Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami baj lehet egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj lehet egy olyan nővel aki csinos, vonzó de 33 éves és még sosem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
Már 2. randin vagyok túl egy ilyen nővel, nagyon vonzó, vékony csinos csók is volt de ami nekem furi hogy még sosem volt férfi az életében pedig már 33 éves (azt hiszem még szűz emiatt de ez nem biztos)
2021. máj. 29. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
8%
LOL, ne legyél ennyire hülye :). Persze, szűz... Még a legrondább nők is annyi faszit tudnak leakasztani, amennyit csak akarnak. Te meg összesedsz itt egy szép és szűz nőt. Hogy is mondták ezt az Oscarban? Oximoron?
2021. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%

És mér nem volt neki?

Kifejtette?

Ugye tök életszerű,hogy egy csinos vonzó 30 as,aki majdnem biztosan mégcsinosabb 20 as volt valamikor, egy gödörben élt,vagy egy kulcslyukon etették,soha egy férfi se látta,és soha egy se szólította meg,vagy udvarolt volna neki

10 éven át,vagy egy se tetszett meg neki!!


Ha ezt normális dolognak tartod,és tök természetesnek...hát akkor sztem összeilletek!

2021. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is van egy hasonló korú, talán éppen 33 éves, szép, csinos nő ismerősön, aki szinte biztosan szűz még.

Én azt láttam rajta, hogy nem mert felnőni.

Amikor randira hívtam, akkor először kitalálta, hogy csak sétáljuk. Magyarán rettegett attól, hogy máshol fejezzük be a randit. Ami ebben a korban, több éves ismeretség után teljesen normális lett volna. Végül le is mondta a randit.

2021. máj. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

14#

És?Ezzel mit akarsz mondani?Én egyel feljebb nem azt akartam kihozni,hogy nem lehet szűz!!Hanem azt,hogy valami bibi van!Mint ahogy te is írtad!30 évesen nem akart felnőni.

Lemondta a randit.Azt ugye nem kell túlzottan kifejteni,hogy egy ismerkedési folyamat,egy tanulás,tapasztalatszerzés kell minden embernek,hogy fel tudjobn készülni a valos eletre,ettől lesz valaki érett egy hosszú,komoly kapcsolatra.

Ők ezt a szakaszt nemes egyszerűséggel kihagyták.

Szerencséd volt hogy nem jött össze!Abból nagy valószínűséggel úgysem lett volna semmi.Hosszútavú,kiegyensúlyozott biztosan nem!

2021. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%

#15!


Azt akartam kihozni, amit leírtam.

Lehet egy szép, csinos, értelmes 30-as nő is szűz.

De én is úgy gondolom, hogy ez nem természtes, nem jó neki sem.

Azzal viszontn nem értek egyet, hogy biztosan nem lehet vele normális kapcsolatot kialakítani.

2021. máj. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon egyszerű: eddig nem talált neki szimpatikus férfit, aki bizalmat tudott volna benne kelteni.


Sajnos ez egyáltalán nem csoda, elnézve a korban hozzáillő pasikat... :(

2021. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 moozygoo ***** válasza:
29%
Na ezt akkor tudnám csak elhinni ha vagy nagyon defektes lenne a nő, vagy a saját szememmel látnám a szűzhártyáját
2021. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
78%
Én ismertem ilyen nőt.Tényleg fő nyereménynek tűnt..családias kedves gyönyörű stb..Aztán kiderült ,hogy borzasztóan nárcisztikus,hisztériás,agresszív.Nem azt mondom ,hogy a tied is ilyen ,hanem azt hogy legyél óvatos nagyon.Akit én ismertem fél év alatt kiderült róla ,hogy teljesen kattant, és azok a feminácik akikkel riogatják az embereket semmik hozzá képest.
2021. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!