Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves korban lehet becsava...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korban lehet becsavarodni a barátnő hiánytól?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt, sokat sirok emiatt. Nem tudok ismerkedni.

Pedig nem csak szex miatt akarok barátnőt mint sokan.


Mennyi idő után lehet ebbe bele bolondulni?


2021. jún. 14. 10:12
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

"De nem mindegy az, hogy KINÉL, és az sem, hogy MIKÉNT próbálkozol!"

És az hogy KI az sem mindegy

Mondom hogy soha nem fogod megérteni, mert fiatalkori sikerélmények motiválnak embereket ilyen szép próbálkozások végrehajtására, de egy incelt mi motiváljon?

A lenézés, az ignorálás, vagy a fiatalkori traumái?

Egyik sem túl motiváló

A többiek sikerei motiválhatnak annyira hogy próbálkozások történjenek, de arra hogy hosszútávon próbálkozzon az ember nem elegendő

Az hogy "aki mer az nyer" szentigaz, de amit nyer az ember az legtöbbször csak tapasztalat

Az pedig nem feltétlenül motiváló

2021. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
81%

Azt erzem en is, hogy a (legalabb mersekelten) sikeres ferfiak tenyleg egyaltalan nem tudjak belekepzelni magukat a sikertelenek helyebe.


Bar nem vagyok incel, de evek teltek el mindig a parkapcsolataim kozott, es 34 evem alatt egyetlen egyejszakas kalandot sikerult osszehoznom. Az elso baratnommel meg csak szex sem volt, dehat elviseltem ezt is, mert 18 evesen jottem vele ossze, es addigra mar annyira ki voltam ehezve, hogy meg ezt is hagytam. 22 evesen vesztettem el a szuzessegemet, az egesz egyetemet baratno nelkul toltam, pedig nem a 4 fal kozott ultem vegig.



El lehet kepzelni, mennyire tett ez jot az onbizalmamnak.


Aztan mar az agy hozzaszokik ehhez, hogy az az alapszint, hogy le sem szar senki. Igy amikor jon valaki, aki csak atlagosan kedves, az alacsony ingerkuszob miatt arra razuditja egy ilyen ember mindazt a szeretettomeget, amit addig nem volt kire, es ugyanezt varja el vissza o is, hiszen ki van ehezve, es BUMM, igy lettek a needy-creepy sracok.


Ez pedig ordogi kor, es egyenes ut a befordulashoz.

2021. jún. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
0%
Hát 12-13 éves koromban én közel álltam hozzá. Folyamatosan a szerelmen járt az eszem.
2021. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!