Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyen így önbizalmam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen így önbizalmam a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Normális megjelenésű, jóképűnek mondott 45 éves férfi vagyok, de amúgy átlagos életet élek. Fércbukon regisztráltam a társkeresőn, és elképedve látom, hogy szinte az összes nő fitness világbajnok, delfinidomár, hegymászó, vagy ilyesmi. Mindenki 5 nyelven beszél, és 3 diplomája van. Nem az olvasás a hobbijuk, hanem a piramisok megmászása, cápavadászat, vagy New Yorkban étterembe járás. Oké, értem, hogy van benne némi túlzás, de én csak egy átlagos nőt keresek! A másik véglet sajnos nem érdekel: elhízott Terike 4 gyerekkel, munkanélküliként.

A csinos nők extrém dolgokat írnak, nyilván magasak az igények is. Én ezeknek nem tudok és nem is akarok megfelelni. Hogy fogok így párt találni?? Gondolom sehogy.



#társkereső #Extrém nők
2021. máj. 23. 07:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%
Plusz a 35 feletti nok 90% a retusalt vagy 25 eves kori kepet rak fel ide, h vonzobbnak tunjon. Amugy az ikyen traveladdict nokbol van a legtobb, 5 bol 4 az. De nincs is semmilyuk. Se lakas, se auto. Pasitol varjak el, nekik csak utazgatni kell.
2021. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
41%

ember azt hinné, hogy a 35-45 közötti nők már érettebbek ennél


Erettebbek is, de azok nem tarskereson vannak. Tarskereson 90% ban a hulladekok vannak

2021. máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%

Azért mert ti otthon ültök, más meg nem, attól még nem lesz #traveladdict.


"Pasitol varjak el, nekik csak utazgatni kell." Persze, hogyne. A nőknek sosincs keresetük, és sosincs semmijük.

2021. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
63%

#13


Könnyű nem "otthon ülni", ha az ember jól keres, de valahogy nem jön ki a matek a magyar mediánbérből (kb nettó 200-220e), albérlettel, rezsivel, kajával és utazással. Még társsal is nehezen.

2021. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
66%

#14

Legyél nagyvonalú, emeld meg 300-ra. Nem jön ki az évi 1-2 Maldív utazás, havi 1-2 koktélozás valami puccos helyen, étterem, színház, ha nem akarod felélni az egészet.

2021. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
66%

#15


És most belegondolok, hogy valószínűleg ugyanezek a nők nevettek várkonyiandikán, közben meg sokan ugyanazt csinálják, csak kicsiben.

2021. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
40%
#13 ez az itteni hozzáállás a nőkhöz engem is mindig felb.sz! Hogy a nőknek soha nincs semmijük, nem is lehet, ilyen nincs is, a bugyinkig bezárólag csak pasiktól kaphatjuk mindenünket. Annyira szánalmas... Csak arra tudok gondolni hogy ezek mind valami elmaradottabb zsákfaluból osztják az észt, de onnan is csak a kisszobából, ki nem mennek ott sem, mert a való világot biztos hogy nem ismerik, hiszen folyton csak a virtuális világról szövegelnek, a társkeresők hazug, filterezett kamujából alakítják ki a világképüket.
2021. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
44%

#17

Szeritnem csak az arányok a kérdés. Szerinted a közepesen illetve magas színvonalon (pl #15-ben említett) elő nők hány %-a teremtette meg munkával magának ennek a lehetőségét? (az nem az, amikor 30-ig YOLO elköltötte minden pénzét, majd 0 Ft-al beszállt egy jó hátterű kapcsolatba)

2021. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
31%

Miert kell elhizott jucikazni? Nem aggodok azert van ott onbizalom ha 10evvel fiatalabb hiszed hogy osszejohet unalmaskent.

azok az izgi kepek biztos nem az elmulthonapban jottek ossze hanem evek alatt

2021. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
#18. A poén kedvéért legyen kizárva a yt, insta, porhub, onlyfans, puncs.hu jellegű megmoccanások is. 😃
2021. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!