Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korban lehet becsava...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban lehet becsavarodni a barátnő hiánytól?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt, sokat sirok emiatt. Nem tudok ismerkedni.

Pedig nem csak szex miatt akarok barátnőt mint sokan.


Mennyi idő után lehet ebbe bele bolondulni?


2021. jún. 14. 10:12
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Hát igen, GYK-n mindenkinek van egy haverja, ismer valakit vagy tud olyanról...
2021. jún. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
0%
41. Ez a normális, ha nem vagy forever alone, akinek van maximum 3 hozzá hasonló lúzer haverja (vagy még annyi sem) és itt kimerül az egész ismerősi köröd. Ha van 20-40 közeli ismerősöd és rajtuk keresztül még több embert is ismersz, akkor a nagy számok törvénye alapján lesznek ilyen ismerőseid is. Nem akarok osztálykülönbségeket szítani, de pl a tanulatlanabb emberek azt sem szokták elhinni, hogy más huszonévesek informatikusként mennyit tudnak már keresni. Pl aki szív a gyári munkában 150 ezerért 28 évesen, az nem hiszi el, hogy a másik 28 éves meg keres 550 ezret informatikusként. Ugyanígy aki még pinát se látott 28 évesen, az nem hiszi el valamiért, hogy a másik pedig ugyanennyi idősen volt már 50 nővel szó szerint.
2021. jún. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy valaki 30 évesen már 600 ezret keres. Azt is elhiszem, hogy valaki 30 évesen már 60 nővel volt.


Azt viszont nem hiszem el, hogy egy előnytelen külsejű nyúlbéla majd lefektet 50 nőt csak azért, mert soknál próbálkozik. Ha ez így működne, hogy csak próbálkozni kell sokat, akkor nem létezne Tinder, vagy legalábbis nem panaszkodnának sokan, hogy hiába hoznak mindenkit jó helyre, senkivel nincs match.

Érted, ez olyan, mintha Izraelben akarnék disznóhúst eladni. Hiába mennék oda 1000 emberhez is, senki nem venné, mert nincs rá kereslet.

Csajozásban ugyanez: ha nincs kereslet (nem váltasz ki vonzalmat), akár egész életedben zarándokolhatsz is nőtől-nőig, akkor sem fogsz egy szexgép lenni.

2021. jún. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

"38/43 anonim ***** válasza:

36#


Megszólítom, nem nagy ügy, aztán mégis mi lesz?


Ja megvan, semmi: 10/9 foglalt, a maradéknak sem kellesz, talán 100/1 a mégis, avval mire megyek?


Nem fogom leszólítani a fél országot hogy nőhöz jussak, tudom az én hibám, így jártam, kösz a tippet!"


JÓ REGGELT!


EZ az élet!!!


Próbálkozni kell, ha meg nem, akkor fogd be a pofád, és ne írogasd, hogy milyen igazságtalan az élet, mert nem megy oda hozzád napi 40 szűz szépségkirálynő, és kezd könyörögni, hogy vedd el a szűzességét!


Követve a logikádat, ha melót keresel, és már a 3. hely nem vesz fel, akkor nem is mész többet sehová melót keresni?

2021. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Esküszöm, te trollkodsz, és direkt írsz ilyen szélsőséges ostobaságokat.


Lassan írom, hogy megértsd:

Az inceleknek az a bajuk, hogy

Bárhol

Bárkinél

Bárhogy

próbálkoznak, nem érnek el sikereket a nőknél. Nem három nőnél próbálkoznak. Nem várják a sültgalambot. Hanem sorozatosan és kizárólag kudarcot vallanak.


Érted már?!


Az incelség nem annyi, hogy valaki tinédzser korában próbálkozik ötször azt kész. Hanem azt jelenti, hogy sok év alatt soha nem ért el érdemi sikert a nőknél, minden erőfeszítése ellenére sem.


Na mindegy, hagyjuk, aki érintett a témában, az úgyis érti. A magadfajta megmondóemberek okoskodására pedig nem tart igényt senki.

2021. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
48%

45.-re.


És a lúzer...izé..."INCEL", a sorozatos kudarcok után, miért nem gondolkodik el azon, hogy mi lehet a gondja és min kéne változtatnia a sikerért?


Csóró? Akkor dolgozzon, vagy keressen egy eladó lányt, a bolt tulajdonos csaj helyett!

Dagadt? Fogyni kell!

Idióta a dumája? Olvasson sokat!

Hülyén öltözik? Kapni ám inget, zakót,...


Ha nem tehetem meg, hogy szarvasbélszínt egyek, eszem sült csirkét. Ha arra sem telik, akkor egy hambit, ha az sincs, akkor kenőmájasos zsömit, de egy biztos, nem éhezem, és nem írom ki a netre, hogy "Nekem mé' nem jutt szavas!!?????"

2021. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
49%
Minden egyes kommenteddel csak tovább erősíted a tényt, hogy fogalmad sincs a témáról, soha nem voltál érintett a problémában.
2021. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

46-os


Én nem vagyok kövér nincs idióta dumám ja utálom az inget

nekem sincs nagy sikerem a nőknél de már nem próbálkozom

2021. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
49%

Azt a részét képtelenek emberek felfogni hogy a próbálkozások száma személyiségtől függő mértékben LIMITÁLT!

Szóval eljön az idő, amikor már valamennyi próbálkozás után már hányingere támad az embernek a próbálkozástól. Ez a limit csakis akkor él ha nincsenek sikerek, mert a sikerek kitolják a limitet, de ha nincs siker, előbb-utóbb minden férfi feladja, mert elfogy a lelki erő hogy próbálkozzanak.

Aki nem volt sikertelen az sosem fogja megérteni, de persze ettől még az adott férfi hibája a dolog.

Akárhogy is, ha valakinek elmegy a kedve az ismerkedéstől, annak már tökre mindegy is mit tanácsolnak neki, én ezért nem is szoktam itt tanácsokat kérni

2021. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
0%

49.-nek.


De nem mindegy az, hogy KINÉL, és az sem, hogy MIKÉNT próbálkozol!


Ha túl magas a léc, vagy mint a 11. idiótánál, hogy csak szűz csaj kell, nem csodálom, hogy nem jön össze semmi.


Megvan az SAS jelmondata?

"Aki mer, az nyer!"


Saját példám: 24 voltam, megláttam a buszon egy 40-es MILF-et, aki éppen azt ecsetelte a telefonba valakinek, hogy szervízben a kocsija, és kénytelen BKV-zni, majd vonatozni, de addig van 1 órája a pályaudvaron.

Mikor letette, Kerek-perec odamentem, és megmondtam neki, hogy szívesen meghívnám egy kávéra, amíg a vonatra vár.

Semmit nem szólt, rám sem nézett utána!!!

A körülöttünk utazók meg csak röhögtek.

De...!!! A pályaudvarnál leszálltam, és ő is. És ott már ő kérdezte, hogy hol kávézzunk?

2021. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!