Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nagyon elítélendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon elítélendő fizetős lányt igénybe venni annak, akinek semmilyen más lehetősége nincs a külseje miatt?

Figyelt kérdés
Aki nem ápolatlan, fogai is megvannak, semmi deformitás nincs rajta és a nő öröme mindennél fontosabb számára, baráti köre is van, akik közül sokaknak szimpatikus, csak hát külsőre nem üti meg azt a szintet, hogy egy nő (aki nem kap anyagi ellenszolgáltatást) szívesen fogadja tőle az intimitást.

2021. jún. 15. 02:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

30#

Ki mit lát az adataid között? Kifejtenéd kérlek?

2021. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Kórelőzményeket,az adott orvos aki hozzá fér (orvosi) rendszerhez.

vagy akár te magad az eeszt-ben.

2021. júl. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
#32 Bocs, de nagy hülyeséget írsz. Az STD az pont az a kategória az EESZT-ben, amit az alapértelmezett beállítás szerint is csak STD kategóriába tartozó kezelőorvos láthat. Tehát háziorvos, üzemorvos, vagy akármilyen szakorvos (pl. szemész) nem láthatja, nem fér hozzá. De ha azt akarod, hogy még az STD kezelőorvosod se lássa az STD vizsgálati előzményeidet, akkor két kattintással azt is letilthatod. Ennyi.
2021. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Hát az én kórelőzményeimből biztosan nem olvassa ki senki hogy 5 éve kb. 20 prostival is voltam vagy 30-40-szer

Semmi bajom nem volt belőle

Mondjuk vigyázni kell kicsit, és nem akárkihez menni, de nagyjából ennyi a lényeg

2021. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

“Tényleg nagyon elítélendő fizetős lányt igénybe venni annak, akinek semmilyen más lehetősége nincs a külseje miatt?„


Szerintem nem elítélendő. Mondom ezt nemcsak azért, mert hasonló cipőben járok én is, hanem azért is, mert nemcsak “magunkfajták„ vesznek igénybe efféle fizetős szolgáltatást, hanem bizony sikeres férfiak, családapák is eljárnak hozzájuk. Azt gondolom, hogy sikertelen pasi jóval kevesebb van, mint amennyi prosti. Namármost, ezt figyelembe véve, a nőhöz jutó férfiak közül is szép számmal járnak hozzájuk. Ha nem így lenne, akkor nem élne, és virágozna az ősi mesterség.


Nyilván nem kell reklámozni a dolgot, mert ez csak rád tartozik.


Amúgy én sem vagyok híve a kényszerített prostitúciónak.

2021. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!