ.
2017. jan. 10. 18:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ilyenek általában arra mennek, hogy addig ámítanak, amíg le nem fektetnek, majd kámforrá válnak. Tisztelet a kivételnek, de tartsd nyitva a szemed, ha nem erre vágysz.
2017. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!