Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell egy férfi felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy férfi felé közeledni, hogyan kell flörtölni?

Figyelt kérdés

Nem troll kérdés ezért légyszíves rosszindulatúak kíméljenek.


Van egy férfi aki tetszik. Nem futunk amúgy gyakran össze, de nagyon jól kijövünk, nekem úgy tűnt bírjuk egymás humorát, sokat nevetünk, húzzuk egymás agyát, hecceljük a másikat.


Viszont!


Rájöttem hogy ez igazából elég haveri jellegű. Ami persze fakadhat abból is hogy ő ennél többre nem gondol, ezzel tisztában vagyok.


De igazából ettől a sztoritól függetlenül is, magammal kaocsolatban vettem észre, hogy sokszor haverként közelítek azokhoz is akik tetszenek és ezzel tulajdonképpen el is vágom a lehetőséget.


Nem szeretném úgy általában ha az aki tetszik azt higyje hogy csak barátként/haverként telintek rá, hiszen így csak magam alatt vágom a fát.


Hogyan legyek egy kicsit nőiesebb, flörtölősebb? Hogyan ne legyek ennyire haveros?



2021. máj. 29. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6%
Elhívod randira
2021. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem, ha valaki úgy áll majd hozzád, hogy nem csak "haverilag" flörtöl, meg úgy elüti azt az időt, ahhoz majd tudsz máshogy hozzáállni. Mert a konrkét szitu nekem kimerül ebben, ezt nem is kéne azzal bonyolítani, mert csak beégés lesz.
2021. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

8-as, nekem az a véleményem, hogy ezt inkább az apától tanuljuk.

Úgy értem, valóban az anya a minta, de ha az apa nem kezelte/kezeli nőként az anyát, akkor az anya sem tud női mintát adni a lányának. Sőt, ha az apa nem szerelmes egészséges módon a lányába pici baba korától, akkor sem fog kialakulni szerintem ez egy nőben. Szerintem azokból a kislányokból lesz egészséges önbizalmú nő, ahol az apa a kislány ujja köré van csavarva és a kislányát jó értelemben véve hercegnőként kezeli.

Nekem is mindig gondom volt a másik nemmel, és az anyám valóban nem érezte igazi nőnek magát az apám mellett, de az is igaz, hogy engem sem kezelt kis hercegnőként az apám. Nem tapasztaltam meg, milyen az amikor a másik nemnek én vagyok a világ közepe. Soha egy kapcsolatomban sem tudtam elhinni, hogy szeretnek, hogy szerelmesek belém. Mindig valami érdeket sejtettem a dolgok mögött. Ha szerelmes voltam, általában ha az a veszély fenyegetett, hogy közeledni kezd az illető, bekapcsolt nálam a menekülő ösztön, mert azt éreztem, hogy össze fogja törni a szívemet. Pont ezért inkább mélyen elrejtettem a vonzalmamat és úgy éreztem, belehalnék, ha megtudná, mennyire szerelmes vagyok belé, hogy én azt a szégyent nem élném túl, mert hát ugye ő egész biztosan nem érez ilyesmit felém. Ennek köszönhetően soha egyetlen igazi nagy szerelem nem teljesült be az életemben. Voltam kapcsolatban úgy, hogy szerelmes voltam, ott az volt a szerencse, hogy nem első látásra szerettem bele, mert akkor lehet, hogy soha nem jut a közelembe, hanem előbb voltunk barátok.

De csábítani nem nagyon tudok. Fejlődtem már ebben egyébként, remek füstjeleket tudok eregetni, de most például megint ott vagyok egy szituációban, ahol totális megszégyenülésnek érezném, ha az illető megsejtené, hogy mennyire vonzónak tartom, ezért képtelen vagyok felé jelzést adni. Mondjuk vesztes pozícióban vagyok, mert fiatalabb nálam, leégetni meg nem akarom magam.

2021. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 én is nő vagyok és én is pont így nőttem fel. Elég rossz ez, nehéz kitörni belőle. Sem anyámtól, sem apámtól semmi jó mintát nem leshettem el ilyen téren, ezért még így felnőttként is próbálom megtanulni, hogy is megy az egész a normális embereknél, akik szeretve voltak gyerekként.
2021. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%

Talán tisztázni kéne először mi is az a flört!

Nyugodtan javítsatok ki ha tévedek, de a flört úgy tudom a könnyed férfi-női társalgás ha némi udvarlás is van benne, romantikus/szexuális célzásokkal, utalásokkal van megfűszerezve

Semmi gond ha haverként indítasz, de kell néhány dolog amitől flört lesz a dologból: első a kedves mosoly, és kedves hozzáállás a másikhoz, a női mosoly aranyat ér

A második hogy ha egyvalaki kell neked, akkor kizárólag vele flörtölj, mert komolytalanná teszed magad, és a közeledésedet ha több férfival is csinálod (a flörtöt természetesen) szinte egyidejűleg, legalábbis egy környezetben.

A harmadik pedig az érdeklődés a férfi felé, amit ki kell mutatni, kérdezni kell felőle, beszéltetni kell, bármiről amit csinált, csinál vagy csinálni tervez.

A randira hívást felejtsd el, azt már őneki kell meglépnie, ha akarja, de erre a 3-ra neked kell figyelned

2021. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!