Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a “középkorú” nők akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a “középkorú” nők akik a válás után újra az “igazit” keresve tucatnyi pasival össze feküdtek, milyen bizalmat vagy tiszteletet, kapcsolati lehetőséget várnak?

Figyelt kérdés

Vagy azok akik azt se tudják megmondani hány pasival voltak, mert nem számolják, mert annyira felejthetőek voltak?

Akik a “szerelmet” keresve havonta , néhàny havonta cserélgetik a partnereiket, közben hangoztatják hogy csak komoly kapcsolatot keresnek! Tènyleg azt gondolják, hogy jóérzésű ember komolyan tudja venni ezek után ha azt mondja “szeretlek” vagy “jó veled” vagy egyáltalán össze áll ilyen mindenki nőjével? Ha dugni akar mondja azt, az teljesen tiszta, és akkor utána meglátja az ember hogy mi sül ki belőle ... de így szánalmas, nevetséges és visszataszító



2021. jún. 5. 06:37
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
82%

Már nem azért, de attól, hogy valaki sgimpatikus, kedveled, randiztál vele 5-10x, még nem fogod tudni, hogy ő az igaz szerelmed és vele fogod leélni a hátralévő életed. Simán lehet, hogy már 2-3 hónapja ismerkedtek, mikor lesz szex, és utána derül ki valami tök gázos dolog, vagy csak tényleg nem működik a szex. Szóval szerintem ne a nők nemi életét elemezgesd, hanem a sajátod. Megvan a joga minden nőnek, hogy úgy próbálkozzon, ahogy szeretne, ha az adott félnek is rendben van. És őszintén melyik férfi utasítana el egy kis szexet? Hány férfi mondaná 40 évesen 3-5 randi után, hogy "figyelj, szerintem még várjunk a szexxel, szeretnélek még jobban megismerni előtte" vagy, hogy "még nem állok rá készen, nekem ehhez több idő kell"?

És ezt úgy kérdezem, hogy gyakran téma és kritika a férfiak részéről, hogy minek kéreti magát egy 25+-s nő, mert ő már nem tini, mit akar 5-nél többet randizgatni.

2021. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, mit várnak, de tőlem a maximális tiszteletet, és bizalmat kapják, és ezt várom el magam felé is.

51F

2021. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
92%
De jó is lehet férfinak lenni basszus. Mit nem adnék azért ha az lenne a legnagyobb bajom társkeresés terén, hogy a felnőtt kiszemeltem néha szexel más felnőttekkel.
2021. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
39%

23-as

Butaság lenne a részedről a kérdés kiíróját elemezve bármilyen konklúziót levonni a férfiak többségéről

2021. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

#23 az a néha néha szexel mással női vonatkozásban azt jelenti hogy orrba szájba mindenkivel aki szimpatikus neki...vagy inkább ami rosszabb aki jól átbssza a fejét és le hazudja a bugyit róla.

Na és ilyen pasik utána kellene nekem is betenni, vagy a lelkét ápolgatni....

2021. jún. 5. 10:22
 26/46 A kérdező kommentje:

#21 egyszer kétszer ötször elmegy hogy az embernek nem sikerül

De amikor az 30-50. pasi is ugyanúgy ugyanazzal a kamu dumával bssza át az már nem a véletlenül nem sikerült kategória

2021. jún. 5. 10:23
 27/46 anonim ***** válasza:
84%
Akkor maradj a markodnál.
2021. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
86%

Na és ilyen pasik utána kellene nekem is betenni, vagy a lelkét ápolgatni....


Van egy jó hírem számodra. Egyáltalán nem kell ezeket megtenned. Vagy azt vetted észre, hogy folyamatosan rohamoznak a nők, hogy tedd be nekik?

2021. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
#16 köszönöm 👍
2021. jún. 5. 10:37
 30/46 A kérdező kommentje:

#28 igen ilyen nőktől igen.

Normális jó alakú vagy kicsit is visszafogottabb nőtől sajnos nem mert ahhoz túl szar alak vagyok

2021. jún. 5. 10:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!