Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nem szép lány jobb ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem szép lány jobb ha nem is mutatja ki a szimpátiáját?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy férfi, aki mostanában jár a munkahelyemre helyettesíteni.

A kolleganőm fényévekkel szebb arcra mint én, és észrevettem hogy az a férfi inkább vele szimpatizál.

Egyből elszégyelltem és szidni kezdtem magam, hogy mi a francért kellett ezt csinálnom.

Jól leégettem magam, mit akarok olyantól akinek nem tetszek....?

Már rá sem merek nézni arra a pasira, inkább elmenekülök a helyzet elől, mert elég megalázónak érzem vele a további találkozást.


Hogyan találjam meg azt, akinek én tetszem vagy legalább elfogadhatónak tart?


2021. jún. 9. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel égetted le magad...? A fejedbe nem lát bele.

Amúgy a szépség relatív. Egyáltalán nem biztos, hogy neki a másik nő jön be.

2021. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Hívd el kávézni! Ha látod rajta, hogy zavarban van, nem szívesen tölti veled az időt, stb. akkor hagyjad.
2021. jún. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kéne szégyellned magad, mert megtetszett valaki? :D Azzal sincs baj, ha kimutattad neki, sose ehet tudni, viszonzott-e vagy sem, ha nem próbálod meg. Egyedül az gáz, ha visszautasít, te pedig kéretlenül nyomulsz rá.
2021. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Személy szerint jobban értékelem a kommunikativ, kedves, érdeklődő, okos nőt mint a "szebbet".

Ti nők azt hiszitek h minden a külső, pedig a valamirevaló férfiak többre tartják az emlitett dolgokat. Amikor a nagyonjópasi az alacsony kövér csajjal van, ez is az oka.

2021. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Jó lenne, ha javítanál az önértékeléseden. Gondolkodásmódbeli.váltásról van szó. Írd felül ezeket a rossz viselkedésmintákat helyessel. Pszichológus szakember tud ebben a segítségedre lenni, de kezdeti tájékozódáshoz általában az önismereti könyvek is nagy segítséget nyújtanak.


Amúgy meg ha nem tartod magad szépnek, az ma már nem gond... sporttal maxra hozod a tested, divattal és sminkkel feltuningolod a külsőd. Legrosszabb esetre meg ott a plasztika... ha esetleg mindenáron szebb akarsz lenni. Bármi megoldható.

2021. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit csináltál? Gondolom nem ültél az ölébe, és kezdted simogatni.. Nem kell szégyellned magad!

Az sosem baj, ha kedves vagy és érdeklődő, a másik majd kezd vele valamit, vagy nem.

2021. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mutathatná ki? Mondjuk nem mindegy, hogy milyen módon, de azért gondolom nem valami alpári sarki stílusban tetted meg mindezt. :))


Az se biztos, hogy a másik nő a férfi szemében is szebb, mint te...

2021. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, nehogy ez miatt szégyenkezz, semmi okod nincs rá. Nem is tettél semmi olyat ami miatt szégyenkezned kellene. Ha ő nem értékel téged, az az ő baja. Lesz majd olyan akinek te leszel a legszebb. Ismerkedj és megtalálod, egy kedves mosoly sokat jelent :)
2021. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ismerős a szituációd. Ugyan ilyen voltam csak pasiban. Sok lányról maradtam le, csak mert fejben nem voltam teljes. Nem fogadtam el magam, nem hittem el hogy tetszhetek valakinek hiszen tele vagyok hibákkal, ugyan kinek tetszhetek ha magamnak sem.

Na ez az ami nem igaz. Sok idő kellett hogy ez megváltozzon, de azóta sokkal könnyebben ismerkedem és vannak sikereim is olyan lányoknál akikkel korábban szóba sem mertem állni.

2021. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Pontositsuk a nem szép jelentését kérlek
2021. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!