Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Lennétek kedvesek leírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Lennétek kedvesek leírni a véleményeteket?

Figyelt kérdés

7 év kapcsolat viharos véget érte óta, 1 éve vagyok egyedül. Mostanáig gondolni sem tudtam kapcsolatra. Viszont egy ideje (néhány hete) úgy érzem szeretnék egy igazi társat. Szerelem, minőségi együtt töltött idő és sok más amihez egy igaz társ kell.

Úgy érzem, hogy az önbizalmam jelentősen sérült a szakítás oka miatt.

Mondhatom, hogy rendezett az életem, van egy “kis” házam, autóm, és vállalkozásom amit nagyon szeretek. Külsőmre azt mondják, hogy rendben vagyok. Mégis gyáva lettem ha ismerkedésről van szó, kicsit mintha félnék szerelembe esni.

Mennyire kizáró ok nálatok ha elvesztettem az önbizalmam egy részét?

A csalódás ami ért már mindig a részem marad, ami hátráltatni fog az újra kezdésben? Vagy van esély megismerni egy normális, rendes felfogású nőt aki ezt elfogadja? Eszembe jut, hogy leszek én még sokkal jobban is és majd akkor keresem a társam, de őszintét megvallva nagyon hiányzik egy társ.

Köszönöm szépen a válaszokat!


2021. máj. 24. 16:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen, tökre értem mire gondolsz, és tapasztalom is. De társ nélkűl kezdem úgy érezni magam mint az óceán ami bár szabad, mégis csak a saját nehézségeinek engedelmeskedik.
2021. máj. 30. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!