Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van.akinek az a sorsa hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van.akinek az a sorsa hogy örökre egyedül maradjon?

Figyelt kérdés

Hiába próbálkozom nekem nem teremtettek pár úgy érzem. Még sosem éreztem egy kis reményt sem arra hogy barátnőm legyen.

Nagyon zavar hogy ez kimarad az életemből. 26 vagyok de már sok reményt nem látok.


2021. máj. 21. 13:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül mondják, hogy a személyiség jelentős része már az ember első néhány évében kifejlődik.
2021. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Igen, több százezer férfinek ez a sorsa kis hazánkban, miként a fiatalabb (45 alatt, a felett meg már mindegy, nem lehet élvezni annyira a szerelmet, stb) korosztályban kb 170 ezerrel több a férfi, mint a nő.
2021. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül mondják, hogy a személyiség jelentős része már az ember első néhány évében kifejlődik.


6-7 éves korig, ha addig nem kapsz egy jó szerető, de erős-stabil-pénzcentrikus családmintát, akkor véged.

2021. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
43%

a világon,meg hogy akkor jön a szerelem amikor nem számítasz rá, egyszerűen tenni kell érte hogy legyen párja az embernek én úgy látom


ez csak a nőkre érvényes (vagy valami sikeres csúcspasira, aki sok nőnek kell), hogy akkor jön a szerelem, amikor nem is számít rá. Egy átlag nőnek elég csak a net előtt lennie pár napig, faceen vagy társkeresőn, mindig lesz pasi aki ráír és abbana nagy számok törvénye alapján előbb vagy utóbb lesz benne szimpatikus, jól kinéző, tanult pasi is. Ellenben ha átlag férfiként nem próbálkozol legalább havi rendszerességgel (havi 2-3 próba, vagy ha van pici jel, akkor elég ritkábban is) nőknél, főleg személyesen, mert neten kicsi az esély, akkor elúszol és nem lesz senkind.

2021. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
24-es egy átlagos nő miért talál hamarabb párt mint egy átlagos pasi mi azt oka?
2021. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Tofika2 ***** válasza:

17#

Nekem segített ez, de nem csak a vallás, hanem a hit :)

2021. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
24-es. A tinder az olyan, hogy tele van defektes ferfiakkal, akik szaladgalnak a farkuk utan. Tehat 100-bol 100 is defektes. Ez nem azert van, mert a nok valogatnak, hanem az ott talalhato ferfiak sokezer, sok tizezer no szurojen atmentek es egyiknek sem kellettek. Tehat nem utik meg a szintet, amit atlagnak lehet nevezni. A ferfiak medianja az igenytelen, lusta, alkoholista, vagy a megcsalasban utazo. Egy olyan ferfi, akinek egeszseges ertekrendje van, mar boven a 20%-ba tartozik. Bocs, ti kinezet alapjan szelektaltok, nem egy nyelvet beszelunk.
2021. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

"Egy olyan ferfi, akinek egeszseges ertekrendje van, mar boven a 20%-ba tartozik."

Ha ez igaz lenne, akkor egész könnyű volna jó pasinak lenni.

De a valóság kiábrándító, csak női szemmel nem vagy hajlandó ezt beismerni. Valójában ez a becsmérlése a férfi nemnek pont olyan szintű férfigyűlölet, mint amilyen nőgyűlöletet a legdurvább incelek tolnak.

A férfiak ilyen fokú lenzézése a te értékrendedet minősíti, nem a férfiakét

2021. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Kerdes ki az egeszseges. En atlagos pasikent, normalis ertekrenddel (nem ittam, nem cigiztem, tanultam, szerettem tarsagaban lenni is) labdaba sem rughattam (elutasitashegyek...) a csinosabb csajoknal, bezzeg a jokepu alkoholista partyarc, nulla aggyal is minden nap bulizva is vitte szobara a szebb noket...Kerdes akkor ki a normalis. Mert en azt.latom, h a jokepu a normalis, akarmennyire is rohad belul.
2021. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ne aggódj 24#

Mindenki ezt tapasztalja, még a nők is, csak ők más szemüvegen keresztül nézik a világot. A legnagyobb sz@ralak a "normális értékrendű", és ha mellé bunkó köcsög is akkor ő az abszolút jópasi.

Ha valaki kedvesen próbál hozzájuk állni akkor az az ember egy vicc lesz csak a szemükben. Szánalmasak, talán nem is az egész női nem, de a javarésze egyértelműen az!

2021. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!