Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell tinderezni? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell tinderezni? Csak nekem nem megy? 22/L

Figyelt kérdés

Már nem ez az első alkalom, hogy csináltam magamnak egy tinder profilt, de eddig minden egyes alkalommal töröltem őket ugyanazon ok miatt: nem tudtam használni. Azt hiszem egyszerűen nem értem az egész koncepciót vagy nem nekem való vagy nem tudom, hogy hol van a probléma. A lényeg az, hogy nem megy. Az addig megvan, hogy csinálok egy profilt (bár amúgy már ez is kérdés mindig, hogy most akkor mennyi és milyen képet tegyek ki, mit írjak a bemutatkozáshoz), beállítom mit és kit keresek, majd húzogatom az embereket jobbra-balra és, ha match van örülünk. Viszont általában csak eddig tart a dolog és utána már nem történik semmi több.

Nagyon kevés emberrel beszélgettem eddig tinderen, senkivel sem találkoztam még tinderről és így egyik matchből sem lett még semmi. Nagyon kevesen szoktak nekem írni és akkor is általában csak köszönnek, megkérdezik hogy vagyok stb., amivel nincsen gond csak nehéz előremozdítani a beszélgetést. Valamint soha nem tudom, hogy mit írjak a másiknak, hogyan kezdeményezzek beszélgetést. Számomra eleve furcsa, hogy pár kép és egy leírás alapján kell eldöntenem, hogy most szimpatikus-e a másik vagy sem. Illetve megmondom őszintén, hogy így annyira nem is keltik fel az érdeklődésem, kíváncsiságom stb. a többiek, mert olyan személytelennek tűnik az egész, túl erőltetett, túl direkt és szerintem emiatt nem tudok rendesen elbeszélgetni az emberekkel. Viszont ugyanakkor az meg olyan ijesztőnek tűnik, hogy most tulajdonképpen egy idegennel találkozzak minden előbbi ismertség nélkül (ráadásul általában nagyobb távolságok vannak). Az is hozzátartozik a sztorihoz, hogy nekem még nem volt párkapcsolatom, nem voltam még randizni, nem ismerkedtem még stb., tehát semmiféle ilyen jellegű tapasztalatom nincsen.

Tudnátok pár tippet adni, hogy nektek mi vált be, ti hogyan szoktatok tinderezni és milyen tapasztalataitok vannak? Főként lányok válaszaira lennék kíváncsi, de nyilván bárki írhat.


2021. jún. 4. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Inkább hagyd, ismerkedj máshol.
2021. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Máshol nincsen lehetőségem ismerkedni, ezért is próbálkozom újra és újra a tinderrel.
2021. jún. 4. 22:11
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Írni fognak, ha nem akkor csúnya vagy vagy csak a felső 5-10%ot húzod be, akihez mérten szintén nem nézel ki elég jól.

Tegyél fel olyan képeket, amin valami hobbid van, vagy utazás, azzal el lehet indulni férfiként. Utána csak annyi a dolgod, néha te is kérdezz vissza (ideig napig még az "és te?" is megteszi)


Egyébként hajrá, nőként könnyebb

2021. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Itt is van és a többi 6500 társkereső oldalon.
2021. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Aki csúnyának tart vagy akihez mérten nem nézek ki elég jól az szerintem nem is húz jobbra. Az tény, hogy én megválogatom, hogy kit húzok jobbra, de nem a felső 5-10%-ot húzom jobbra. Nekem igazából az a legszimpatikusabb, ha valaki szimplán normális - átlagos és a tinderen is ezeket a profilokat húzom jobbra, de ebből szerintem pont elég kevés van.

Szerintem ez az oldal nem erre való és a korosztályomban a tinder lehet a legnépszerűbb, legelterjedtebb társkereső.

2021. jún. 4. 22:28
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
Azt csinálsz amit akarsz
2021. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

#5

A második felét jól látod, az első felére meg annyi, hogy csomó férfi kiégve / nemtörődöm módon használja. (Van aki szó szerint mindenkit jobbra húz) Nálam is meglepődtek barátaim, amikor megnéztem kb minden csajnak az összes képet, leírást is minimum átpörgettem.

2021. jún. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél ki olyan képet, ami ad egy kis kapaszkodót, lehet belőle témát indítani. Tehát nem szobában vagy tükör előtti szelfik. Ha leírsz magadról pár dolgot az nagy segítség tud lenni. Nyilván ne ilyen közhelyes dolgokat, hogy szeretek utazni, kedves vagyok stb. Mert az ilyenekre nyilván nem fogsz kreatív leveleket kapni.


Én pl nem fektetek bele több energiát egy levélbe mint amennyit az adott lány a profiljába. Mert többnyire felesleges.

2021. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Nézz ki jól.
2021. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%

Te túl normális vagy a mai világba.. :)

(Sose tindereztem, de abszolút értem mi a gondod vele.)

2021. jún. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!