Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akiknek nem akar összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem akar összejönni kapcsolat?

Figyelt kérdés

Mit gondolnak mi lehet az oka?

Amit felesleges mondani: visszahuzódó, csunya, tapasztalatlan, nem ismerkedik sehol, minden nő, minden férfi, nem tud mit mondani, túl idős, túl fiatal, szociális háló nulla.


2021. jún. 14. 00:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igaz nem én vagyok az "áldozat", bár jómagam sem vagyok tökéletes hiszen erősen molett nő vagyok, így én is picsoghatnék. De sosem voltam sikertelen. És ez a mai napig sem változott.

Viszont a társaságomban van 2ember akik sikertelenek és valószínűleg ők is tudják miért hiszen mi is elmondtuk nekik nem 1xer hogy mi a baj

Az egyik srác elképesztően helyes. Jól öltözik, sikeres a munkájában, 36 éves, baromi jó humora van, és nagyon jó társasági ember.

A probléma vele hogy rosszak és hiányosak a fogai. De legalább 10 éve így van....

Annyira rontja az összképet és annyira szomorú, hogy nem jutott el oda 10 év alatt, hogy megcsináltassa, mert ez az egyetlen ok amivel rengeteg nőt eltaszított magától kapcsolat téren. Ráadásul nincsenek anyagi gondjai, hogy ne csináltathatta volna meg legalább apránként...

A másik srác 30 éves, nagyon jó fej, kedves, viszont 2 kutyával él, állandóan kutya szőrös minden ruhája, gusztustalan érzetet kelt az emberben, ráadásul baromi izzadós, nem használ parfümöt se semmilyen illatszert, ami pedig nem ártana mert néha elég kellemetlen.... Pedig helyes arcra, volt pár lány akinek szimpatikus volt, pedig nem egy izmos /vékony sracrol beszélünk, de sajna undort vált ki az emberben. Nem értjük miért nem ad magára, vagy próbál meg parfümöt stb használni, vagy kutyaszőr mentesen tartaani a ruháit, hiszen már többször szóltunk neki miatta....

2021. jún. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező!

Ha az nem elég amit te írsz, akkor mondj kérlek néhányat..

2021. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%

nekem van egy ismerősöm, csaj, bűnronda, nem is kimondottan okos és mégis csak a jóképű orvosok jönnek be neki...

Néha a nők el vannak szállva rettenetesen maguktól.

45N

2021. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

#9: "Leírhatnád, miért vagy csúnya, mert valszeg bullshit."


A csúnyaság OBJEKTÍV definíciója = nem kell az illető az ellenkező nemnek.


Minden más szubjektív és az adott egyén preferenciáját tükrözi.

2021. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14:


"A csúnyaság OBJEKTÍV definíciója = nem kell az illető az ellenkező nemnek."


Erről szíveskedjél megkérdezi egy nyelvészt / jelentéstannal szakmai szinten foglalkozó egyetemi tanárt is.

2021. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30%

#15: Akkor mondj egy ennél jobb definíciót, ami a tényeket fejezi ki.


Mert amit állítasz az kicsit olyan, mintha az egyetemi tanárok elit szűk köre döntené el, hogy mi a csúnya és mi a szép. Csak éppen a valósággal nincs köszönőviszonyban sem.

2021. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálam a zarkozottsag az oka. Nehezen nyitok, nem csak szerelem téren, hanem alapvetően az emberek iránt. Ebből következik az, hogy kevesebb buliba járok, így kevesebb esélyem van megismerkedni valakivel.
2021. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!