Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Szerintetek milyen egy jó kapcsolat?

Figyelt kérdés

milyen természetű legyen a partner?

milyen programok legyenek?

...


ilyenekre lennék kíváncsi


2021. máj. 24. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

"milyen természetű legyen a partner?": gamer

"milyen programok legyenek?": közös gaming

2021. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Szexelünk sokat, kirándulunk meg filmeket, sorozatokat nézünk és kerüljük a státusszimbólumokat és a társadalomnak való megfelelést. Éppen annyit dolgozunk, amiből anyagi biztonságban élünk, nem szórjuk a pénzt drága nyaralásokra, wellnessre, éttermekre, taxira és nem akarunk egy túlnépesedett, hanyatló világra gyereket vállalni.
2021. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ahol nem más mondja meg milyen legyen.
2021. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek egyéni igénye. Az én párom békés, nyugodt, bújós.

Aki a tányérdobálós hullámvasutas drámakirálynőre vágyik, a párom mellett megőrülne.

2021. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan egy jó kapcsolat,ahol a másik fél nem eteti be folyamatosan!!! a másikat pl azzal, hogy a hét elején megkérdi,hogy mit csinálunk “hosszúhétvégén”, erre hazamegy a szuleihez... MIVEL..: úgy is rossz idő lesz, nem tudunk mit csinálni..nameg...úgyis együtt lakunk. 😂 folyamatos csalódások..

és, én vagyok a szemét, ha kiakadok.

2021. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!