Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok mindenkinek maradt ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok mindenkinek maradt ki a fiatalkori szerelem meg a barátnőzés?

Figyelt kérdés

Rossz abba belegondolni hogy 23 vagyok és a tini koromban sem meg most 20 felett sem volt még barátnőm. Hiányérzetem van.

Szinte mindenki megélte ennyi idősen a szerelmet meg a hosszabb távú kapcsolatot?


2021. máj. 21. 20:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Én még 33 évesen sem
2021. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%

Mindenki biztosan nem, látod itt is van az oldalon egy csomó példa akiknek sosem volt még kapcsolatuk.

Itt az igazából a kérdés, hogy azért nem volt senkije még, mert nem akart (orvosis barátnőmnek megterhelő lenne egy kapcsolat, suli mellett, így nem is nyitott ismerkedésre) vagy mert 0 szociális képessége van, irreális elvárásai vannak és csak azt várná, hogy az ölébe hulljon egy modell.

Előbbi könnyen orvosolható, utóbbi viszont munkásabb és amíg be nem látja az illető, hogy nem egy teljes nemmel van a probléma, addig ez nem is fog változni.

2021. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
ki.. felnőtt fejjel sokkal jobb ez, mint csapódni ide oda, meg hazavinni a bnőt a szülők nyakára.
2021. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
Nekem kimaradt, de ebben volt évekig tartóan sok próbálkozás-pofáraesés- plátói szerelmi fájdalom. Kösz, soha többet nem kérek ebből. 25 éves korom óta nem is keresek komoly kapcsolatot, egyébként pedig elveszteni prostival fogom majd egyszer ha úgy érzem, hogy na most itt az idő. Jelenleg elvagyok. Érzelmeket pedig nem akarok. 31f
2021. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt ilyenben részem:(
2021. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van valamennyi emlékem főleg egyéjszakás kalandokról meg smárolásig jutott kapcsolatokról. Sajnos amióta a Tinder megölte a szórakozóhelyi és fesztiválismerkedést, nincs senkim egyáltalán.
2021. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%
Ha mas luzerek egyutt sirnak itt veled, akkor megnyugszol?
2021. máj. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Kimaradt szerencsére. :)
2021. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
Szintén 23 éves vagyok, csak lány. Azt nem mondanám, hogy full kimaradt a szerelem a kamaszéveimből, mert így, ebben a formában nem állná meg a helyét. Volt, akivel "hivatalosan" nem voltam kapcsolatban, illetve nem is feküdtem le, de évekig úgy viselkedtünk a külvilág előtt, mint akik járnak, és az érzelmi töltet is megvolt benne. Ettől függetlenül ha megkérdezik, hogy volt-e már párom, nekem is azt kell mondanom, hogy nem, érthető okokból. Jobb lett volna tényleg együtt lenni valakivel, illetve most is jobb lenne, de nem azért, hogy legyen tapasztalatom ezen a téren, hanem azért, mert borzasztóan szeretethiányos vagyok, és már régebben is az voltam. Viszont nem tudnék összejönni olyannal, akihez nem kötődöm eléggé.
2021. máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

Nekem pont 23 évesen indultak be ezek a dolgok. Máshogy alakult a fiatalságom, mint egy átlagos fiatalnak, leginkább ezért. Mára együtt élek a párommal és nem ő az első nő az életemben. Nem késtél le semmit, csak néhány “úgyse Ő lesz a feleségem” típusú kalandot. Viszont rázd gatyába magad, mert ha nem teszel az ügy érdekében, egy nő sem fog az öledbe hullani, ahogy idősödsz majd, egyre jobban fog frusztrálni is.


30/F

2021. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!