Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történne, ha hirtelen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne, ha hirtelen egy varázsütésre minden férfi passzívvá válna?

Figyelt kérdés

Ez lenne a legegyszerűbben módszer arra, hogy a nők megtanulják a kegyetlen férfisorsot.


A férfiaknak nem kellene semmit tenni, csak nem csajozni, a bétáknak nem pénzelni az asszonyt.


Most biztos lesz sok komment, hogy inkább kaktusszal maszturbálnak, minthogy velünk legyenek, de ez csak frusztráció. Vágynak ők is a szexualitásra...


Mi lenne, ha tényleg minden férfi leállna és a nőknek kellene kezdeményezni? Az instamodelleknek is? Ha még nekik is meg kellene élni a visszautasítást?



2021. máj. 16. 05:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%

9 Bocs, de senki nem mond ilyet. Én első sorban belső értékek alapján válogatok, de ha nem fog meg benne külsőre semmi, akkor értelem szerűen ez csak barátság lesz, ezt minden nő elismeri. Viszont ez nem jelenti azt, hogy csak alfacsávók kellenek, mert tök átlagos pasi is elég ha belsőre toppon van, ezeknek amúgy vannak is barátnőik.

Az meg, hogy nekem a személyiség többet nyom latban azt jelenti, hogy bármilyen helyes nem kell ha belsőre nem üti meg a mércét. És az, hogy "csak törődjön velem" sajnos rohadtul nem elég. A barátaim is törődnek velem. Intelligencia, humor, műveltség, becsületesség, kreativitás stb ezek a belső értékek. Az, hogy törődik velem, az alap.

Ha egy srácnak annyi a belső értéke, hogy kedves, meg törődne a lánnyal, az egy barátsághoz elég. Ha mellé unalmas és buta, mint a tök, akkor nem lesz vonzó, ez van.

2021. máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
29%
Ezt akkor házasságban úgy kell elképzelni, hogy a "béta" élvezi a fizetését, az "asszony" egy fizetésből nem tudja befizezni a rezsit ÉS kaját venni, tehát az öntudatos férfiállat választhat, hogy nem eszik, vagy nem lesz víz és villany. Azt megnézném, hogy ezek után mennyire akarna szexet kezdeményezni az asszony...
2021. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Semmi.

Akinek eddig fontos volt a párkapcsolat/ szex/ gyerekcsinálás/ stb, az eddig is keresgélt. Max annyi változna, hogy a nő hívná el a pasit a randira.

Aki eddig kárált, hogy "miért nincsenek jó pasik" az utána is csak kárálna.

Aki eddig is elvolt a vibrijével, ezután is ellenne.



Az egész sokkal jobb lenne úgy, a szexuális zaklatások is visszaszorulnának. A házasságok nem mennének tönkre abba, hogy az egyik havi egyszer, a másik napi egyszer akar szexelni.

Bárcsak megtörténne az, amit leírsz.

2021. máj. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a 70-80% maradna a kaktusznál.


Én most is azt látom, ahol van egy pár fős szingli lány csapat a baráti körben, ott jobban benneragadnak a lányok is. Nem motiválja őket az, hogy már-már egyedül vannak szingliként.

2021. máj. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem egy sokkal jobb világ lenne, ha kicsit kevésbé lennének görcsösen aktívak a férfiak. Nem kell passzívnak lenni, a nők se azok. Csak egyszerűen elég lenne afelé és kizárólag afelé nyitni, aki tényleg érdekel és akin látszik, hogy érdeklődik feléd.

Nem nyáladzani instán, facen, tiktokon, a boltban, a buszon és bárhol ahol egy nő járhat.

Sokkal kevesebb visszautasítást kéne átélned (hiszen akit érdekelsz nem utaskt vissza) és a nők is nyugodtan mehetnének a dolgukra, emellett a felkapott instás és egyéb közösségi oldalon futó lányok is visszább vennének. (Bár engem ok a legkevésbé sem zavarnak, csak itt sírás tárgya ez állandóan.)

Ha a férfiak azon rétege is neki állna az agyával gondolkozni és dönteni, akinek ez nehezére esik, sokkal szebb, harmónikusabb és biztonságosabb életünk lenne.

2021. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
89%

Jèzus máriaxD


Hát ōszintèn megmondom, hogy nōként ōrülnèk annak legalább, ha passzívak lennènek azok a fèrfiak, akik eleve komolytalanul ismerkednek.

Azt nem igazán lehet értékelni, amikor egyszerre több férfi nyomul, de többségük komolyanvehetetlen. Az ilyenekèrt nem kár, az biztos.


“megtanulnák, hogy mi az a kegyetlen fèrfisors”.


Ez úgy hangzik, mintha akkora egó-túltengèsed lenne, hogy itt kegyetlensègnek àllítassz be egy visszautasítást. Èn nem értem, hogy mi abban a kegyetlensèg, amikor sok pasi csak kalandozik, s eleve emiatt vàlik elutasítová sok nō, mert már azt sem tudja, kibe bízzon.

2021. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
54%
15. Válasz tökéletes!
2021. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%

Én férfi létemre díjaznám az ötletet! Rengeteg energia megy el a szexualitással, a tesztoszteron meg csak az agressziót, agresszív viselkedést erősíti. Sajnos rengeteg dodlog egyfajta pótcselekvés, aminek az origójában ugyancsak a szex áll, erre a legjobb példa a konditermezés. Tökéletesen példázza a dolgot, nem kevés energiát, pénzt és egészséget áldoznak be az emberek a külsőségekért, aminek a magamutogatás a célja, azaz önmaga eladása a másik nemnél, de kifejezetten a szexualitásra hatva.


Az a baj ezzel, hogy itt nem a józan ész dominál, hanem a látványból fakadó ösztönök. Jól nézek ki, enyém lehet az összes nő, persze minden komoly szándék nélkül.

2021. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Te most azt kérdezted, hogy mi lenne, ha a férfiak nők lennének? Egy férfi attól is az többek között, hogy levadássza a kiszemelt nőt, plusz eltart egy családod.

Komolytalan, amit írtál.

2021. máj. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Senior Séf ***** válasza:
67%
Nem értem, mi ez a beteges rettegés a visszautasítástól. Michael Jordan teljes karrierjének gólaránya 32,7%. Vagyis 1000 próbálkozásból 327-szer talált a kosárba. A többi 673 dobás kudarc. Sikertelen kísérlet. Szerinted Michael Jordannek is az első fiaskó után le kellett volna ülnie a kispadra duzzogni?
2021. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!