Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell tinderezni? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell tinderezni? Csak nekem nem megy? 22/L

Figyelt kérdés

Már nem ez az első alkalom, hogy csináltam magamnak egy tinder profilt, de eddig minden egyes alkalommal töröltem őket ugyanazon ok miatt: nem tudtam használni. Azt hiszem egyszerűen nem értem az egész koncepciót vagy nem nekem való vagy nem tudom, hogy hol van a probléma. A lényeg az, hogy nem megy. Az addig megvan, hogy csinálok egy profilt (bár amúgy már ez is kérdés mindig, hogy most akkor mennyi és milyen képet tegyek ki, mit írjak a bemutatkozáshoz), beállítom mit és kit keresek, majd húzogatom az embereket jobbra-balra és, ha match van örülünk. Viszont általában csak eddig tart a dolog és utána már nem történik semmi több.

Nagyon kevés emberrel beszélgettem eddig tinderen, senkivel sem találkoztam még tinderről és így egyik matchből sem lett még semmi. Nagyon kevesen szoktak nekem írni és akkor is általában csak köszönnek, megkérdezik hogy vagyok stb., amivel nincsen gond csak nehéz előremozdítani a beszélgetést. Valamint soha nem tudom, hogy mit írjak a másiknak, hogyan kezdeményezzek beszélgetést. Számomra eleve furcsa, hogy pár kép és egy leírás alapján kell eldöntenem, hogy most szimpatikus-e a másik vagy sem. Illetve megmondom őszintén, hogy így annyira nem is keltik fel az érdeklődésem, kíváncsiságom stb. a többiek, mert olyan személytelennek tűnik az egész, túl erőltetett, túl direkt és szerintem emiatt nem tudok rendesen elbeszélgetni az emberekkel. Viszont ugyanakkor az meg olyan ijesztőnek tűnik, hogy most tulajdonképpen egy idegennel találkozzak minden előbbi ismertség nélkül (ráadásul általában nagyobb távolságok vannak). Az is hozzátartozik a sztorihoz, hogy nekem még nem volt párkapcsolatom, nem voltam még randizni, nem ismerkedtem még stb., tehát semmiféle ilyen jellegű tapasztalatom nincsen.

Tudnátok pár tippet adni, hogy nektek mi vált be, ti hogyan szoktatok tinderezni és milyen tapasztalataitok vannak? Főként lányok válaszaira lennék kíváncsi, de nyilván bárki írhat.


2021. jún. 4. 21:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem jól haladsz. A kulcs tényleg a beszélgetésen van. Ha a srác annyira nem kezdeményező, akkor te is felhozhatsz témát. Főleg ha ő ír először, próbálj meg bőven válaszolni hogy legyen kapaszkodója. És ha reagál, kérdezz vissza. Így elindul a beszélgetés. Ha meg úgy se indul be 1-2 nap chat után, hogy próbálsz kérdéyeket feltenni és érdeklődni, akkor egyszerűen nem passzoltok


A személyes találkozót 3n meg szoktam várni hogy a srác kezdeményezze, de azt általában megelőzi hogy átmegyünk messengerre. Ezt mindenkinek a saját tempójában kell. És onnan, hogy látod messengeren, esetleg vannak közös ismerősök akkor egy fokkal biztonságosabb találkozni egy idegennel - természetesen zsúfolt helyen. Akár barátnők leshetnek messziről hogy minden rendben van e. Nőként szerintem ez fontos. Amikor meg a barátnők nem értek rá, akkor mindig hamarabb odamentem kb 20 perccel egy olyan helyre hogy rálássak a találkozóhelyre. És így megbizonyosodok a képek valóságáról is pl. Plusz pont ha a kék ikon ott van a másik neve mellett mert akoor valós. Ugyanez ha messenger miatt megnézed a fb profilját. (Bejelölni ilyenkor nem szoktam)


Azt hogy milyen képet teszel meg mit írsz a leírásba rajtad múlik. Olyat tudsz csinálni hogy ideiglenesen átállitod magad ferfira aki noket keres es megnezed hogy masok mit tesznek ki. És döntesz hogy olyasmit akarsz-e. Az is egyéni hogy mennyire tudod a srácot megítélni a képekből. Inkább azt vallom, hogy nem negitelni kell, hanem azokból lehet elinditani a beszélgetést. Ha pedig valaki nem vonzó számodra, azt balra húzni. De ha valakinek kutyás k3pe vsn, meg is van az első téma


Ez csak az én véleményem és tapasztalataim

2021. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%

A bezsélgetésre nekem ami eszembe jutott, mikor rád írnak a "szia Hogy vagy?" ÉS kifullad a beszélgetés után, próbálj emg nyitott kérdést feltenni: pl

- és mit kell tudni rólad?

- milyen ma a napod?

- mit szeretsz csinálni a szabad idődben?

stb.stb. aztán ezekből ha mind2 fél érdekelt, akkor kialakul sztem vmi beszélgetés

2021. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#13 - hogy azt mondod "milyen ma a napod"


Tekintsd meg a mellékelt képet meg hozzá a kisasszonyok meglátásait:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

14 :DDDD


Nagyon jó! Jó, n az a válaszoló voltam, aki írta, hogy soha nem tinderezett. Elphaszott egy dolog ez a netes ismerkedés. :) Kitartás!

2021. jún. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%

Pedig nagyon praktikus a tinder. Bele kell jonni, de ha nem tetszik ez a gyors, turkalos stilus, amitol pedig a leghatekonyabb, akkor mas tipusu tatskeresot valassz.

Nekem nagyon bejott, mert ezer emberbol ki tudtam kapkodni azt a parat, akivel volt ertelme beszedbe elegyedni.

2021. jún. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

9 - Nem vagyok nagy fotózkodós típus, barátokkal és családtagokkal sem nagyon szoktunk fényképeket készíteni egymásról ezért kevés fotó van rólam. Így nagyrészt olyan képeim vannak, ami vagy szelfi vagy valami különlegesebb alkalom miatt készült (pl. nyaralás vagy kirándulás alkalmával, valami ünnep miatt stb.). Összesen négy képet töltöttem fel és ezek között van szelfi (de nyugi nem a fürdőben meg retkes tükör előtt stb.) és nyaralós-kirándulós is. Nem akartam külön informatívabb képeket készíteni (amin látszik a hobbim stb.), mert azt már túl mesterkéltnek és beállítottnak éreztem volna. A bemutatkozásomban le vannak írva a lényeges infók, hogy ki vagyok, hány éves, hol élek, hol és mit tanulok, mi érdekel és mi a hobbim, mivel szeretek foglalkozni.

12 - Hát én annyira nem érzem, hogy jól haladnék :D Addig nem nagyon jutunk el, hogy egyáltalán felhozzunk bármilyen normális beszédtémát, mert megáll a dolog az ilyen hello-szia-hogy vagy stb. dolgoknál és onnan egyszerűen nem tudunk tovább lépni. Én sem és ők sem. Fogalmam nincs, hogy milyen témát lehetne felhozni... Nekem ebben nagyon nincsen tapasztalatom, egyébként soha nem szoktam csak úgy random emberekkel szóba elegyedni maga a beszélgetés és ismerkedés kedvéért és nekem ez fura. Általában van valami ami kapcsán megszólítjuk a másikat (pl. mert éppen együtt vagyunk egy adott szituációban és akkor rögtön van valami kapcsolódási pont) és akkor utána elkezdünk beszélgetni stb., itt viszont pont fordítva van.

13 - Én ezeket a kérdéseket eddig mindig inkább kerülni próbáltam. Mindig azt gondoltam, hogy az ilyesmi kerülendő, mert unalmas, olyan sablonos, olyan mint egy állásinterjú. Valamint őszintén szólva én se nagyon tudnék mit válaszolni arra, hogy milyen volt a napom... Ha azt mondom, hogy jó és neked stb., akkor az a beszélgetés gyakorlatilag ott meg is halt és kész vége. Viszont egy idegen embernek nem fogok azonnal elmesélni mindent, ami történt velem, mert azt gondolom nem kíváncsi rá, úgysem érdekli, minek untassam, minek meséljek stb., ezt eleve általában csak illendőségből kérdezik az emberek és olyan mint egy köszönés.

16 - Milyen más típusú társkeresők vannak, amit a fiatal huszonévesek is használnak? Én nem nagyon ismerek mást... Szerintem már eleve inkább csak appokban kell gondolkozni és fontos, hogy ingyenes legyen, könnyen használható, egyszerű. Akkor a tinderen kívül van még a badoo esetleg, illetve a bumble (ezt használtam, de itt például nagyon nagyon kevés közelemben élővel találkoztam, illetve itt a lánynak kötelező írni és nekem az annyira nem megy, mint kiderült).

2021. jún. 5. 13:30
 17/20 anonim ***** válasza:
37%

Majd itt mindjárt kapsz leveleket 40-50 éves bácsiktól behízelgő stílusban, hogy a "fiúk" milyen buták :).


Őszinte leszek veled, úgy látszik nincs elég találatod, amiből tudj válogatni. Valószínűleg extrém ronda vagy. Legyél inkább szép.

2021. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Csak az ingyenes változatot használom, sosem fizettem elő és ezért nem tudom, hogy konkrétan hány lájkom van és kiktől. Viszont azt így is látom, hogy egy nap alatt van 99+ lájkom és akit jobbra húzok, azzal szinte kivétel nélkül matchelek. Szóval a kevés találat az inkább azon múlik, hogy én húzok kevés embert jobbra, de ezen nem tudok változtatni, nem szeretnék olyanokat is jobbra húzni, akik egyáltalán nem is szimpatikusak. Szóval nem hiszem, hogy az lenne a gond, hogy extrém ronda vagyok.
2021. jún. 5. 13:46
 19/20 anonim ***** válasza:
97%
Tedd vissza a Bumble-t, növeld meg a keresési kört és írj srácoknak. Gyakorlásnak nem árt, illetve akkor látják végre a nők is, hogy igenis egy normális kezdésben MUNKA van. Talán egy idő után megtisztelhetnek egy válasszal is, ha már amúgy matcheltünk....
2021. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#18, 17-es vagyok, lehet akkor tévedtem a kijelentésemmel, de akkor is a kinézeted környékén keresném a problémát. Ha egy faszinak tetszel, akkor hajtani fog. Olyat én is sokat csináltam, hogy jobbra húztam csajt, aztán match után jobban megnéztem a képeit és arra jutottam, áh hagyjuk. Fordítva is volt, hogy írtam a csajnak és egyből unmatch. Vagy véletlen húzott jobbra, vagy l. előző mondat.
2021. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!