Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nagyon elítélendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon elítélendő fizetős lányt igénybe venni annak, akinek semmilyen más lehetősége nincs a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Aki nem ápolatlan, fogai is megvannak, semmi deformitás nincs rajta és a nő öröme mindennél fontosabb számára, baráti köre is van, akik közül sokaknak szimpatikus, csak hát külsőre nem üti meg azt a szintet, hogy egy nő (aki nem kap anyagi ellenszolgáltatást) szívesen fogadja tőle az intimitást.

2021. jún. 15. 02:20
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
79%
Csak azok ítélik el akik nem érthetik az érintett férfiak helyzetét. Ne foglalkozz a véleményükkel.
2021. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
51%
Ha te beledugod a micsodád olyanba, akiben már focicsapatnyi csoffadt kuki volt, a te dolgod
2021. jún. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
41%
Amit ide leírtál, nem létezik. Nincs olyan, hogy a külső miatt. Max ha egy fénygőmb vagy. Akkor megértem, hogy az emberek NAGYJA nem akar kapcsolatot veled. De ott van az a kevés százalék, aki akkor is szerelmes lenne beléd ha csak egy fénygömb vagy.
2021. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
46%
#23 Pedig vagyunk egy jó páran, akik egy nőnek sem kellünk a külsőnk miatt. Sajnos a nők ízlése szinte teljesen egyforma.
2021. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Csak az ítéli el, akinek van más lehetősége. Mármint normális lehetősége! A 100 kilós, fogatlan, zsíros hajú, büdös, 50-es c.asszony nem minősül annak...

Írtam ezt nőként, szintén csak a fenti kategóriájú lehetőségekkel.

2021. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek megérteni a prostizó férfiakat olyan mint amikor a svájci bankárnak kell megértenie, hogy miért kukázik a kongói gettóban valaki a kukából ételt.
2021. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
93%
Akik azt írják, hogy elítélendő ha azért szexel valaki, mert fizetett és nem azért mert a másik élvezte, akkor gondolom szerintük az is elítélendő ha én olyan péknél vásárolok aki csak a pénz miatt sütött kenyereket és nem pedig élvezetből.
2021. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

#26: Ott a pont! És azért is jó hasonlat, mert a nőknek pont a hatalmas bőség miatt van kisebb igényük rá. Mint mikor a milliárdos kimegy inni egy pohár vizet a konyhába vagy vesz egy középkategóriás prémium autót/500 ezer alatti nem csúnykategóriás telefont, mert bőven megfelel neki, esetleg az olcsóbbik ételt rendeli, mert éppen az esik jól neki. Vagy mikor egy politikus biciklivel jár dolgozni, pedig céges sofőr is vihetné őt ingyen.


Ez mind SAJÁT DÖNTÉS. Nem kényszer.


Ezzel szemben mikor az éhező, nyomorgó megnyeri a lottó ötöst, akkor habzsolni akarja az élvezeteket, mindent akar egyszerre. Illetve be akar pótolni mindent, ami kimaradt az életéből.

2021. jún. 20. 00:55
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem elitelendo. Ez egy szolgaltatas es vannak nagyon igenyes lakasos prostik is.

Nem minden ferfinak megy konnyen az ismerkedes. En tobb tiz lannyal talalkoztam mire part talaltam magamnak, mar kezdtem feladni mert mindig az volt hogy elso talalkozas utan lekoptattak, pedig normalisan viselkedtem, igenyes is vagyok. Vegulis hazas vagyok ma mar de megertem azokat a ferfiakat akik prostikhoz jarnak. En soha nem voltam de inkabb jarnek prostihoz mint szex nelkul eljem az eletem es allandoan csak elutasitast kapjak.

A prostik nem aruljak el hogy te oda jarsz hozzajuk, toluk nem tudja meg senki es nem is kell bevallanod senkinek sem hogy prostiztal valaha is.

Ha meg nem lesz baratnod akkor teljesen mindegy mert tenyleg nem keri rajtad szamon senki.

2021. jún. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

29 talán annyit hozzá tennék ha el mész std szűrésre az elvileg látják az adataid közt,azt nem tudom ki mikor hogyan látja de látja.

pl el mész üzem orvoshoz akkor lehetséges hogy meg fog jelenni neki.

2021. jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!