Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van.akinek az a sorsa hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van.akinek az a sorsa hogy örökre egyedül maradjon?

Figyelt kérdés

Hiába próbálkozom nekem nem teremtettek pár úgy érzem. Még sosem éreztem egy kis reményt sem arra hogy barátnőm legyen.

Nagyon zavar hogy ez kimarad az életemből. 26 vagyok de már sok reményt nem látok.


2021. máj. 21. 13:43
1 2 3
 11/30 Tofika2 ***** válasza:
Ha meg mégis van, akkor az szomorú, de a Szentlélek által élhet boldog életet.
2021. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Tofika2 ***** válasza:

10#

De igen, most írtam hogy van akinek ez jut, de azt a Szentlélek tudja pótolni.

Tapasztalatból beszélek :)

2021. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Persze, egyre többeknek. Régen egyfajta társadalmi / megélhetési kényszer is volt a házasság.


Hozzáteszem, szerintem simán jó dolog is kijöhetett ilyen kapcsolatból. Na mára ez eltűnt.

2021. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 moozygoo ***** válasza:
Mit értesz az alatt hogy a szentlélek pótolja ?
2021. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Nekem a szentlélek nem pótolt semmit, csak szenvedés az egész.

Más mesét találj ki haver!

2021. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Tofika2 ***** válasza:

Aki újjászületik és betelik Szentlélekkel az tudja.

Ajánlom:,,Cseri Kálmán hiánypótlás" című prédikációját, ott elmondja hogy ő is miket tapasztalt, azt ajánlom mindenki figyelmébe.

2021. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
16-os most hogy jön ide a vallás?
2021. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki a saját sorsának kovácsolója, olyan nem létezik, hogy nekem ez jár. Hogyha 26 éves korodig antiszoc voltál, az időd nagy részét négy fal között töltöd, majd egyik napról másikra elhatározod barátnő kell, nem fog működni, évekbe telik mire kialakul egy jó, szocializált, kommunikatív személyiség, lesznek barátaid, kapcsolataid. Covid akadályozta az elmúlt egy évet, de már érkezik a nyitás, mi akadályoz, hogy új embereket ismerj meg, elmenj táncórára és megismerj új lányokat, meghívj valakit egy italra és beszélgessetek, utazás, vagy társasjáték est közben beszélgess valakivel, vagy koncerten megszólíts valakit és együtt szórakozzatok? Persze bele lehet törődni a dologba, hogy neked a magány jár,és inkább nem teszel semmit csak sanyargatod magad, de mi van ha cselekvéssel lehet párkapcsolatod?
2021. máj. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
A saját sorsának kovácsa... Fúj de utálom ezt a moslék szöveget. Akkor mostantól senki ne utaljon egy forintot sem a beteg gyerekeknek, hiszen ők is a saját sorsuk kovácsai, ne mástól várják a segítséget, nemigaz?!
2021. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Hogyha 26 éves korodig antiszoc voltál, az időd nagy részét négy fal között töltöd, majd egyik napról másikra elhatározod barátnő kell, nem fog működni, évekbe telik mire kialakul egy jó, szocializált, kommunikatív személyiség, lesznek barátaid, kapcsolataid."

Éppen erről szól a kérdés: ha valaki 26 éves koráig egyedül volt semmi szoc. tapasztalattal szinte, semmi tinédzsekori sikerrel, akkor teljesen biztos hogy akármit is csinál, egyedül fog maradni, mert a sorsa már eldőlt.

Úgy tapasztalom ilyenkor már nem lehetséges kitörni a helyzetéből az embernek. Javíthat rajta, de a boldog sikeres életet elfelejtheti, akárcsak ideiglenesen is.

2021. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!