Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak sincs sikere a kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Nekem eddig csak 1 barátnőm volt az sokáig meg nem is volt jó a "kapcsolat".
2021. máj. 28. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ez így.
2021. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Mindig valami undorító hímringyót fogok ki sajnos. Te nem ilyennek tűnsz. Igazából ha igényes vagy magadra, válogatsz, az sose baj. Többre értékelek egy ilyen fiút, mint te.
2021. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most olvasom hogy nem jól írtam a kérdést. Tehát 1 barátnőm de az sem sokáig, és nem is volt jó a kapcsolat.
2021. máj. 28. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a szituban vagyok. Jobban nyitnom kellene az emberek felé. 🤔
2021. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt kapcsolat vagyis barátnő. Ez azért van mert még a fiúk közelednek a zárkozott lányok felé is ezért a lányoknak ilyen szemszogbol sokkal konnyebb. Egy zarkozottabb sracnak viszont nehéz mert egyrészt sokan foglaltak ügyw másrészt maga az önbizalom hiáya porig tudja rombolni az embert tehát el sem megy ismerkedni. Peldaul van egy gazdag srác aki barmit megad a csajnak es jol is nez ki a szemelyisege is normalis es van egy szegény srac akire szinten ezek vonatkoznak de nem tud szinte semmit megadni a lanynak mert semmi penze nincs. A lany kit fog valasztani? Nem a szegeny sracot az tuti.
2021. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!