Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van.akinek az a sorsa hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van.akinek az a sorsa hogy örökre egyedül maradjon?

Figyelt kérdés

Hiába próbálkozom nekem nem teremtettek pár úgy érzem. Még sosem éreztem egy kis reményt sem arra hogy barátnőm legyen.

Nagyon zavar hogy ez kimarad az életemből. 26 vagyok de már sok reményt nem látok.


2021. máj. 21. 13:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Eleg csak elolvasnod ugyanazokat a kerdeseket, amit te es a tobbiek naponta kiirtok.
2021. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Van. Sajnos a természet törvényei alapján azok a hímek, akik nem elég értékesek a nőstények számára, bizony kihullanak.
2021. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
40%

Persze, van.


De a legtöbb dolog pótolható "csaló" módon, csak több személy segítségével és pénzért (pszichológus a beszélgetésekre, egy "kedves cimbora" a napi események kibeszélésére, prosti a szexre és pár rokon akik szeretnek amíg élnek - akkor van gond amikor meghalnak, ez főleg azokra vonatkozik akik az anyjukkal élnek középkorúan is - aztán nem tudnak mit kezdeni amikor már nincs meg "anyuka". Ed Gein és társai ezért kattantak meg)


A szerelem csak a legjobbaknak elérhető. És most nem "külsőre legjobbakat" értek ezalatt, hanem az "abszolút legjobbaknak", különösen jellem, külső és stílus terén.

2021. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
64%
Nekem biztosan ez a sorsom
2021. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos igen létezik ilyen szerintem hülyeség ezek a mondások mint pl zsák a foltját ,meg mindenkinek megvan a párja

a világon,meg hogy akkor jön a szerelem amikor nem számítasz rá, egyszerűen tenni kell érte hogy legyen párja az embernek én úgy látom

2021. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
39 vagyok, ugyanez a helyzet.
2021. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 moozygoo ***** válasza:
Biztos vannak, idős emberek is vannak egyedül.
2021. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
59%

Elnézve a munkatársaimat én nem állítanám hogy olyan rosszul jársz.

Előbbiek, idegbetegek, láncdohányosok, kiégettek, gyógyszerfüggők....

Állandóan gondjuk van a gyerekkel.


Ellenben én arra költöm a pénzem amire akarom és senki se szól bele az éltembe. Aludhatok délután 2 ha azt akarom.

És gyakorlatilag bármit megtudok magamnak venni amit egy átlag magyar megengedhet magának.

Csak a PC amiről írok 1 Millióból lett általam őszszerelve.


Nem nem videojátékos, én nem játszom csak nem szeretem a low budget minőségű eszközöket.

Meg most építek ki egy normális házimozi rendszert. Aminek az alapja egy Sony Bravia KD-65XG8505B.


Szerintem gondold át ezt még egyszer.


32 F

2021. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Tofika2 ***** válasza:
10%

Szerintem nincs. Sok kevésbé jól kinéző embernek van barátnője/barátja. Annyi az egész hogy keresni kell és megragadni az alkalmat.

Nem szabad túl válogatósnak lenni meg olyannak sem hogy ,,bármi jöhet".

Nekem Isten is sokat segített a magányos időmben, javaslom neked is.

2021. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 moozygoo ***** válasza:
Tofika2, mégis sok ember él egyedül, akkor az nem egyfajta sors ?
2021. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!