Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a “középkorú” nők akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a “középkorú” nők akik a válás után újra az “igazit” keresve tucatnyi pasival össze feküdtek, milyen bizalmat vagy tiszteletet, kapcsolati lehetőséget várnak?

Figyelt kérdés

Vagy azok akik azt se tudják megmondani hány pasival voltak, mert nem számolják, mert annyira felejthetőek voltak?

Akik a “szerelmet” keresve havonta , néhàny havonta cserélgetik a partnereiket, közben hangoztatják hogy csak komoly kapcsolatot keresnek! Tènyleg azt gondolják, hogy jóérzésű ember komolyan tudja venni ezek után ha azt mondja “szeretlek” vagy “jó veled” vagy egyáltalán össze áll ilyen mindenki nőjével? Ha dugni akar mondja azt, az teljesen tiszta, és akkor utána meglátja az ember hogy mi sül ki belőle ... de így szánalmas, nevetséges és visszataszító



2021. jún. 5. 06:37
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Én elváltam, két és fél éve ugyanazzal a pasival fekszem le csak, és nem élünk kapcsolatban.
2021. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
#41 szuper sok boldogságot , legyetek mèg sokáig “együtt”
2021. jún. 5. 12:52
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne egy "normális" párkapcsolat, de olyan nagyon nehéz találni.
2021. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

39 Nagyon sok nőnek nem igazán vannak alkalmi partnerei, mert nem erre vágyik, hanem kapcsolatra, de az én összes ismerőmre nyakam tenném, hogy 10 feletti partnerszám sosem volt jellemző. (40+korosztály)


Nálam így nézett ki: házasság után fél év szünet, utána egy másfél éves szex kapcsolat, utána kb egy év múlva 3 hónapos szex kapcsolat, aztán vagy 2-4 évig semmi, aztán egy éven belül két szex kapcsolat, egyik fél éves, a másik csak pár hét. (plusz két pasi akivel a konkrét aktusig nem jutottunk el)Tehát a válásom utáni 7 évben ennyi. És ezek is úgy jöttek össze, hogy már majdnem az ereimet vagdostam a magánytól, és igazából párkapcsolatra vágytam volna, de azt piszok nehéz találni elvált anyaként.

De én is így fogalmaznék, ahogy a másik hozzászóló: volt a válásom óta szex kapcsolat, ez meg az. Te meg ezen tombolnál, hogy mekkora ribi vagyok. Pedig a férjemmel is örökre terveztem, és utána is csak egy állandóra vágytam. Könnyen szólod meg a nőket, mindenki próbálkozik, én elhajtom a pasikat és ezért kapom meg, hogy válogatós kva vagyok, aki meg többször szexel, az azért.

2021. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

#44 azért a te sztorid nagyon más .

Nem is kellett volna részletezni mert 7 év 5 partner az semmi.

Az mondjuk már más tészta hogy utána csak szex kapcsolataid voltak ( leírásod ) alapján ....és az hogy a magány miatt mentél bele.

Én is magányos vagyok, és rohadt kanos de nem tehetem meg hogy csak szex kapcsolatot szerezzek nem ötöt de még egyet se.

De megismétlem nem tudom hányadszorra, nem az a baj ha a nő szexet akar és ki akarja élni próbálni magát , hanem az ha ezt az egészet kapcsolat kereső dumába bujtatja és közben olyan hazug szar pasikkal fekszik le tucatszám akikről ordít hogy hazudik és csak a szexre megy. Stabil hónapos, éves szex kapcsolatokra egy szót se szólok , max irigykedek☹️

Csak akik miatt kiirtam a kérdést nem ez a kategória és a 10 partner max 1-2 év termése....

2021. jún. 5. 13:38
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

De honnan tudod hogy azokkal szexel is?

Én is ismerkedek, de nem fekszem össze mindenkivel csak néhánnyal, természetesen komoly kapcsolat reményében.

Bocs, de ne haragudj olyanra, aki menet közben kiszeret belőled és nen akar onnantól többet tőled.

2021. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!