Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A puncs.hu-n a 20 éves lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A puncs.hu-n a 20 éves lányok miért 40-45 éves férfit keresnek "anyagi támogatónak"? Egy 25-30 évest miért utasítanak el?

Figyelt kérdés

Írtam néhány 20 körüli lánynak, aki kiírták, hogy 40+ férfit keresnek, és konkrétan visszaírtak, hogy: "Nem tudsz olvasni?!"


Mégis miért fontos, hogy a férfi 2x annyi idős legyen? Egy 25-30 éves is lehet gazdag (amellett fiatalabb, és talán utazni vagy szórakozni is jobban lenne kedve).


2021. jún. 15. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert feltehetően jóval több a pénze, és tudja, miről szól a dolog. Vagyis nem fogja szerelmével ostromolni a lányt.
2021. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ott voltam, akkor csak annyi volt az oka annak, hogy harmincas,negyvenes férfit kerestem, mert csak ők vonzanak, ők fognak meg. Fiatalabbal még egy ilyen "kapcsolatot" sem tudtam volna elképzelni.
2021. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokat írogatnak olyan lányok, akiknek ki van rakva, hogy 40 alatt senki se írjon. 28 vagyok.

Férfit keresnek és a logikájuk szerint az a korral van összefüggésben, hogy mikor válunk azzá. Nagy százalékban igazuk van. De ha te már korábban is érettebb vagy (nem testileg érteni), rád is akadni fognak.


25-30as srácok még nem "férfiak" sok nő számára, hiába van pénzük.

2021. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Hát kb a 35 felettiek jók sztm. Most 29 vagyok, de pl 20 évesen se kellett volna velem egykorú.
2021. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

muci, mert a lányok apukát keresnek, a fiúk meg anyukát.


Apuka: Van pénze, tapasztalt, erős, elvisz kocsival


Anyuka: Főz, mos, foglalkozik velem, buksisimit ad

2021. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!