Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki aki normális annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki aki normális annak magától jönnek az életébe a párkapcsolatok?

Figyelt kérdés

Mindenki olyan könnyen ismerkedik kamaszkorától kezdve.

Én meg úgy érzem hogy kimaradtam ebből az egész "körforgásból". Én egy lányt sem érdeklek.

Nekem miért ne jut ebből a boldogságból?

Mit csinálnak jól a többiek, ők jobb emberek lennének?


2021. máj. 27. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

A többiek társasági emberek, beszélgetnek, ismerkednek, felvállalják magukat, együtt cigiznek, kocsmáznak, van egy szűkebb és tágabb kör, és majd ismerősökön keresztül jönnek össze valakivel, vagy ugyanezt az ismerkedést folytatják bulizós helyeken, strandokon, főiskolán.


Vannak egyedülálló, magánakvaló emberek, akik szeretik a nyugit, a csendet, a kevés beszédet, a hobbijukat, a pihenést, és hányingerük van az emberek többségétől, mint nekem, ezért nem tartok fent sok barátságot, és remekül megvagyok. Most éppen finom epret eszek a napozóágyon, és nemsokára megyek egy jó kis fürdőbe, lazulni. Plusz nem kell a csicskókat magammal vinni, ez se utolsó szempont.

2021. máj. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert a boldogság nem "jut". Magadnak csinálod.
2021. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
jaj istenem, ne hisztizz mar ezen minden egyes nap itt. ilyen hozzaallassal soha nem lesz nod.
2021. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Miután lett lakásom akkor jöttek csak az érdeklődő férfiak.
2021. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Mivel semmi konkrétumot nem írtál, így konkrét tippeket nem tudok adni.

Én is 30 felé kezdtem érdekelni a nőket (pedig pénzem előtte is volt).

Egyszerűen rájöttem, hogy a kocka életmód nem működik. Sportolni kezdtem, megjavítottam a megszakadt baráti kapcsolatokat, egyre szélesebb körben mozogtam, végül jöttek is a sikerek.

Változtatnod kell tehát neked is.

2021. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Soha nem jött magától egyik kapcsolatom sem, mindig kellett érte tennem, lépnem. Pedig jóképű és viszonylag szociális férfi vagyok. Van olyan cimborám, akinek magától jött, de ez nagyon-nagyon ritka.


Szóval tegyél érte.

2021. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az átlagostól eltérő gondolkodásmódú emberek is nehezebben találnak meguknak párt,barátokat stb., alakítanak ki kapcsolatot. Ezeket a csodabogarakat nem igazán értik, csak kevesen.

De amúgy hessegesd el ezeket az "én senkit sem érdeklek" gondolatokat a fejedből mert ha így gondolod magadról, akkor más is így fogja, mert mi emberek ezeket a dolgokat valahogy tudat alatt is megérezzük a másikról. Odabent kezd el a dologat ha azt szeretnéd hogy a környezet megváltozzon körülötted. Javíts az önbecsüléseden és a kisugárzásodon és jönni fog az aminek jönnie kell.

2021. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mégis miből gondolod azt, hogy más "könnyen ismerkedik"? Vagy mit jelentsen ez, szerinted nekik csak úgy az ölükbe hullik a boldogság? Ugyan már.. lehet, hogy kívülről neked úgy tűnik, hogy "másnak könnyű", mert más nem rinyál a társkeresési problémái miatt..na meg, akinek már rutinja van, annak lehet, idővel könnyebbé válik, de kezdetben mindenki tesz azért, hogy belekerüljön a "körforgásba".
2021. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Max akkor jön magától, ha nő vagy
2021. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!