Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok nektek is ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nektek is ugyanolyan nehez az ismerkedes mint nekunk ferfiaknak?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok a velemenyetekre tapasztalataitokra. En azt gondolom a fiuknak nehezebb... legalabbis en se csoro nem vagyok se csunya de eddig csak negativ tapasztalataim vannak... sok matchem van de a beszelgetes utan inkabb hagyjuk...
2021. jún. 3. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen, mert mindenki teszi a szépet, de nagyon kevés gondolja komolyan.
2021. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Igen, nehéz volt. Szeptembertől egészen januárig randizgattam, két fiatalemberrel elkezdtem kapcsolatot egyikkel ősszel, másikkal télen.. hát mindkettő csalódás lett. Előadták, hogy nincs normális nő, aztán amikor ott voltam több randi után meg miután kimondtuk, hogy akkor együtt ugyanúgy ismerkedtek másokkal és a szemembe hazudtak, persze mindkettő repült, nem vagyok hülye.. de igen, elfáradt a lelkem az ilyen gyökerek miatt. Nemrég találkoztam valakivel, aki csodálatos és udvarias, akivel semmi sem nehéz és bonyolult, hanem gördülékenyen megy minden, se játszmázás, se filózás, hogy vajon mit érezhet, gondolhat? Mert mindent elmond és megbeszélünk.


Kitartást kívánok mindenkinek, aki hasonló helyzetben van és neked is, nem egyszerű ez a mai világban.. lehetsz szép lány, helyes pasi ez már mit sem számít, tehát a külső semmit sem számít, ha nem a megfelelő ember mellett vagy. Nem elég egy szép arcnak lenni, ez többről szól és minden egyes csalódásnak oka van, az akkor egy jel, hogy nem ő való melléd, ezt utólag én is belátom és nem bánom ezt a pár csalódást a végén mindenki azt kapja, akit megérdemel. :)


25/L

2021. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon nehéz normális és vonzó férfit találni hosszútávú működő kapcsolatra.

Az, hogy szexre bárhol bárkit le lehet akasztani nem nevezném könnyűnekünknek.


A férfiak beszélgetési ismerkedési hajlandósága is hagy némi kivetni valót, vagy erőltetett, vagy máris olyan témákat feszeget, információt oszt meg, ami nem oda/akkorra való. Tényleges beszélgetés pedig 100ból 1 ami el is tud indulni.

2021. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
igen az.
2021. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj, mi a nehezebb?


Egy boltban 10 ládából kiválogatni a szépeket, meg ami neked tetszik, vagy minden egyes almáért felmászni a fára, leszedni, hazavinni? Az öntözésről és a gondoskodásról nem is beszéltem utóbbi esetben, de lassan azt is odavehetem....

2021. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátnőm mesélt hogy előttem mik voltak tinderen... ne tudd meg. :D
2021. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
5# Ha úgy nézed hogy nekik minden ládát át kell nézni, kipróbálni, neked pedig csak kevés láda van de az jó, akkor ugyanaz kb.
2021. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

#7


Ügyes :D

Az a baj, ki is próbálják, de csak azt ami kívül a legszebb. Aztán néznek, romlott belül 😂

2021. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Haha koszi a valaszokat, nagyon erdekes a masik oldal is 😂
2021. jún. 3. 20:41
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha a nők is a "csak farok legyen" elven gondolkodnának, (valaki így is tesz) mint a férfiak a "csak punci legyen" elven, akkor könnyű lenne. Az igenyeseknek ki kell válogatni a hazug kedveskedést a valóditól. Nem könnyű feladat. A férfiak bármennyit és bármekkorát képesek hazudni egy dugásért. Érzelmi értelemben semmilyen ár nem túl magas nekik. Bármit képesek színlelni és felhasználni, minden gerincet hátrahagyva azért a tíz percért, ami után fölényesen vigyorogva eldicsekedhetnek a haveroknak: ez is megvolt. Miután előadták a szerelmest, a gyászolót, a családot tervezőt, vagy ami aznap volt soron a színpadon. Te meg csak nézel, hogy hogy lehet ennyit és ekkorákat hazudni. Őket persze semmi felelősség nem terheli, az mind a lányé, aki hitt a műsornak. A férfi ettől király lesz, mert sikeresen átvert, a lány senki lesz, mert hitt valakiben. Szép is lenne, ha a jog nem ítélné el a szélhámosokat, mondván hogy akit át lehet verni, az meg is érdemli. És csodálkoznak, ha ezután a lány már mindenkivel gyanakvó lesz. Azt mondják, túl nagyképű,biztos a gazdag jóképű herceget várja. Pedig csak bízni próbálna, de képtelen. Aki volt már átverve, (biztos mindjárt megkapom, hogy ilyen csak síkhülyékkel történhet, mert ő azonnal kiszúr minden hazugságot és aki nem, az annyit is ér) az tudja, mennyire megalázó. Nyilván az ember el akarja kerülni, óvatosabb lesz. Ezért nehezebb lesz neki is és azoknak a valóban értekes ferfiaknak is, akiknek az álarcát magukra öltve a gerinctelenek szándékosan mély sebeket okoznak a saját szadista büszkeségük kielégítésére.
2021. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!