Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kell megcsókolni egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell megcsókolni egy lányt?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején. Elég magányos alkat vagyok, sosem voltam nagy csajozó, inkább a tipikus incel. Elkezdtem változtatni az életemen, tanulás, munkahely váltás, edzés, jobban odafigyelek már a külsőmre, és tudatosan fejlesztem magamat. Elérkezettnek láttam az időt arra, hogy fejest ugorjak a tinderbe. Jönnek is a "sikerek": rengeteg match (nem is akármilyenek), a lányok eljönnek a randira, stb. A randin próbálom magamat adni, látom is rajtuk, hogy bejövök nekik, de megcsókolni képtelen vagyok őket, ami miatt egy teljes lúzer benyomását keltem, és így ritka a második randi. Vagy ha van, és ott sem csókolom meg, az a teljes megsemmisülés. Én is csalódok magamban, ő is bennem, hogy ilyen töketlen vagyok.

Életem eddigi két csókja úgy történt, hogy gyakorlatilag a lány hajolt oda, nekem csak épphogy meg kellett mozdulnom. De nem várhatom el, hogy a lány akarjon engem felszedni. Szóval van valami tipp hogy kellene ezt jól csinálni? Tegyük fel ott állunk vagy ülünk egy tó partjánál, a lány éppen beszél valamiről. Oda kellene lépnem, megfognom a derekát, odahajolni és vagy hagyja, vagy kapok egy pofont? Nekem ez annyira életidegen..

Bocsi, hogy hosszúra fogtam. Minden tanácsot vagy személyes tapasztalatot szívesen olvasnék. Főleg az utóbbit!


2021. jún. 6. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Neked sehogy nem kell.
2021. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Én első randin még sose csókolóztam, tehát nem hiszem, hogy csak amiatt ne jönne össze a második. Talán még mindig érződik a kisugárzásodon önbizalomhiány vagy görcsösség. A csók meg, ha nem érzed spontán az alkalmas pillanatot, próbáld meg mondjuk búcsúzásnál, de csak akkor, ha érzed, hogy van köztetek egy alap kémia a lánnyal, pl nem tart túl nagy távolságot vagy nem húzódik el az érintésed elől.
2021. jún. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell feltétlenül hirtelen a semmiből.


Előtte puszit adsz neki vagy megöleled.

Megfogod a derekát.

Hátulról megöleled.

Ha az ilyeneket hagyja, akkor valószínűleg a csókot is fogja majd.


Én általában felajánlom neki, hogy belém karoljon séta közben.

Ha elfogadja, akkor 85% az esélyem arra, hogy amúgy tényleg bejövök neki.

ÉS így már a testi kontakt megvan köztünk. --> Később sem lesz fura.

Aztán amikor úgy érzem és már nem tudom visszafogni magamat, akkor adok neki egy puszit. Ilyenkor már van amúgy, hogy a csaj ráfordul és csók lesz belőle. Persze ritka, de előfordul.

Az gyakoribb, hogy puszi közben a csaj is ad nekem egy puszit és így kicsit hosszabbra nyúlik az egész. Na akkor már tuti, hogy azt várja, hogy smárold már le.


De olyan is volt nekem, hogy próbáltam megcsókolni, mert nagyon biztos voltam benne, és a lány elhajolt. De utána bátorításként adott egy puszit, hogy ne higgyem azt, hogy le akar koptatni. Csak a kocsmában nem akarta az első csókunkat :D Később felsétáltunk egy kilátóra éjjel és ott már engedte.


Olyan is volt, hogy próbáltam megcsókolni a lányt, és ő mindig közeledett és az utolsó pillanatben eltávolodott 5-10 centit és pont nem engedte... és így kb szórakozott velem.

Amikor felhoztam, hogy most miért csinálja ezt, akkor úgy csinált, mintha nem tudná, hogy miről van szó. Mintha észre se vette volna, hogy meg akarom csókolni.

Ekkor azt mondtam: "Na ez elől hajolj el!" Megfogtam a fejét és úgy lekaptam, mint a sicc. Persze ez már sok hónapos ismeretség után és úgy, hogy kb az egész napot együtt töltöttük. Éjjel 1-kor egy dombtetőn. Romantikus környezet stb.

A lány visszacsókolt.


Ilyesmik. Nem kell ilyen hirtelen, ahogy Te leírod. Fel lehet ezt építeni.

Én mindig puszikkal szoktam és lassan haladok a szája felé. Amikor már szája sarkánál vagyok, akkor már a csaj is tudhatja, hogy most vagy elhajol vagy megcsókolom.


24F

2021. jún. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Jó néhány éve olvasgatom a gyakorit, de a tied a legcukibb kérdés, amit valaha olvastam :) (A szó legeslegjobb értelmében!)

Nőként én kifejezetten örülök, hogy legalább ezen nem nekem kell szoronganom, úgyhogy nagyon átérzem, ha pasi lennék, valószínűleg én is hülyén érezném magam ettől.

Ne gondold, hogy van erre egy előre megírható koreográfia, általában a helyzet adja, illetve ahogy már előttem írták, a két ember közti kémia.

Ha nem rettegsz nagyon a visszautasítástól, az is tud működni, hogy amikor úgy gondolod, egyszer csak megcsókolod. Aztán van az a verzió, amikor egyre jobban "beleálltok" egymás aurájába, akkor kb. olyan magától értetődő, hogy most ez jön.

De pl. az a fiú, (ma már férfi), akire nagyon sok-sok éve a legjobb szívvel emlékszem vissza, a megfelelő pillanatban azt mondta, hogy "nagyon szeretnélek megcsókolni".

Ennyi.

2021. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2021. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek azzal, hogy előremutató, amit csinálsz. Csak biztatni tudlak, hogy így tovább!


A csók jelentősége kicsit talán túlzás... mármint abból a szempontból, hogy mennyire rágörcsölsz. Írták mások is, hogy vannak más testi kontaktok is, amivel érdemes felvezetni (érintések, öleléss, puszi, stb.). Ezekkel milyen tapasztalataid vannak?

2021. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Óóó, akkor én is elcsesztem a múltkor! Volt egy lány, akivel egy tanfolyamra együtt jártunk. Mindig nézett, aztán mellém ült. Amikor vége lett a napnak, velem jött és belém karolt, de én nem gondoltam semmire. Pedig nekem is tetszett. Majd a következő hétvégén egy szobában aludtunk, egymás mellett. Én akkor sem vettem a lapot. A következő nap meg már köszönni sem akart. Nem értettem a dolgot, de most már kezd összeállni a kép, hogy akár meg is csókolhattam volna!!! :( Sosem volt még barátnőm, holott 30 éves vagyok. Szóval elég balek voltam, pedig nagyon tetszett a lány, ilyenekről ábrándozom már 15 éve. Az a baj, én sem tudom hogy mit kell csinálni, inkább menekülök a helyzettől.
2021. jún. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Először testi kontaktust kell kialakítani, aztán egyre "fokozni" azt.

Pl. ölelés, átkarolás, hozzábújás, simogatás, kézfogás stb.

Ha alapból bejöttök egymásnak akkor simán menni fog a dolog. Az a lényeg, hogy ne hirtelen csináld, szóval ne az legyen, hogy csak úgy odamész és lekapod. Ez ritkán jön be sztem, bár előfordul, hogy működik.

Legutóbb nekem úgy történt, hogy a csaj mellettem ült, beszélgettünk. Átkaroltam, ő megfogta a másik kezem, majd egyre közelebb "húztam" magamhoz. Én úgy szoktam, hogy ilyenkor inkább a nyakához hajolok, mintha csak meg akarnám ölelni, ha a csajnak bejövök úgyis odafordul. Ha kicsit "noszogatni" kell, akkor először csak egy puszi az arcára vagy már majdnem a nyakára, aztán át lehet "fordulni" szájra. Remélem így érthető :D

Amúgy meg nem kell túlzottan tudatosnak lenni, ha tényleg működik a dolog közöttetek, akkor "magától" megtörténik.

2021. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

A koronavírus óta incel vagyok, mivel a baráti köröm elfelejtett, a budapesti szórakozóhelyek és egyéb koncertek pedig már amúgy is reménytelenek voltak csajozás szempontból, mivel 2019 óta gyakorlatilag egy kolbászparti az egész szkéna (előtte nem volt az). Ettől függetlenül a korábbi világból van pár tapasztalatom, mivel 2010 és 2019 között folyamatosan jártam ki:


Amikor smároltam, az úgy történt, hogy a házibuliban, vagy a szórakozóhelyen a táncolást követően félrehívtam a lányt, hogy kettesben beszélgessünk tovább. Ilyenkor ha tetszettem neki, egyszer csak elkezdett a lány mosolyogni a szemembe és pislogni. Ez több lánnyal is megtörtént és onnan ismertem fel a szituációt egyértelműen, hogy innentől bármit mondtam, a lány max egyszavas válaszokkal reagált, vagy még azzal se, miközben a tekintetét nem vette le rólam. Ez volt green flag.


Főleg szájrapuszira mentem, mivel 10ből 2 alkalommal ennek is egy pofon lett a vége (ami utólag visszagondolva a black és redpill források végigolvasása után pofátlanság a férfi nemmel szemben), viszont a maradék 8nál a szájrapuszi hatására a lány felpörgött és ő maga ment a csókért.


A csók után egyenes út a szex, bár nyilván ezt is sokszor elrontottam... Gyakorlatilag csak kétszer szexeltem sajnos (kéne egy időgép).

2021. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%

"Jó néhány éve olvasgatom a gyakorit, de a tied a legcukibb kérdés, amit valaha olvastam :) (A szó legeslegjobb értelmében!)"

Miafene? Most már nem egy nyomorult incel, aki megrohadhatna? Milyen kedves fordulat!

2021. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!