Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/hölgyek! Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek! Tényleg gyakran előfordul (pl. veletek, ismerőssel), hogy egy férfi közeledni próbál(na), de "élből" elutasítjá(to)k, akár hosszú távon is, majd mégis hosszú/életreszóló kapcsolat lesz belőle?

Figyelt kérdés
Most beszélt Pindroch Csaba meg Verebes Linda egy interjúban, arról, hogy utóbbi durván és hosszan elutasította a férfi közeledését, végül mára már 21 éve vannak együtt. Máshol is hallottam, hogy egy nő direkt kerülte a neki egyébként nem közömbös férfit, pedig szabad volt mindkettejük. Mit gondoltok, érdemes sokszor 5-6 "kört" is futni a férfinak egy ilyen "érdekes" női hozzáállás miatt (ami nem is tűnik ritkának)? Az a jó szűrő, mikor egy férfi a "teperés" és a "zaklatás" közt tud maradni, akár hónapokig is, hátha életreszóló kapcsolat lesz az eredménye?

2021. febr. 11. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Velem még nem volt ilyen, hogy aki élből nem szimpatikus, azzal később összejöttem volna.
2021. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Velem az életben nem volt ilyen soha, és iszonyatosan undorodom, ha valaki nem ért az első nem-ből.
2021. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem volt szimpatikus a párom első randin, aztán végül lett még egy randi és még egy ... mára már négy éve együtt élünk :)
2021. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Nálam ilyen még nem volt. Engem ez ilyen fajta teperés, a "nem" figyelembe nem vétele idegesítene (kiv. ha olyan volt a helyzet, hogy én mondtam, hogy most nem, mert kijöttem egy kapcsolatból, talán később).
2021. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De érdekes! No, de akkor már kicsit ti is "érthetitek" a férfiakat. Hiszen a fent említett konkrét példa egy hatalmas, 21 év után is jól láthatóan "izzó" szerelmet eredményezett (elmondásuk szerint egy véletlenül kialakult hosszú beszélgetés törte meg a jeget a nő részéről). Az oké, hogy ahány nő (ahány ember), annyi hozzáállás, de azért, na, most mit kezdjen a férfiember egy-egy ilyen sztorival? Meg itt is ír ilyet egy válaszoló. Bár Ő adott még esélyt a férfinak, ahogy írja. Milyen megfontolásból?
2021. febr. 11. 11:45
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az ilyen sztori ritka, és jó eséllyel hibbant az ilyen nő (nem mind, akinek nem inge, ne vegye magára), szóval nem, nem fogom megérteni az olyan férfiakat, akik ilyenekre alapozva szállnak pl. rám is, mint valami dögkeselyű. Nem ez a többség.
2021. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Igazat kell adjak az utolsónak. Ilyen sztori 100-ból talán 1. De az a nő is bolond kb., mert ha engem nem tisztel azzal a másik, hogy a nemet elfogadja, akkor instant tiltom, ha meg követ még megyek is a rendőrségre. Engem kiborít a nyomulás, az ostobaság, hogy azt hiszi, meggondolom magam.
2021. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Azért az interjúkat is szeretik színezni, hogy eladható legyen. Ne vegyél mindent készpénznek. Valószínűleg bejött a csajnak a Pindroch, csak neki anno naponta más nője volt és idő kellett, míg erre a csajra ér. Kb. ez lehetett.
2021. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha figyelembe vesszük a #8-as elméletét, akkor elvben nekem volt így kapcsolatom. Az exem hírhedten nem a hűség mintapéldánya volt. Csalta az összesbarátnőjét. Majd szemet vetett rám. (barátnő mellett!!!)

Én, ha sosem lettem volna szeretője, se egyéjszakása, mindig kerültem a többes kapcsolatokat. Az exem elején csak bepróbálkozott, de a végén már nagyon tepert. Lezárta az akkori kapcsolatát is. Majdnem egy évig "udvarolt", nekem viszont nem füllött a fogam egy ilyen kapcsolathoz, ahol megkap mint valami trófea, aztán mellettem ugyanúgy kalandozik. Egy ponton már annyira idegesített a kitartása, hogy még azt is képes voltam felajánlani, hogy jó akkor legyen meg 1x azt hagyjon békén, örüljön. (pedig se előtte se utána nem volt ilyen) De akkor már ő nem érte be ennyivel. Végül nagyon komolyan leültünk beszélni. A végén meg tudtunk egyezni. 8 hónapot jártunk, és képes volt hűséges maradni, de a vége felé már láttam a jeleket, hogy ennyit bírt. Akkor elváltunk. Benn van a természetében a kalandozás, és ennek sem útjába állni nem akartam, sem idegeskedni miatta.

Azóta is haverok maradtunk. Mint barát nagyon laza, nagy jó haver, lehet rá számítani. De mint partner... egy katasztrófa.

2021. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát, nem tűnik a pár egyik tagja se csapodárnak. 21 évet kevesen bírnak manapság. De mindegy, a nőknél ezek szerint (függetlenül attól, hogy elég jó "parti" volna a férfi végeredményben, örök társként) vannak ilyen kizárólagos hozzáállások. Esetleg 3-as is elmondhatja a véleményét, bár szegényt elég mocsok módon lepontozták, így talán nem fogja. Pedig a hozzáállása (nyilván, minden szempontból) elég szimpatikusnak hat, a végén (egyelőre) "mindenki jól járt" sztorival :)
2021. febr. 11. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!