Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyen így önbizalmam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen így önbizalmam a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Normális megjelenésű, jóképűnek mondott 45 éves férfi vagyok, de amúgy átlagos életet élek. Fércbukon regisztráltam a társkeresőn, és elképedve látom, hogy szinte az összes nő fitness világbajnok, delfinidomár, hegymászó, vagy ilyesmi. Mindenki 5 nyelven beszél, és 3 diplomája van. Nem az olvasás a hobbijuk, hanem a piramisok megmászása, cápavadászat, vagy New Yorkban étterembe járás. Oké, értem, hogy van benne némi túlzás, de én csak egy átlagos nőt keresek! A másik véglet sajnos nem érdekel: elhízott Terike 4 gyerekkel, munkanélküliként.

A csinos nők extrém dolgokat írnak, nyilván magasak az igények is. Én ezeknek nem tudok és nem is akarok megfelelni. Hogy fogok így párt találni?? Gondolom sehogy.



#társkereső #Extrém nők
2021. máj. 23. 07:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%

Legyél nagyvonalú, emeld meg 300-ra.


az Pest, de mozdulj ki onnan és gyere el Szabolcsba, ahol a gyári munkások java nettó 140 ért dolgozik és a mérnökök keresnek csak 250 körül errefelé. Mindjárt árnyaltabb lesz a dolog.

2021. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
38%

#15



És most belegondolok, hogy valószínűleg ugyanezek a nők nevettek várkonyiandikán, közben meg sokan ugyanazt csinálják, csak kicsiben.


Szinte minden nő ezt csinálja. Én 35 vagyok, van kb 1200 ismerősöm faceen, abból pl 500 nő. De abból az 500 ból kb 350 nek tele van az adatlapja külföldi képekkel, ahol barátnőkkel vagy a hapsijukkal vannak. Emlékszem annó 2005-2008 körül, mikor egyetemista voltam, facebookoztam, akkor alig láttam ilyet, pl 10/1 nél. Le lehet vonni a következtetést, hogy ez a traveladdict egyfajta stílus lett, szinte egy járvány ami beleégett a nők retinájába és kevésnek hiszik magaukat más nőkhöz képest, ha ők nem tölthetnek el évi 2, egy-egy hetes alkalmat pl spanyolban, olaszban. Plusz ehhez jön 1-2 téli pár napos síelés is franciában, svájcban, osztrákban.

2021. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
61%
Jo hat akinek 1200 ismerose van az barkit visszajelol csak hogy magasabb legyen a szam. Ott pedig sok olyan van, aki azert jelolt be eleve, hogy lajkold a pózolós kepeit.. tehat neked az atlagnal jóval több pózolós "ismerősöd" van jo hogy ők 'szinte mind azt csinaljak'.
2021. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%
Én 39 éves vagyok, egy gyerekkel. Nem társkeresőzöm. Nem vagyok csontkollekció, és dagadt zsíros hajú sem. Jól keresek, nem szorulok senki segítségére. Igyekszem adni magamra. És hidd el, nekem se lenne könnyű párt találni.
2021. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

én meg a te korosztályodban keresek társat és sehol egy normális pasi

aki kicsit jobban néz ki az már PB akarja megkapni.

szép nőt gyerek nélkül sok pénzzel ....


a legtöbb azt hiszi azért kell nekem h legyen aki finanszírozza a gyerekeimet - kösz de van szép bevételem és megélünk belőle...

amint megtudják h van gyerekem onnantól max dugni leszek csak jó, esetlegesen egy mingli kapcsolat

de kösz én rendes párkapcsolatra vágyon nem valami tingli-tanglira


amúgy az a korosztály nagy rész házas és kapcsoltban van. kevés a neked megfelelő extra nő ... arra meg az extra pasik lecsapnak

2021. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
78%

amúgy az a korosztály nagy rész házas és kapcsoltban van. kevés a neked megfelelő extra nő ... arra meg az extra pasik lecsapnak


Igen, én a helyedben 30-35 között keresnék, ott talán talán még van szingli, gyerektelen nő, bár ott sem sok. Az alá ne menj, mert nagy a korkülönbség. De 12-15 év manapság semmi, rengeteg ilyen párt ismerek.

2021. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#25 és lehagytad, hogy már nem akarsz gyereket, miért akarnának minglinél többet?
2021. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!