Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudom elképzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elképzelni azt hogy valamikor barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom elépzelni hogy hozzám hasonló nőt találjak, meg kézenfogva sétálgassunk, szeressük egymást.

Lehet hogy jók a megérzéseim és tényleg sosem lesz senkim?


2021. máj. 30. 18:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Én komolyan nem értem ezeket a kérdéseket, ide sírtok 3 mondatot és várjátok a megoldást tőlünk, komolyan bannolni kéne az ilyen felhasználókat! Naponta ezerszer kell ezeket megkérdezni, borzalmas.
2021. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Segítek. Kinézet számít. Ha jól nézel ki jobbnál jobb nők fognak ***maguktól*** odamenni hozzád. Ha ez nincs így, akkor ronda vagy. Törődj bele. Turkálj nőket az aljáról. Onnan fogsz találni. Bár a "hozzám hasonló" szöveg alapján lehet még nem törődtél ebbe bele.
2021. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
1-es, ezt ugyanaz az elmebeteg írja ki napi háromszor.
2021. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
elmebeteg = csúnya, és nem talál nőt
2021. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Mert kisebbségi komplexusban szenvedsz. Amúgy ha nem hiszed el, akkor nem is lesz. Ördögi kör. Nem hiszed el -> nem fogsz cselekedni érte.. miért is tennéd? Már bedumáltad magadnak, hogy szerinted egy lúzer vagy a nőkhöz...
2021. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Nahát 2 cáfolom amit irtál.Van egy igazán nem jó képű kollégám tehát van minden ami nem kéne két nagy elálló fül kapafog vékony test....Na meg önbizalom és mióta elvált mindig van nője csak lesek hogy mi a f@sz😅
2021. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
3-as, igen. Annyit helyesbítenék, hogy nem napi háromszor, hanem többször. És sokszor egymásnak ellentmondó kérdéseket írkálnak ki. Ezzel ütik el az időt, ahelyett, hogy pl. szereznének egy második/harmadik diplomát, nyelvvizsgát, etc.
2021. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5%

"mióta elvált mindig van nője"


Na, de milyen? Ronda nőm nekem is lehetett volna már nem egy. Abban nincs semmi extra. Top nő, az már valami. Ahhoz már neked is le kell tenned nem keveset az asztalra.

2021. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#6.


Mondjuk a vékony test pont, hogy pozitívum szokott lenni, a kövérség ami "gáznak" számít. Olyan értelemben, ha adott két ember hasonló arccal és tegyük fel azonos stílussal (tudom, nem életszerű), de az egyik nagyon vékony a másik meg kövérebb, akkor a nagyon vékony "nyer". Ezzel amúgy nincs semmi baj, csak ez egy pozitívum a kollégádnak.


#5.


A kisebbségi komplexust sajnos annyira nem könnyű elmulasztani, kivéve ha valakinek vannak pozitív élményei és sikerei az életben.


#3


Ez pontosan így van. Elég ránézni az oldal "toplistájára", érződik, hogy a kérdések zömét ugyanaz a néhány ember írja ki (kb. 4-5 férfi és 1-2 nő, ők így egyben viszik az összes gyűlölködős kérdést és a debileket is) és vannak a kósza normális kérdezők akik még funkciója szerint használják az oldalt.

2021. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom elképzelni. De a tapasztalat hiánya okozza. Én sem tudom elképzelni, milyen egy repülőből kiugrani ejtőernyővel, mert sosem csináltam. Halvány elképzeléseim vannak, de amíg nem tapasztalom, azok is maradnak. És köszönőviszonyban sincsenek a "valódi élménnyel". Szerintem normális, ha nem tudjuk olyan szituációkba beleélni magunkat, amiben sosem voltunk.
2021. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!