Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, hogyan jártatok sikerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan jártatok sikerrel a lányoknál? Lányok, milyen próbálkozások voltak nálatok sikeresek?

Figyelt kérdés
Nekem ez az egész teljesen elképzelhetetlen. Egy barátnőm volt, de ő kezdeményezett, arra csak igent kellett mondani. Semmi tapasztalatom nincsen a csajozásban. Fogalmam sincs, miket kell mondani, hogyan kell belekezdeni. Segítsetek pls.

2021. máj. 26. 06:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mi számít a külső javulásának?


Sokan írják a "férfias fizikumot" az edzett testet. Ennek ellenére elég sok csajnál azt látom, hogy a vézna, nőies arcú, gyerek testű fiúk jönnek be nekik (és nem csak tiniknél) és ilyenekkel is járnak.

A rózsszínm 3 számmal nagyobb pulóveres, extrém szűk gatyás kis csírákkal mászkál elég sok fiatalabb (30 alatti) csaj. Ugyanígy pl. a koreai lányfejű, totál nem semleges "fiúk" is elég nagy népszerűségnek örvendenek.

Akkor hol az igazság? Mi számít a külső javulásának?

2021. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%

11-es: sajnos a vonzalom nem 100%-ig egzakt tudomány. Egyszerűen csak érezzük ösztönösen egy férfiról, hogy nagyjából milyen megítélése van a nők szemében. A vonzalom viszont csak részlegesen mérhető. Például az izmos testről tudjuk, hogy bejön a csajoknak, ezért lett a testépítés egy milliárd dolláros üzletág.

De hogy például a "szűkgatyás kis csírák" között is miért vannak olyanok, akik ennyire bejönnek a csajoknak - nos erre szerintem nem létezik teljeskörű válasz. A "menőség" olyan tulajdonság, ami jelenleg még megfoghatatlan, és nem lehet egyértelmű definíciót találni rá.


Azért írják sokan a "férfias fizikumot" és az edzett testet, mert az megfogható, és egyértelmű. Mert azt naponta látjuk beigazolódni a való életben, hogy az vonzó a csajok számára. De ha te most felvennél egy elefánt méretű rózsaszín pulóvert, szűk gatyát, és olyan hajad lenne, mint egy ananász, valószínűleg csak nevetnének rajtad és lesajnálnának, de nem váltanál ki a csajokból semmivel sem többet, mint eddig (hanem inkább kevesebbet).

2021. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%
Saját tapasztalatom, hogy a férfiasabb fizikum vonzza a nőket. Én rendben vagyok belsőleg, de ez kellett hozzá, hogy érdeklődőbbek legyenek a lányok irányomba. Nekünk férfiaknak is sokkal inkább imponál egy formás női test, ezen kár vitatkozni...egyszerűen a vonzalom egy magasabb fokra lép.
2021. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%

Vagy te lettel erdeklodobb a lanyok iranyaba es el kezdtel merni csajozni addig meg csak nezted oket max de ugyanugy a csajok se mertek en legalabbis 20 evesen is lefagytam ha odajott hozzam egy srac es lerazasnak vehette.


Ha nem volt drasztikus valtozas (fogyas, fogszabalyzo, hosszuhaj levagas) akkor nehezen tudom el kepzelni hogy 20 evesen csunya voltal 25 evesen meg szep


A menoseg a lenyeg ami ugye onbizalom. lazasag nekem ez kesobb jott

2021. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Leveszem a pólómat a tengerparton és jönnek ők maguktól :D
2021. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%

14-es: ezt bizonyítani csak akkor tudnám, ha mutatnék magamról előtte-utána fotókat. Viszont nyilván a fotóimat egy anonim fórumon idegenekkel nem fogom megosztani. Én leírtam, hogy mit tapasztaltam az életben, innentől az olvasókon múlik egyénileg, hogy hogyan fogják megítélni a hozzászólásomat. Ha számodra olyan hihetetlen, hogy a pattanások el tudnak múlni, a testalkat meg tud erősödni vagy 20 kiló plusszal, hogy az arcvonások tudnak 20 éves kortól 25 éves korig jelentősen változni, akkor nincs miről beszélnünk.


Én a legfontosabb leckét megtanultam az életben a férfi-nő témakört illetően:

Az első és legfontosabb a külső. Ha ki akarod váltani a nők vonzalmát, akkor a külsőd fogja ezt döntő mértékben megtenni. Tudom, vannak kivételek, biztos te is ismersz olyan pasit aki blablablalblablalbla, de ez most nem érdekel, mert általánosságban beszélünk a témáról.


Aki pedig ezt nem hiszi el, tegyen egy próbát. Regisztráljon be egy átlagos férfi profiljával valamelyik társkeresőre, és egy jóképű félisten fotójával is. Vagy egyszerűen csak menjen el majd néha egy szórakozóhelyre, és nézelődjön pár óráig. Figyelje meg, hogy kik maradnak egyedül, és kiknek jut nő. A tanulságot vonja le szíve szerint.


Ez a párbeszéd itt most véget ér. Mivel sem én, sem te nem vagyunk hajlandóak megváltoztatni az álláspontunkat, így nincs is értelme tovább folytatni a kommunikációt.

2021. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt vitattam, hogy a kulso szamit. Nanahogy szamit.

Hanem, hogy csak a kulsod valtozott.. gatlasossag, menoseg, egyeb tenyezok..


egy tininel mar lehet latni hogy helyes (az megmarad) vagy sem. Ha vezna is.(lásd "szűk gatyás pálcika lábú "csírák" jo csajokkal) Na mindegy, biztos akkor nagyon pattanasos voltal.

2021. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Csak igent kellett mondani :D Norbit, te vagy az?? :DD
2021. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%

Eddig igazából semmivel. Nem tetszettem senkinek, és fogalmam sincs, mi kell a nőknek.


A "jó belső" csak egy süket duma, nekem semmi rossz szándékom nincs, aztán láss csodát, egyedül maradtam.


F

2021. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Javult a kulsod ezert jobban tetszettel Magadnak ezert bejottel a csajoknak."


Én nem éreztem csúnyának magamat, elégedett lettem volna, miután azonban undorodva fordultak el tőlem, megértettem hogy hatalmasat tévedtem. Ha őnekik nem jössz be, lehetnél magaddal akármilyen elégedett, semmire nem fogsz jutni.

2022. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!