Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, kellene nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kellene nektek egy kicsit butácska (érződik rajta), de legalább jól kereső kamionos, átlagos kinézetű (mellben azért elég jól el van eresztve, 11 percnél látható) hölgy?

2021. jún. 10. 07:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ilyet nem, de más jöhetne.
2021. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Személyiségben nem vagyunk egymásnak valóak.
2021. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én otthonülős természet vagyok, a kamionos pedig nem tud egyhelyben megmaradni. Legtöbbük még a pihenőnapján/szabadságán is kirándul, túrázik, megy, megy, megy. Mellém nyugisabb nő való.
2021. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13. A nők 90% traveladdict, igazi utazásfüggő. Az a 10%, na abból kb 8 olyan is, amilyen, azt a kettő maradékot meg nehéz megtalálni.
2021. jún. 15. 00:34
 15/17 anonim ***** válasza:
14: Tudom. De elvagyok egyedül amíg nem botlom abból a kettő százalékból valakibe :)
2021. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vidéken nem travel addict a nők nagy része. Mégis rendben vannak csak közlöm.
2021. jún. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16: Én vidékiként pont másképp látom. Mivel sok helyen még a boltba is csak kocsival lehet menni mert messze van, ezért alap a kocsikázós élet.
2021. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!