Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek ismerkedni, lefeküdn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ismerkedni, lefeküdni valakivel önbizalom hiány miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget, tanácsot szeretnék kérni

Van egy férfi aki mostanában udvarol és nagyon kedvelem is lehetne belőle valami

De nem merek közeledni, lefeküdni pedig pláne nem mernék vele mert rettegek attól hogy nem tetszenék neki, első alkalmam lenne, tapasztalatlan vagyok és nagyon jó a kapcsolatunk félek attól is hogy ez megváltozik/változna

Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mi a megoldás?



2021. jún. 7. 06:36
1 2 3
 11/28 Senior Séf ***** válasza:
66%

"nem merek közeledni, lefeküdni pedig pláne nem mernék vele"

Tudod, mit jelent ez? Hogy nem volt képes elvenni az eszedet. Ergo nem érdemes erőltetni a dolgot.

2021. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Istvan485 ***** válasza:
18%
Szia bocs egy olyan dolgot írnak ami gyakorlatban is meg esett velem én sem vagyok vonzó a hölgyeknek mert nem vagyok 80 -100 kg rám is pasi tehát ez van de a múltkor is egy hölgy azt kézzé ecsetelni hogy milyen vékony vagyok hozza termeszetesen ez volt a elülső találkozónk addig feszegette a dolgot hogy igen konkretan rá kerdeztem sok mindenre a vége az lett hogy le tiltót mert ő az igazi férfiakat kedveli hat 50+ -os vagyok termeszetesen valóban nem is szép ezt nem tagadom de egy kurturatan kéne sok mindent rendezni és bocsanat hogy senki ne bántsa meg a masikat fugetlenul hogyha 80 kg felakarja magát hat és utána meg visza köztünk de mi értelme énnek szerintem. 0 per× tehát enyi de meg beszéltünk de nem tudta meg teremteni azt sem amit meg beszéltünk ellore hat konkretan enyi de hát azt még hozzá írnám hogy az autója javításához meg kelet volna pénz neki hat!!! Ez van!!!!
2021. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Hány kiló vagy kérdező?
2021. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
180 cm/75 kg
2021. jún. 10. 22:21
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
En harminc eves koromig ezt csinaltam, utana az elso emberszabasuval, aki amugy egy taplo allat volt, fekudtem le, csak hogy megtorjon a gonosz varazs. Ne vacakolj ennyit. Ne fogd fel tragikusan, ha nem komoly kapcsolat, azt se, ha nem jo az elso. De ha bejon neked, gyakorolj vegre, mert a szerelem, komoly kapcsolat, barmi plane nagy felelemmel toltene teged el. Lazits es hagyd tortenni. Felteve, ha annyi idos vagy, hogy felo, tenyleg elmegy melletted az elet.
2021. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Én ugyanez vagyok csak fiuban,én a kudarctol félek...
2021. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszel neki → így jártál. Garancia arra soha nincsen, hogy tetszeni fogsz valakinek. De jobb szembenézni a valósággal, mint áltatni magadat. Másrészt meg hidd el, a férfiak elég jól fel tudják mérni ruhában is, hogy milyen lehet a tested, szóval ha tartósan érdeklődik irántad, akkor szinte biztos, hogy fogsz tetszeni neki meztelenül is. (Feltételezem, nem alkalmazol mindenféle extrém húzásokat, pl. nagyon durván kitömött melltartót, fűzőt stb. az öltözködésedben.)


"Megtud rólad valamit": mi a rákot tudna meg rólad, hogy lyuk van a lábad között? Köldököd van neked is? Vagy mit?


Ha rendes fickónak tűnik, kedveled is, akkor egyszerűen bízd rá magad, ő majd tudja, mit kell csinálni. Ha túlleszel rajta, nem is érted majd már, mire volt jó ez a sok görcsölés.:)

2021. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Akkor egy molett, de nagyon vonzó nőnek képzellek el (bizonyos határig a túlsúly is lehet vonzó!!!). Ha írsz privátban, én megdobom az önbizalmad.
2021. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
90%
#18 A kérdező 180 cm magas és úgy 75 kg. Totálisan normál alkatú, alulról sem súrolja a molettséget!!!
2021. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
19-es De molett, sőt úgy mondanám nagydarab.
2021. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!